Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора.

От доста време ме мъчи този проблем. Когато влизам в различни страници и трябва да ми излезе това captcha дето проверавя дали съм робот не ми излиза нищо. Или само си върти или напълно нищо не показва. Пробвал съм със 4 различни браузъри и наквсякъде е същото. Рових в нета сумати време и нищо не ми помага. Някой дали има някаква идея защо компютърът ми не показва това нещо или какво може да го блокира? Пробвал съм да де-инсталирам антивирусната програма ама пак не става. Javascript си работи, и съм махнал екстенцъните на браузърите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв блокиращ реклами или защитен софтуер има нсталиран?
Ако няма такъв, е възможно да има зараза в системата. Тогава е добре са се посети линка по-долу, да се изпълнят сканиранията по инструкцията, да се създаде в онзи раздел нова тема с публикувани логове от сканирането.

И спокойно да се изчака член на екипа да разпише инструкции за действие, ако е непбходимо.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антивирсуната програма ми е Аваст и имам само Adblocker plus ама съм го спрял и пак има проблеми. Довечера ще го проверя това че сега трябва да ходя на работа за съжаление. Благодаря за отговора!

Редактирано от Васил Джамбазов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.