Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, имам следният проблем от два дни не мога да сваля торент.Когато го маркирам за сваляне с всяка една програма за сваляне ми забива точно преди да започне самото сваляне.

Прикачам снимка за да видите за какво иде реч.

555555.bmp

т.е. не мога да сваля абсолютно нищо защото забива на това место когато му дам ОК. Каква може да е причината

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, kkc_2012 написа:

Каква може да е причината

Не може да се каже точно,при тази малка информация,която си дал.Но за да започнем да гадаем,първо кажи каква е системата.Какво се е случило преди два дни,когато си е работило?В смисъл някакви промени,нови инсталации или възникнали проблеми от тогава. Антивирусна програма,също може да спре трафика.Ако е забранена услугата Background Intelligent Transfer Service от сервизите на системата,също не сваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОС: Windows XP 32bit.

Не е проблема от Антивирусната програма изключих я и пак пробвах да дъпна каквото и да е било и блокира .

Това е ,че не знам какво се е случило преди 2 дни когато включих компютъра тогава и имах намерение да си дръпна филм всичко се движеше както трябва докато не дойде момента да започне да дърпа съответният торент и точно дам всички параметри зададени и остава само да се натисне ОК бутона ,натиска се и забива както е показано и на снимката. Пробвах и с други програми за сваляне bitcomet и пак на същото положение зацикля и няма мърдане даже немога да премахна програмата.Трябва да се рестартира компютъра и това пак пробвам и пак така забива на финалната права.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам че имаш инсталирана новата версия на Уторент,а тя използва страшно много ресурси при сваляне.Колко RAM(памет) има този компютър?Какъв е процесорът?Тази версия и при мен забива,защото товари много процесора почти до 100%.Докато свалям едва придвижвам мишката,но върви с максималната скорост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора си е старичък и рамта не е голяма но ми трябва само за гледане на филми и слушане на музика :)

Intel Pentium Dual Core E5700 3GHz

Ram 2GB DDR 3 1333Mhz

И от версията не е сега точно дръпнах стара версия и пак същият проблем маркира се ОК бутона за финалното сваляне и забива целият utorrent

Ще ме изпере и ще преинсталирам Xp-to ,но се надявах някой да даде някакъв съвет защо се получава така или да предложите някаква друга програма за сваляне.Пробвал съм : utorrent,bittorrent,bitcomet  и проблема си остава с това забиване

5-1.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам съмнение, че има проблем или с файловата система на дела, където се прави опит за сваляне или се дължи на някаква зараза.
Направи проверка на файловата система на дял Е: и сканиране с
adwcleaner
и
zhpcleaner

В следващия пост прикачи логовете от сканирането с двата инструмента.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този не е се научил да работи с uTorrent. Когато стартираш торент от магнитен линк, този прозорец се появява и тогава съвсем нормално не проявява няколко минути какво ще свалиш. Дори да въведеш ръчно магнитния адрес, тогава ще виждаш няколко минути адреса, а не името на торента. Може да миинат и 10 минути докато стартира. А ти искаш мигновено да започне. Е няма как да се случи. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, kkc_2012 написа:

Здравейте колеги, имам следният проблем от два дни не мога да сваля торент

Пробвайте да стартирате торента ,като администратор.

Аз имам подобен проблем поради причината ,че се опитвам да свалям на диск ц а програмата няма права за това.

Едва след ,като стартирам програмата за сваляне с админ права тогава има право да съхранява информация на харда. Всичко е въпрос на нстройки.

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mlechko написа:

Когато стартираш торент от магнитен линк, този прозорец се появява и тогава съвсем нормално не проявява няколко минути какво ще свалиш. Дори да въведеш ръчно магнитния адрес, тогава ще виждаш няколко минути адреса, а не името на торента.

И според мен за  uTorrent е така , но qBittorrent изкарва това инфо веднага. Чудно как чете магнита толкова бързо . Буквално веднага излиза .

Редактирано от Gangosa
з (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Gangosa написа:

И според мен за  uTorrent е така , но qBittorrent изкарва това инфо веднага. Чудно как чете магнита толкова бързо . Буквално веднага излиза .

Подробности.... аз карам с utorrent 2.0.4. и не ми дреме кога ще излезе инфото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава да кажеш и какво направи, та тръгна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам абсолютно същия проблем от два дена, дори и конфигурацията ми е същата. Дано каже какво е направил за да тръгне. 

Засега правя следното:

Настройките на битторент вече са за започване на свалянето автоматично. По този начин когато браузъра зареди торентите поне ги смъква на харда.

Битторента блокира и не зарежда торент файла.

След твърд рестарт (компютъра не може да се рестартира по обикновения начин, изписва че битторен има задачи и не може да го затвори дори и като процес) обаче стартирам торент файла в битторент и си го сваля.

Тоест когато няма отворен браузър си работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неотписвайте основните заподозрени

1 Интернет доставчиците имат доста рестрикции по отношение на пиър ту пиър системата

2 Агресивни  днс доставчици -  много агресивно филтриране на адреси участващи във файловото споделяне

Редактирано от Gregory House (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми хрумна нещо подобно след като с магнета няма проблем.

Обаче ме учудва пълното съвпадение на параметрите на компютъра ми с отворилия темата, а също и съвпадението във времето...

Освен ако и двамата не сме с един провайдър...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Желателно е да пуснете и проверка на всичките си дискове за проблеми със файловата система .

Поне на 2 седмици регулярно си пускайте проверка на дисковете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от fresh_bones
      Добър вечер имам един проблем с Utorrent . Utorent не иска да качва в замунда  по точно качва само с 2-3 кб/сек   ,а преди време качвах с около 800. След като си преисталирах компа  се появи това сменях версията но е пак същото. Не знам как да го оправя . Ако някой знае да пише . Версията е 3.0
    • от fresh_bones
      Имам проблем с Utorrent . Значи свалям нормално с 1,2 мб но не мога да качвам .Забелязах проблема преди 1 месец но мислех че е от филмите  който тегля но не е така даже и игрите не се качват не знам какво става . Ако може да е нещо от настройките не знам . Или да сменям тореннта с друг ? Пишете какво да правя.
    • от EmBrother
      Здравейте,
      с uTorrent (2.0.4) съм откакто се помня, по някое време върнах на една от добрите стари версии, а дори като минах на Уин7 си запазих/прехвърлих всичко, което ми трябваше по програмата и съдържанието. Нямам оплаквания (свързвания, скорост, товарене и т.н.) и не затова пиша.
      От 2-3 дни се появи (а по-точно ще е, ако кажа "изчезна") странен проблем. Не ме бърка много, ама не ми е приятно да не знам какво и защо - в долния прозорец за "отчетите" на клиента престанаха да се виждат пиърите (под съответния бутон): и при сваляне, и при сийдване. Всичко останало не само, че работи, но и се вижда в долния прозорец - тракери, отчет, скорост, основни данни и т.н. Само списъкът с пиъри на активен и работещ торент (сваляне или качване) не се появява.
      Днес разгледах някои теми из нета за настройки и проблеми, не открих нищо нередно при мен, но и никаква подобна беля някъде при други потребители. През последните няколко дни, да не кажа и седмица - не съм правил нищо особено (нови програми, някакви сривове по машината или софтуера). Настройките и наличието на записи където трябва (в стената, изключенията в НОД-а) не са променяни, нито установих, да са се променили. Правя си рестор-точки вс.вечер и пазя по 5 назад, но (признавам) не ми се връща само заради тази чуденка. Прилагам и няколко снимки за "пълен" и "празен" прозорец/бутон/панел в uTorrent-а ми.
      Някой има ли представа/идея какво може да е? Благодаря предварително.
      (Компютърът: дъно: M4A87TD EVO; процесор: AMD Phenom II X4 955 Black Edition; RAM 4 GB; Win7 Ultimate; uTorrent v.2.0.4 b.22150)

• от Vegetto
      Ползвам µTorrent 1.3 и при мен се появи проблем - не знам от кога е и дали винаги го е имало, но сега го виждам. С реално IP съм, но като тегля торент всички tracker-и ме определя като недостъпен - все едно нямам реално IP...пък и гледам че се свързвам само с хора от tracker-а, който са с реално IP, а с останалите - не. Попрегледах настройките, намерих една опция в Network Options -> IP to report to tracker - въведох си IP-то, но положението пак е същото - все едно не съм с реално IP. Само аз ли съм с този проблем и знаете ли как да се оправя?
    • от Greak
      Не знам дали мястото на темата е тук, както и заглавието ...

Искам да попитам дали има начин да скрия ''дълбоко в рам паметта'' utorrent, така, че този който ми погледне монитора да не се вижда, че сваля ? Гледах в настройките на utorrent-а и скриг иконката, но тя е скрита само, когато е отворен прозореца на програмата... Или ако не става с utorrent, тогава с коя друга програма мога да скрия, че свалям нещо ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.