Премини към съдържанието
enuff

Проблем с оптиката на Виваком

Препоръчан отговор

Здравейте, вече втори ден няма нито интернет нито телевизия от Виваком. Не съм техен клиент на мобилен план и навъртях вече 15лв сметка докато изчаквам, за да ме свържат с оператор на техния 0700 телефон. Някой има ли представа какво се случва и дали се работи по въпроса, защото предстоят 4 почивни дни и ще е кофти без нет, защото имам да върша работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, enuff написа:

Здравейте, вече втори ден няма нито интернет нито телевизия от Виваком. Не съм техен клиент на мобилен план и навъртях вече 15лв сметка докато изчаквам, за да ме свържат с оператор на техния 0700 телефон. Някой има ли представа какво се случва и дали се работи по въпроса, защото предстоят 4 почивни дни и ще е кофти без нет, защото имам да върша работа?

Ако не заявиш, че имаш проблем и не ти направят диагностика няма да имаш услуга. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз вчера като се свързах 1 път ми се накараха, че имали някакъв глобален проблем и не съм бил само аз така че знаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, enuff написа:

Е аз вчера като се свързах 1 път ми се накараха, че имали някакъв глобален проблем и не съм бил само аз така че знаят.

Подай жалба. Никой няма право да ти се кара. Иначе ако имаш проблем, звъниш на поддръжката, прави се диагностика и се пращат техници. Няма друг вариант!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът не е при мен за съжаление и няма за какво да пращат техници. Нещо по тяхната мрежа се случва, но никой не казва какво и само удължават срока, до който уж ще го отстранят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, enuff написа:

Проблемът не е при мен за съжаление и няма за какво да пращат техници. Нещо по тяхната мрежа се случва, но никой не казва какво и само удължават срока, до който уж ще го отстранят.

Ако има масов проблем просто ще трябва да изчакаш да го отстранят. Предполагам са ти казали срок!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За твое улеснение, следващия път набери 087123, ще ти дърпа от националните минути.;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

Ако има масов проблем просто ще трябва да изчакаш да го отстранят. Предполагам са ти казали срок!

Мда, казват в 18.00, в 18.30 го променят на 09.00 на другия ден, в 09.30 на 12.00, в 12.30 на 18.00 и така сещаш се натам. Та реално това не е полезно като информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, enuff написа:

Мда, казват в 18.00, в 18.30 го променят на 09.00 на другия ден, в 09.30 на 12.00, в 12.30 на 18.00 и така сещаш се натам. Та реално това не е полезно като информация.

Просто трябва да се изчака да се реши проблема. Това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е ясно. Идеята беше, ако някой има информация да каже - не се надявай да стане до 27ми например и да си търся варианти, защото ми трябва за работа, не за удоволствие. А така само 'ще го оправиме до няколко' часа и после пак същата песен само ми обърква нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, enuff написа:

Това е ясно. Идеята беше, ако някой има информация да каже - не се надявай да стане до 27ми например и да си търся варианти, защото ми трябва за работа, не за удоволствие. А така само 'ще го оправиме до няколко' часа и после пак същата песен само ми обърква нещата.

До 27 няма да остане. Просто трябва да изчакаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За София ли става въпрос и за някой от южните квартали ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За центъра. Вече не свети червено на оптичното рутерче така че май има напредък, но още няма нито нет нито телевизия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко операторът пак ми каза, че повредата била мащабна и щели да я отстранят днес до 15.00. Казах му, че ще чуем пак към 16.00 в такъв случай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аварията наистина е голяма,имаше пожар в колектора до НДК. Много кабели изгоряха. Аз работих до към 22.00 вчера колегите от други оператори продължаваха.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията. Преди малко го пуснаха. Аз живея точно до ДНК и явно съм бил от засегнатите. Досега за 2г сигурно 1 път беше спирал за половин ден и хвалех Виваком наляво и надясно, че са ми най-безпроблемния доставчик, защото Мтел за 5г така и не докараха оптика до моя адрес, но такова чудо като сега от петък до неделя не е било. И то винаги се случва точно, когато най ти трябва да има. 

Редактирано от enuff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.