Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели можели да ми препоръчате каква коя видео карта вградена за лаптоп е по добра Intel HD Graphics 3000

или  Intel HD Graphics 4000 аз мисля че втората е по добра на нея могат ли да се играят тежки игри и да се гледа видео в най- висока резолюция  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тежки игри на такава графика не. От GTX 1050 и нагоре ако ще се играят такива заглавия... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мощни карти за лаптоп са 1070(ti), 1080(ti), но трябва да си вземеш съответния лаптоп с такава карта, отделно ако ще ги ползваш става сложно - трябва специален преходник, външен монитор и външно захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а въобще има ли карта на Intel HD Graphics която да дава прилични стойности 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И HD 3000 и  HD 4000 подкарват безпроблемно Супер Марио, Револт, Тарзан, и още куп 10-15-годишни игри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от играта, ако са някои по-непретенциозни игри с не толкова добра графика може и да ги подкараш на задоволителни кадри при минимална/ниска резолюция и детайли. Но по принцип за игри си трябва отделно видео. Ако вървяха всички игри с вградените карти нямаше да правят отделни.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Радослав Матев написа:

Мощни карти за лаптоп са 1070(ti), 1080(ti), но трябва да си вземеш съответния лаптоп с такава карта, отделно ако ще ги ползваш става сложно - трябва специален преходник, външен монитор и външно захранване.

Е чак пък. То си зависи де, но геймърските са от 1050 нагоре.

преди 2 часа, loranst looa написа:

а въобще има ли карта на Intel HD Graphics която да дава прилични стойности 

Не, няма. Това е графика, колкото да ти вади картина на екрана образно казано. Най-много да играеш нещо от рода на LoL, CS (1,6, GO etc.), разни флаш игрички и темподобни.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а тази видео карта става ли за игри NVIDIA Quadro NVS 4200M) и освен това може ли да ми кажете от тази снимка на тази батерия дали е 6 клетъчна или 9 клетъчна 

101634404_9_800x600_promotsiya-lenovo-thinkpad-t420-laptop-.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.12.2017 г. в 2:48, loranst looa написа:

може ли да ми кажете от тази снимка на тази батерия дали е 6 клетъчна или 9 клетъчна 

9 клетъчна е за това и старчи зад лаптопа. 6 клетъчната се крие в корпуса.

4200М е про клас карта която не е предвидена за игри а за съвсем други неща. Тия 3000 / 4000 са ти обяснили вече. Разбирам че искаш да се сдобиеш с читава машинка втора ръка ама те са бизнес клас и нямат видеа предвидени за игри. Стегни си десктопа и си цъкай на него. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.