Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера ми пристигна G6-цата и изтощих батерията докрай и го сложих на зарядно в 11:30. Днес станах 10:30 и почнах да си играя с него. Трябваше ли да изчакам да мине още час-два за да стане пълно 12 часово зареждане? Нещо пречи ли това на батерията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това са врели некипели. Дори първия път трябва да се зарежда до индикация, не по 12 - 15 часа. 
Четете си упътванията и ако някой види че пише да се зарежда по толкова много часове нека ми се обади - ще го черпя :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зареждай си го до пълен заряд, и махай зарядното. Това е пълен мит, че трябвало да се зарежда n-брой часа на първия заряд...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, techmaniac написа:

Зареждай си го до пълен заряд, и махай зарядното. Това е пълен мит, че трябвало да се зарежда n-брой часа на първия заряд...

Не знам. Така знам, че трябва първия път да се изтощи докрай и да се зарежда по 12-13 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, iAppleBeats написа:

Не знам. Така знам, че трябва първия път да се изтощи докрай и да се зарежда по 12-13 часа.

Градска легенда, която естествено е невярна. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, iAppleBeats написа:

и изтощих батерията докрай

съкратил си живота на батерията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.