Премини към съдържанието
kalansuv

Търся информация за следните Аудио устройства.

Препоръчан отговор

Здравейте.

1. Търся да закупя музикална уредба тип Винтидж чисто нова от магазин в София. Не пазарувам чрез интернет. Не пазарувам чрез куриер.

Уредбата трябва да е с Грамофон, USB- port, Card Reader, Двукасетъчен касетофон, Радио, CD disk  с МР3. Да има функция за прехвърляне от касетка чрез запис на USB Flash. Като западно европейска марка има такива уредби в момента в производство от Superior - Бундесрепубликата и Jensen - САЩ.

Прикачвам примерни чужди изображения с цел визуална представа.

image.png.cc3696fd137046202d10d752f7bbb565.png

image.png.7d891074c98281955d42a946f32564db.png

image.png.f0c1dfb55ec66cd1aaac1f6156e632d3.png

2. Търся техническа информация за SANYO PH-Z300.

Прикачвам чуждо изображение с цел визуална представа.

image.png.32861f88603f42013a38b70d3beaba52.png

3. Търся техническа информация за SANYO PH-WCD 850. Има същия модел и на фирмата Fischer.

image.png.7805569b4aae2d44a0f9836e3385146d.png

image.png.f51d2450dcf37af212e075343942ce1c.png

Същия модел производство на Fischer.

image.png.5052ac7d2ac4e62eb70ad71b018803c0.png

image.png.e72e07074b8987b68fd6cb5a6eb11943.png

4. Търся техническа информация за SANYO PH-WCD 950.

image.png.21d00a0d44d74c47963bafb070920b43.png

image.png.f9a80c01b95fc0ba1598b273bbe7db9c.png

5. Търся техническа информация за Sourround system Sharp sx7700h + cp7700.

image.png.1862ef02c832031f6089d43bb87417bc.png

image.png.1c81d22ece4cd059e2f4d7bd1a1efe3a.png

6. Търся техническа информация за Sourround system Sharp sx8800h + cp8800.

image.png.c114847515f1b03fdde632e3ca75d12a.png

7. Търся техническа информация за Еднокасетъчен стерео касетофон Toshiba rt-80s.

image.png.9e44b48bbdc85356e15dc8ce28373fb2.png

8. Търся техническа информация за Портативно радио Sanyo rp1280

image.png.2e6a35feedecc067c5a5c20de9a42062.png

image.png.7f5653f22b0e7a5f6e99a337dac12a7c.png

9. Търся техническа информация за Радиола Daugava - модел 1955 год. = Радио - грамофон Даугава.

image.png.88cf430afad24b988277a9af4079cce6.png

image.png.b1b3addd815be14206e92e463990a1c7.png

image.png.cce0f34d400733b2b59c14c0dc25fef4.png

image.png.6e9f820ca8ed7dbd41a02d32e5a2d436.png

image.png.399e8efe913454cae021091d35475e64.png

Редактирано от kalansuv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Ето ти примерно за   SANYO PH-Z300   -  http://www.alldatasheet.com/view.jsp?Searchword=Z300 pdf По същият начин ще процедираш и за другите защото отнема време а и някои все още може да са платени. Успех и весела Нова година!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение.  Признавам, си че за всеки модел уред цитиран в настоящата тема многократно съм проверявал в минало време за данните и параметрите му, както и че преди да пусна настоящата тема в Калдата форум също съм проверил за данни и параметри за всеки един цитиран уред и съм намерил предостатъчно от търсена и необходима информация, която е  достъпна в Интернет. Темата ми е излишна, защото мога да работя с търсачката Гугъл. И всъшност завличам останалите потребители на Калдата форум на моето ниско ниво и до моето падение, за което се извинявам. Признавам, си че нарочно лъжливо написах за уреди № 5 и уреди № 6, именно 7700 и 8800, който са модели техника под съвсем различни и доста по- дълги имена. Моля Ви простете ми. За останалите точки от настоящата тема - например от № 2 до последната №9 твърдя, без да мога да дам доказателства, че повечето от описаните модели устройства аз лично съм ги изхвърлил в кофата за смет, като ненужни, и като отпадъци и не съжалявам. Личното ми мнение, е че всеки гледа, познава, предпочита и избира моделите например на SONY пред  тези на Sanyo или тези на Sharp. Личното ми мнение, е че Сони е доста по- нависоко и по- напред във времето, и като качество, и като технологии, и като обем на произведената продукция, оборот и печалба.

Един потребител стой зад следните профили в Калдата форум, а именно:  kalansuv, bdenkov, pcbsd, proengineer, proexpert, turbox, чьст и др. Този потребител съм аз в моята личност и се срамувам от това, което правя - флууд или съм направил в миналото. Със сигурност съм пропуснал поне още няколко мой профили в Калдата форум от който съм отварял теми и писал коментари. Извинявам, се но в момента не мога да си спомня всичките мой профили свързани с Калдата форум.

Поради изброените цитирани причини, то аз моля да бъдат изтрити всички коментари и всички теми от профилите на kalansuv, bdenkov, pcbsd, proengineer, proexpert, чьст и др., защото са на една и съща личност. Моля. Нека това да се случи, защото се тормозят по- този начин останалите потребители на Калдата форум и им се пречи да ползват форума от един потребител с много профили.

Поради изброените цитирани причини, то аз моля да бъде заключена или изтрита настоящата тема, като безсмислена, и като поредният флууд - наводнение от един и същи потребител.

Моля за извинение всички потребители на Калдата форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пази боже ...

Докато умните се наумуват лудите ще се налудуват.
Как на такива освидетелствани шизофреници ви дават изобщо достъп до интернет се питам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, kalansuv написа:

От други форуми отдавна съм наритан.

Можеш да отидеш да се поебаваш с модераторите на двата сателитни форума.
Почни да ги питаш как сe настройва антена към някой сателит, ама се регистрирай като жена и обясни че мъжът ти е в Испания на гурбет, та няма кой да ти помага.
Страхотни рибета са там, гарантирам ти.
dtv-bg.com
после ги питай как да гледаш без пари кодирани програми и се бъзикай с продавачите на шеринг които ще ти предложат скъпи платени услуги. Искай им тестове за една седмица и да ти настроят всичко те от разстояние. 
Леле колко ще има да те псуват после, леле ...

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

Можеш да отидеш да се поебаваш с модераторите на двата сателитни форума.
Почни да ги питаш как сe настройва антена към някой сателит, ама се регистрирай като жена и обясни че мъжът ти е в Испания на гурбет, та няма кой да ти помага.
Страхотни рибета са там, гарантирам ти.
dtv-bg.com
после ги питай как да гледаш без пари кодирани програми и се бъзикай с продавачите на шеринг които ще ти предложат скъпи платени услуги. Искай им тестове за една седмица и да ти настроят всичко те от разстояние. 
Леле колко ще има да те псуват после, леле ...

Извинявам се. Не съм пуснал настоящата тема с цел бъзик и / или подигравка и / или заяждане с потребителите на Калдата форум.

Замисълът ми на създаването на настоящата тема с началният мой коментар завършен в пълният му вид бе да се похваля и / или да се изкарам опитен потребител и " Специалист - капацитет "  в областта на Аудио техниката и Електрониката.

След написването с допълването на началният коментар от настоящата тема, аз осъзнах, че ставам за смях и / или се излагам и никой няма да ме вземе насериозно с толкова дълъг и така написан коментар.

Разкаях се и написах извинение с обяснение, в което твърдя без да мога да го докажа, че част от описаните модели уреди поради множество причини, като остаряване, износване и липса на резервни части съм ги оставил в кофата за смет, а само една малка част от цитираните модели е все още в домът ми.

Относно Вашата точка по- темата за Сателитната телевизия.

Ползвам Булсатком  HD SAT и оптика 100 MB  до кутията на Булсатком намираща се на половин метър разстояние от Кула компютърът ми отгоре на бюрото ми.

Предлагаха ми да премина на интернет телевизия от Булсатком, но отказах заради възрастта на родителите ми. Който няма да могат да управляват различна и нова техника от тази, която познават.

Друга причина, е и че имам кинескопен телевизор без HDMI порт или букса. С една дума не желая да изхвърлям изправен и работещ цветен кинескопен телевизор модел от 2005 год.

Ценовото предложение на Булсатком е много изгодно за мен и покрива напълно изискванията ми и нуждите ми.

Поради последните причини от доста дълъг минал период от време не съм посещавал сайтове за безплатно гледане на интернет телевизия.

Предпочитам да плащам символична минимална такса без да закупувам и / или настройвам Сат. антени и устройства. Ако нещо по SAT HD приемането се влоши или повреди, то много бързо от Булсатком идват, сменят го и / или го настройват за Тяхна сметка.

На мен по- ми е изгодно друг да ми плаща SAT HD оборудването и да го настройва същото безплатно, а аз да не пипам нищо и да нямам грижа за нищо. И всичкото това само срещу символична такса за месечен абонамент.

Редактирано от kalansuv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, kalansuv написа:

На мен по- ми е изгодно друг да ми плаща SAT HD оборудването и да го настройва същото безплатно, а аз да не пипам нищо и да нямам грижа за нищо. И всичкото това само срещу символична такса за месечен абонамент.

Ти по 16 лв на месец за една година им даваш цели 192 лв, а за 10 години стават 1920 лева. 
Съгласен съм, че на булсат им е много изгодно да ти прибират парите.
А със acestream e за без пари и без антени и без приемник.
Ефирните 6 канала на български също са за без пари, нали така. В София даже са повече от 6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Белгиеца написа:

Ти по 16 лв на месец за една година им даваш цели 192 лв, а за 10 години стават 1920 лева.

Забрави да включиш инфлацията. Днес тази сума пари има една покупателна стойност, а след време съвсем друга. Говоря по- принцип.

преди 41 минути, Белгиеца написа:

Съгласен съм, че на булсат им е много изгодно да ти прибират парите.

И аз не се оплаквам от това. Дори много се радвам, че ми е изгодно и съм наистина щастлив от коректността на Булсатком и условията им и предлаганите  от тях услуги и пакети. Бог да ги Благослови за това, което правят и това, което съм цитирал в настоящата тема и настоящият коментар.

преди 46 минути, Белгиеца написа:

А със acestream e за без пари и без антени и без приемник.
Ефирните 6 канала на български също са за без пари, нали така. В София даже са повече от 6.

Булсатком от известно време предлага услугите Мобилен телефон с абонаментен план, Мобилен интернет, Домашен телефон и др.

Като видиш предложенията им предполагам без да мога да го докажа, че ще си промениш мнението.

Бъди жив и здрав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, kalansuv написа:

Булсатком от известно време предлага услугите Мобилен телефон с абонаментен план, Мобилен интернет, Домашен телефон и др.

Като видиш предложенията им предполагам без да мога да го докажа, че ще си промениш мнението.

Като спре тока и домашният ти булсаткомски телефон и той спира и не можеш да им се обадиш да ги викнеш.
Аз плащам само интернет вкъщи и за истински стационарен телефон PSTN линия, а преди съм плащал и за цифрова ISDN линия.
Всичко друго гледам и ползвам безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.