Премини към съдържанието
Kristian Denkov

Как се маха ограничителя за скоростта в Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Здравейте, с пеиятел си взехме euro truck simulator всичко точно но той не може да махне лимита на скоростта в онлайна аз го махнах но той не може и кара постоянно с 90. Тази опция на него му е в сиви и не му дава да я натисне някакви идеи?

П.С Забравих да кажа, че в single player го няма тоя проблем.

20171226_150152.png

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои сървъри са без опция да се маха ограничението на скоростта. Не във всеки сървър ограничението е 90, зависи как са го направили. Това не е проблем, а е защита против деца, защото в крайна сметка това е Truck Simulator, а не рали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де но пробва в друг сървър и пак същото играхме заедно в едни и същ аз мога да вдигна до 110, а той едвам до 90. 

Имам и друг въпрос може ли да се направи фирма или нещо подобно, за да караме и двамата заедно до едно и също място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втори сървър + забранена тая опция и няма как да има ограничение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега погледнах, че има checkbox за скоростта и на екрана, който е преди да се логнеш в някой сървър. Горе в ляво - назъбеното колело -> Speed Limiter (unchecked).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така оказа се че самата опция не може да я натиска дори и в single player свети му в черно квадратчето и не иска да се изключи.

П.С Извинявам се за спама оправихме го създаде нов профил тества и стана, а в стария не може. Не зная защо

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.