Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако бях... Дядо Коледа, щях да донеса подаръци само на непослушните деца тази година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях...  непослушно дете, щях да искам подарък да ми донесе не дядката ами Снежанка 

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако бях... Снежанка, щях да се обидя на подобни коментари. Така де, да не съм ви някаква докерка. Дъртия носи подаръците, а аз ги... давам.:lipstick:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, ined написа:

Ако бях...  непослушно дете, щях да искам подарък да ми донесе не дядката ами Снежанка 

Не разбрах. Снежанка да ти донесе подарък или дядката да ти донесе Снежанка? И в двата случая възпитанието изисква подаръкът да се разопакова веднага и да се изрази одобрителна възхита. Просто отбелязвам.

Ако бях... умен, щях да искам да съм тъп, защото всеки умен знае, че да си умен, не е хубаво, но т.к. и аз го знам, това подлага на съмнение дали съм тъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ако бях джудже, щях да го туря на Снежанка...ъ-ъ-ъ...тъй де, подаръкът ве, мбаси мръсното подсъзнание дето имате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях... Снежанка, щях да сложа рога не само на елените.

Между другото през коледния сезон рогата на мъжките елени падат, така че Рудолф би следвало да се нарича Рудолфина. Но това само между другото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях... Слънце, нямаше да огрявам навсякъде.

Коя си позволява да пише от профила на Слънчака? Сега ще наскочат разни мърши да ви обяснят, че сте биполярно разстроени, след това ще умрат и ще се превърнат в светци, а вас няма да ви има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях Господ на тази Земя, нямаше да съществуват съществата наречени "хора".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях... човек, щях да искам да убия всички богове и техните пророци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако бях Снежанка... ще гърмят пиратки на всеки оргазъм! съседи ще разпродават имотите си възмутени

полицията ще кърши безпомощно пръсти :lipstick:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти к`во си бе!

Ако бях... куче, щях да пикая на всичко. А, чакай, то и те така правят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях купидон, щях да направя така че никой не е сам и да му намеря перфектната половина, която да го допълва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, Johnny B написа:

Ако бях купидон, щях да направя така че никой не е сам и да му намеря перфектната половина, която да го допълва.

Ако станеш купидон , пращай ги всички на шушана. Тя на таа лампата й все свети , па нея я няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Johnny B написа:

Само пръстта перфектно допълва човек.

Ако бях Бог, щях да забраня перфектните неща на Земята, за да станат освен невъзможни и незаконни.

Редактирано от аm-аm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бяхте, ама не сте. 

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях малък щях да ти тегля една, ама не съм, което не значи, че не съм бил малък, нито, че не съм ти теглил една, нито, че ако не бях щях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях един щедър магазинер, щях да ти подаря да изядеш една.... вафла "Споко", за да се успокоиш и да кротнеш в ъгъла като малките деца и да поплачеш на воля. Но ако бях, ама не съм. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четири вафли "Споко" изядох и пак ми е нервно :eek:

Ако можех да не мога, щях да го мога неможенето :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не бях алергичен към мляко, което неизменно участва в шоколада, щях да ти откажа не заради алергията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, аm-аm написа:

Само пръстта перфектно допълва човек.Ако бях Бог, щях да забраня перфектните неща на Земята, за да станат освен невъзможни и незаконни.

Перфектно е всяко нещо. И не е. Всред живите все ще има някой да допълни човек...

преди 1 час, аm-аm написа:

Ако бях малък щях да ти тегля една,

Ама майна или пи*ка? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Johnny B написа:

Перфектно е всяко нещо. И не е.

Реджепе, ти ли си бе!

Ако бях си подготвил нещо да напиша, сега щях да го направя, ама съм зает.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, аm-аm написа:

Реджепе, ти ли си бе!

Да бъдеш..или да не бъдеш?..Това е въпроса! :)

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от neseizpolzva
      Търся Порше Панамера под наем но не мога да намеря нещо. Попаднах само на това. Колата ще трябва за един ден (искам да зарадвам едно момиче). Максималния бюджет ще е 820лв. И не темата не е fake. 
    • от КрасимирПетковПетков
      Значи имам проблем с камината , над 50 градуса , започва да ШУМИ пищи, все едно почва да кипи водата . Какво ли не пробвах , от радиаторите въздух не излиза , обезвъздушавах помпата , и от там излиза вода. Спирах помпата и я пусках пак , качва се въздух и авт.обезвъздушитела изкара въздух , това го правих многократно и няма промяна. Моля помогнете , защото 5 майстора идваха и всеки си взима парите и нищо не прави.... Филтара чистих . Махнах даже от филтара едно като мрежичка което събира мърсотията , така ми предложиха да направя и това не помогна.  Истаналацията Се пълни от рашерителния съд. Обезвъздуших като напълних системата , изчаках 10 мин на пусната помпа и после пак обиколих , после я запалих на 50 60 градуса пак минах. И тоя звук(Пищене , щумене и ссссъссскане) в камината не изчезна. Изобщо...... Доста е силен и плашещ ... Сега я държа на 40 градуса повече не , гледам да не стане някоя беля.... Пробах и на 1 и 2-ра степен помпата , едно и също !!!

Това са снимки , на всички радиатори . И камина и раширителен съд. 

http://prikachi.com/images.php?images/858/6805858f.jpg
      . http://prikachi.com/images.php?images/866/6805866I.jpg .
      http://prikachi.com/images.php?images/870/6805870T.jpg
      . http://prikachi.com/images.php?images/874/6805874E.jpg
      . http://prikachi.com/images.php?images/875/6805875V.jpg
      . http://prikachi.com/images.php?images/877/6805877M.jpg .
      http://prikachi.com/images.php?images/880/6805880v.jpg . 

Инсталацията е от преди 4 години , преди пак сме имали радиатори и камина . Но бяха махнати 3 години нямаше радиатори и камина . Дефакто сега купихме само радиатори и камина и помпа . Преди проблем не имало изобщо.
    • от MemeHunter
      Здравейте, търся програма с която мога да махна всички тагове от много файлове. Става дума за песни и v3 тагове (не съм сигурен че се казват така) - като заглавие,група,година. Този проблем го направи Winamp като му дадох сам да разпознае песните и му дадох за тези които не е сигурен също да ги приложи. Та на кратко искам да премахна всичката информация за песните и да остане самия файл само
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.