Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научи корейски, че да си приказвате със смарт телевизора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Деньо Денев написа:

Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!

В You Tube пробвал ли си, примерно да търсиш някоя певица певец.

На български ли ти е менюто на телевизора.

За твоя модел не можах да намеря упътване, но ето тук има примерно как става https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

пп Намери настройката за твоя модел.

В упътването.

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

/Off Льосни няколко питиета и като почнеш да фъфлиш може и да те разбере.

Някъде да е казано че трябва да ти разбира диалекта?  Защо ли има преводачи? Такива неща няма дори и по филмите. А компютрите все още продължават да са оборидвани с някакви метално стържещи гласове както в 80-те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, PigManu написа:

В You Tube пробвал ли си, примерно да търсиш някоя певица певец.

На български ли ти е менюто на телевизора.

За твоя модел не можах да намеря упътване, но ето тук има примерно как става https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

пп Намери настройката за твоя модел.

В упътването.

Да пробвах в youtube, например ето ся казвах "Деси Слава" и  ми излиза "dacey slower" няколко пъти повтарям и все това ми открива и с други имена и неща пробвам, но не става. Всичко ми е на български, меню, суб. регион...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Деньо Денев написа:

Да пробвах в youtube, например ето ся казвах "Деси Слава" и  ми излиза "dacey slower" няколко пъти повтарям и все това ми открива и с други имена и неща пробвам, но не става. Всичко ми е на български, меню, суб. регион...

А настройките за гласово разпознаване на какъв език са ?

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, PigManu написа:

А настройките за гласово разпознаване на какъв език са ?

Де да имаше такава настройка, но няма.  И аз се надявах да открия нещо подобно, ама не открих. Ще поровя отново да видим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деньо Денев написа:

Според мен трябва да има такава настройка както е за този модел https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

Защото в момента както ти излиза примерно така "dacey slower" , трябва да има някъде смяна на езика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Според мен трябва да има такава настройка както е за този модел https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

Защото в момента както ти излиза примерно така "dacey slower" , трябва да има някъде смяна на езика.

За модела, който си посочил има и се намира лесно, но на мен тази настройка не ми излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деньо Денев написа:

За модела, който си посочил има и се намира лесно, но на мен тази настройка не ми излиза

Обади се тогава на Samsung BG и ги питай хората са любезни и ще ти отговорят за твоя модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Обади се тогава на Samsung BG и ги питай хората са любезни и ще ти отговорят за твоя модел.

Благодаря брато, мога и така да направя. Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То

преди 4 часа, Деньо Денев написа:

Това ми напомня на:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      с няколко думи изпаднал съм в следната ситуация. Искам да се снабдя с Netflix, тъй като така или иначе, често гледам сериали, именно тяхна продукция, не виждам смисъл постоянно да се занимавам с флашки, да търся субтитри и т.н. Преди около 2-3 месеца ми беше подарен от близки LED телевизор, който като параметри ме устройтва идеално(32 инча, full hd качество на картината и т.н), но за мое съжаление не е смарт. Разбираемо не ми се дават още 500-600 лв за нов, при положение, че реално имам такъв, който е изваден от кутията преди 2 месеца, затова ми се ще да се посъветвам с вас дали е възможно въпросният да стане смарт, посредством популярните за целта джаджи?
      Зачетох се, вариантите са много, в общия случай се включват в HDMI порт, какъвто аз имам свободен. На пръв поглед доста добре, но някой пробвал ли го е реално и работи ли изобщо така както би работил един телевизор, който е произведен с опцията Смарт? Струва ли си да дам 50-60 лева за такова нещо?
      Разбира се би ми било изключително полезно, ако някой, който е ползвал подобно нещо и е доволен, ме насочи към него
      Благодаря на всички, които ще се включат
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.