Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научи корейски, че да си приказвате със смарт телевизора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Деньо Денев написа:

Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!

В You Tube пробвал ли си, примерно да търсиш някоя певица певец.

На български ли ти е менюто на телевизора.

За твоя модел не можах да намеря упътване, но ето тук има примерно как става https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

пп Намери настройката за твоя модел.

В упътването.

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

/Off Льосни няколко питиета и като почнеш да фъфлиш може и да те разбере.

Някъде да е казано че трябва да ти разбира диалекта?  Защо ли има преводачи? Такива неща няма дори и по филмите. А компютрите все още продължават да са оборидвани с някакви метално стържещи гласове както в 80-те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, PigManu написа:

В You Tube пробвал ли си, примерно да търсиш някоя певица певец.

На български ли ти е менюто на телевизора.

За твоя модел не можах да намеря упътване, но ето тук има примерно как става https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

пп Намери настройката за твоя модел.

В упътването.

Да пробвах в youtube, например ето ся казвах "Деси Слава" и  ми излиза "dacey slower" няколко пъти повтарям и все това ми открива и с други имена и неща пробвам, но не става. Всичко ми е на български, меню, суб. регион...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Деньо Денев написа:

Да пробвах в youtube, например ето ся казвах "Деси Слава" и  ми излиза "dacey slower" няколко пъти повтарям и все това ми открива и с други имена и неща пробвам, но не става. Всичко ми е на български, меню, суб. регион...

А настройките за гласово разпознаване на какъв език са ?

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, PigManu написа:

А настройките за гласово разпознаване на какъв език са ?

Де да имаше такава настройка, но няма.  И аз се надявах да открия нещо подобно, ама не открих. Ще поровя отново да видим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деньо Денев написа:

Според мен трябва да има такава настройка както е за този модел https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

Защото в момента както ти излиза примерно така "dacey slower" , трябва да има някъде смяна на езика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Според мен трябва да има такава настройка както е за този модел https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

Защото в момента както ти излиза примерно така "dacey slower" , трябва да има някъде смяна на езика.

За модела, който си посочил има и се намира лесно, но на мен тази настройка не ми излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деньо Денев написа:

За модела, който си посочил има и се намира лесно, но на мен тази настройка не ми излиза

Обади се тогава на Samsung BG и ги питай хората са любезни и ще ти отговорят за твоя модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Обади се тогава на Samsung BG и ги питай хората са любезни и ще ти отговорят за твоя модел.

Благодаря брато, мога и така да направя. Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То

преди 4 часа, Деньо Денев написа:

Това ми напомня на:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте имам проблем с леки драскотини върху дисплея на един таблет samsung galaxy tab s2 sm t715  гледах доста видеа в тубата за полиране със паста за зъби , но честно казано се чудя с коя марка паста за зъби да пробвам . Ако някой от вас е пробвал може да сподели с коя паста се постигат най - добри резултати 
    • от Petkov4744
      Здравейте колеги,
      Първа тема ми е във форума и се извинявам, ако съм объркал раздела.
      Имам Galaxy tab s 8.4, от около 5 години. Съответно спря да се актуализира. Искам да го руутна (ако така се нарича) и да му сложа актуалния андройд 10.
      В момента съм с 6.0.1.
      Благодаря на всички помогнали предварително! :)
    • от Plamen Nikolaev
      Здравейте , имам Samsung S5 когато си пусна някойя игра и играя малко ми изписва че дадената игра спря и ме изхвърля ,опитах с хард ресет няколко пъти , също така изчистих и кешана всички приложения и пак не се управя съвети???
      Благодаря предварително! 
    • от Mimi162me
      Здравейте, от две седмици ми излиза това предупреждение на телефона...използвам в момента адаптерче и друго зарядно...
      http://prikachi.com/images.php?images/279/9648279n.jpg
      Зарядното ми беше оригинално ,но се скъса малко... Търся магазин (не онлайн) в Плевен само за кабелче type C ... ако си купя от китайския дали ще зарежда бавно...
    • от Ivailo Mihalev
      Здравейте, колебая се кой от двата телефона да си взема и бих искал да чуя и вашето мнение по въпроса.Телефона не ми трябва за игри, а основно ме интересува камерата и доброто изпълнение на ежедневните задължения.Благодаря предварително!

Поздрави!
  • Дарение

• Добави ново...