Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научи корейски, че да си приказвате със смарт телевизора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Деньо Денев написа:

Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!

В You Tube пробвал ли си, примерно да търсиш някоя певица певец.

На български ли ти е менюто на телевизора.

За твоя модел не можах да намеря упътване, но ето тук има примерно как става https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

пп Намери настройката за твоя модел.

В упътването.

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

/Off Льосни няколко питиета и като почнеш да фъфлиш може и да те разбере.

Някъде да е казано че трябва да ти разбира диалекта?  Защо ли има преводачи? Такива неща няма дори и по филмите. А компютрите все още продължават да са оборидвани с някакви метално стържещи гласове както в 80-те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, PigManu написа:

В You Tube пробвал ли си, примерно да търсиш някоя певица певец.

На български ли ти е менюто на телевизора.

За твоя модел не можах да намеря упътване, но ето тук има примерно как става https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

пп Намери настройката за твоя модел.

В упътването.

Да пробвах в youtube, например ето ся казвах "Деси Слава" и  ми излиза "dacey slower" няколко пъти повтарям и все това ми открива и с други имена и неща пробвам, но не става. Всичко ми е на български, меню, суб. регион...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Деньо Денев написа:

Да пробвах в youtube, например ето ся казвах "Деси Слава" и  ми излиза "dacey slower" няколко пъти повтарям и все това ми открива и с други имена и неща пробвам, но не става. Всичко ми е на български, меню, суб. регион...

А настройките за гласово разпознаване на какъв език са ?

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, PigManu написа:

А настройките за гласово разпознаване на какъв език са ?

Де да имаше такава настройка, но няма.  И аз се надявах да открия нещо подобно, ама не открих. Ще поровя отново да видим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деньо Денев написа:

Според мен трябва да има такава настройка както е за този модел https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

Защото в момента както ти излиза примерно така "dacey slower" , трябва да има някъде смяна на езика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Според мен трябва да има такава настройка както е за този модел https://manualsbrain.com/en/manuals/1753975/?page=8

Защото в момента както ти излиза примерно така "dacey slower" , трябва да има някъде смяна на езика.

За модела, който си посочил има и се намира лесно, но на мен тази настройка не ми излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деньо Денев написа:

За модела, който си посочил има и се намира лесно, но на мен тази настройка не ми излиза

Обади се тогава на Samsung BG и ги питай хората са любезни и ще ти отговорят за твоя модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Обади се тогава на Samsung BG и ги питай хората са любезни и ще ти отговорят за твоя модел.

Благодаря брато, мога и така да направя. Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То

преди 4 часа, Деньо Денев написа:

Това ми напомня на:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително
    • от Zhin
      Максимална сума, с която разполагам е 5.000 лв, която не включва периферия, вече си имам такава. 

Идеята е да се ползва за игри на 144hz 4к монитор WoW, Reforged, Path of exile.

Държа да е сравнително тих и да не стържи колкото стар китайски вентилатор (ако може да събуди ленива котка, не е ОК).

По възможност с 2080 / TI rtx msi/rog и интел процесор.

500 gb ~ ssd като hdd не е нужно да е повече от 2 tb , 16 / 32 ram 
    • от ARCS
      Здравейте, предстои ми купуване на телевизор. Бюджетът ми е между 1300 и 2000лв. Ще се използва много за интернет, гледане на филми от флашки и разбира се гледане на телевизия.
      Бих искал да има следните характеристики:
      Ultra HD 4k HDR Dolby Vision/Audio Размер на екрана : 49 или 55 инча Честота на опресняване : 120 Hz. Поне 4 HDMI порта Плосък екран Вграден браузър за интернет За момента съм се насочил към тези двата телевизора:
      TCL: https://www.amazon.de/TCL-U55P6046-Fernseher-Ultra-Triple/dp/B06VW5FFLD/ref=sr_1_5?s=home-theater&ie=UTF8&qid=1548843865&sr=1-5&keywords=tcl+tv
      Samsung QE49Q6FNATXXH 49" QLED SMART LED телевизор : https://edigital.bg/led-televizori/samsung-qe49q6fnatxxh-49-qled-smart-led-televizor-p563012
      TCL го дават навсякъде, че е най-добрият телевизор за цена - качество. Но никъде не намерих да доставят този телевизор до България.
      Имате ли някакви предложения?
    • от slavi91
      Здравейте! Телевизорът е Toshiba 40L2456D. От време на време забиваше, но напоследък стана много начесто и напрактика не може да се използва, защото след всяко забиване трябва да се изключва от контакта. Под забиване, нямам предвид да забие картината  а самият телевизор. Пример сменяш си каналите и спира на някой и вече не реагира, нито на дистанционното, нито на бутоните на телевизора. Или пък нещо си настройваш или цъкаш в менюто и спира. Междувременно каналът, който си гледаш си върви. Не спира нито звук, нито картина. Надявам се, че ме разбрахте. Това, което до момента пробвах е да му дам reset tv, но така не се оправи. Свалих и последната версия на firmware от сайта на Тошиба, но тя се оказа същата като тази, която съм му инсталирал преди 2-3г.- 01.00.50. Въпреки това я инсталирах наново, но  това не реши проблема.

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване