Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам едини рар файл, който е с важни данни вътре, но нещо не иска да го отваря. След като въведа паролата и ми излиза като грешка

-Открита е повредена заглавна част

-Грешка в контролната сума на криптираният файл. Файлът е повреден или с грешна парола... имате ли идеи как мога да си възвърна файловете? Благодаря и весели празници :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, hayduk22 написа:

Благодаря пробвам с това сега.. Теглих други repair уж програми, но не помагат... Дано това стане.. Ппц си знам паролата, но нещо не ми показва файловете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, D101149 написа:

Благодаря пробвам с това сега.. Теглих други repair уж програми, но не помагат... Дано това стане.. Ппц си знам паролата, но нещо не ми показва файловете...

Ако това са важни документи нямате ли друго копие на архива? Иначе можете да пробвате да извадите старо копие на файла от операционната система, десен клавиш, Properties, Previous versions

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, capnemo написа:

Ако това са важни документи нямате ли друго копие на архива? Иначе можете да пробвате да извадите старо копие на файла от операционната система, десен клавиш, Properties, Previous versions

Имам, но са много стари, най-вероятно е трябвало да си ги презаписвам повече пъти, а проблемът е че няма стари версии също така и PASS Recovery-то не помогна :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може с функцията Repair на самия RAR. Но след като е с парола почти умряла работа. При правенето не е ли добавена информация за възстановяване? Или са икономисани няколко процента?

Между другото версията на RAR същата (с която е създаден архива) ли е?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Филипов написа:

Ако може с функцията Repair на самия RAR. Но след като е с парола почти умряла работа. При правенето не е ли добавена информация за възстановяване? Или са икономисани няколко процента?

Между другото версията на RAR същата (с която е създаден архива) ли е?

Да същата е версията, функцията Repair я пробвах започва стига до 100% и забива.. След това нищо не мога да направя чакал съм над час и нищо.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите архиви всичките са винаги със 100% възстановяващ запис! А откриването на парола е от днес до твое трето (осмо) поколение 2280 година. Може да възложиш задачата на потомството си със завещание добиване чрез наследство с условие. Само че не знам как ще възкръснеш, за да си отвориш архива. :rolleyes:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mlechko написа:

Моите архиви всичките са винаги със 100% възстановяващ запис! А откриването на парола е от днес до твое трето (осмо) поколение 2280 година. Може да възложиш задачата на потомството си със завещание добиване чрез наследство с условие. Само че не знам как ще възкръснеш, за да си отвориш архива. :rolleyes:

Пак пишеш празнословия! ТИ не прочете ли че човека си знае паролата? Или само трупаш постове, да гее?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, capnemo написа:

Пак пишеш празнословия! ТИ не прочете ли че човека си знае паролата? Или само трупаш постове, да гее?

Ама той може да си МИСЛИ че я знае! А тя паролата да е друга. Сам си казва, че пробва възстановяване на паролата и опитва програми. Така че работата е от ясна по-ясна. Затова писах, за да му изгубя желанието за поправка, защото е грях да го оставите и да го подучавате да се мъчи с разни програми за възстановяване на парола. Това е най-големия грях срещан в уеб пространството, никога не споменавайте такива програми, този вид шарлатанство вреди на здравето, освен това скъсява живота на компютъра. Би трябвало да се забраняват, но няма точка която да подкрепя правата на потребителя, тъй като няма нарушение заради липсата на лъжа....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш да наприш проверка на дела, където оригинално е създаден заключеният файл.
Направи си копие на файла и върху него се упражнявай.
И НЕ ПРИЛАГАЙ директно върху оригиналния файл ремонтни действия

Демо инструмент:
http://www.winrar.repair/download
Безплатна версиа на платения инструмент:
https://www.techspot.com/downloads/2370-rar-repair-tool.html

.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става да сме живи и здрави следващият път ще знам да дам за възстановяващ запис :) Живи и здрави и весели празници :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко конфиденциална е информацията? Дай да го видим да го "разнищим"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивът нормален ли е или Solid? Може ли да се видят имената на файловете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, D101149 написа:

Ппц си знам паролата, но нещо не ми показва файловете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.