Премини към съдържанието
ostavime

Някой пазарувал ли е криптовалута с виртуална VISA от ДСК

Препоръчан отговор

Някой да е пазарувал валута с такава карта, че при мен има проблем и транзакцията не минава. Искам да разбера дали грешката е при мен или по принцип. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам говориш за coinbase? Не е в теб грешката. Лично аз купувам ethereum от някой форум(посредством потребител, който го продава в замяна на paypal) и после го обменям в каквато валута имам нужда в binance. Минимални изискавия имат, за разлика от bitrex, които още малко ще ти поискат и кръвна проба за да потвърдят, че наистина си ти..
Също така бъде сигурен, че си набяваш ethereum, а не биткойн. Таксите ба биткойна са ненормални вмомента и времето за потвърждение отнема е по-голямо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.12.2017 г. в 10:40, ostavime написа:

Някой да е пазарувал валута с такава карта, че при мен има проблем и транзакцията не минава. Искам да разбера дали грешката е при мен или по принцип. 

Взимаш си карта Revolut . Има процес на верификация,но минава бързо.Там си отваряш локален акаунт с IBAN на твое име в Евро и зареждаш сметката си с картата на ДСК. След това превеждаш  в coinbase , като SEPA превод и до 2 дни парите ти са там. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да избегнеш проблемите с картата и банките, може да пазаруваш с dg.cash - става бързо срещу пари в брой. И няма нужда да си даваш лични данни и "кръвни проби"! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, аз. Отначало имах проблем с 3-Д кодът, но лесно се решава този проблем. Просто отидете в банката и го активирайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.