Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

LiteManager 4.8 and client for Mac OS and iOS

LiteManagerFree е мощно и интелигентно приложение, предназначено да ви позволи да управлявате един компютър от друг. В прозореца на програмата ще видите работния плот на отдалечения компютър и можете да го управлявате с мишката и клавиатурата.

Програмата се състои от две части: клиентски модул Viewer LiteManager инсталиран на компютъра на администратора и Сървър- сървърен модул LiteManager, инсталиран на отдалечени компютри. За да добавите нова връзка в списъка LiteManager Viewer само трябва да зададете нейния IP адрес и може да се свържете след инсталиране на LiteManager и парола на сървъра.

Забележка: LiteManagerFree позволява управление на до 30 компютри.

Операционна система: Windows / Linux / Android / Mac / iOS

Официална страница:http://www.litemanager.com/produkts/LiteManagerFree/

Размер: 32.6MB

Лиценз: Безплатен

LiteManager MacOS

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв IP адрес се задава за отдалечен компютър зад рутър?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от Venci Velikov
      Здравейте забелязах че "Преглед на снимки с windows" е премахната от операционната система и на нейно място са сложили някакви измишльотини, които са крайно неудобни за ползване а и отварят една снимка за над 30 секунди което е отвратително дразнещо. Търся програма подобна на гореспоменатата не ми трябват други екстри освен да отварям и завъртам снимките максимално бързо.
    • от Dobby676
      Здравейте, търся програма за създаване на мултимедийни исторически карти! Трябва ми програма, с която да създавам карти и движения по тях, нещо подобно на картите, които ги дават в историческите филми по National Geographic ch. (качих подобна снимка). Всяка помощ би ми била нужна. Споделете мнения. Благодаря!!!  

• от WindyFoxBGR
      Здравейте, колеги..! Използвам една джунджурия за телефон наречена Network Spoofer... Общо взето се свързваш за wifi, пускаш spoof - а ( и се смееш на жертвите си )... Искам да попитам има ли такова нещо за компютър с Windows операционна?
      Желая да поддържа следните функции:
      Да връткаш снимките на жертвите в сайта който са отворили
      Да пускаш тролфейсове в сайта който са отворили
      Да триеш случайни думи в сайта който са отворили
          Та това е, надявам се някой да отговори ( ͡° ͜ʖ ͡°) и PEACE БАБО, PEACE!
    • от Niksanae
      Здравейте !

Имам Lenovo S820 което е с Android 4.4.4 но няма никакви услуги към Google ?!
      Няма Google Play, Maps,Gmail и тн.т.
      Обхвата му също е слабичак и като се пребера в нас и тотално губи обхвата ?!
      Когато съм навънка нямам проблеми с обхвата?!
      Явно апарата е бил предвиден за Китайския пазар!
      Въпроса ми е следния !
      Как да му сменя андроида и дали това ще повлиае на обхвата му ???
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.