Премини към съдържанието
chainz1

Съвет при избор на телефон

Препоръчан отговор

Здравейте! Изправен съм пред дилема - търся телефон предимно за чат, музика и Youtube, не играя игри. Спрял съм се на няколко възможности - Moto E4 Plus, Alcatel idol 5, Xiaomi Redmi 4X. Това, което ме притеснява, е че част от тези телефони са с Mediatek чипове, за които съм чел, че води до прегряване. Това обаче дали ще е проблем, ако не играя игри? Също така според вас дали 2GB RAM е достатъчно, имайки предвид колко памет заемат приложения като Facebook  и Messenger. Ако имате други предложения, ще се радвам ако ги споделите! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, chainz1 написа:

Спрял съм се на няколко възможности - Moto E4 Plus, Alcatel idol 5, Xiaomi Redmi 4X.

От тези изброените - Xiaomi-то е най-удачния.

преди 7 минути, chainz1 написа:

Това, което ме притеснява, е че част от тези телефони са с Mediatek чипове, за които съм чел, че води до прегряване. Това обаче дали ще е проблем, ако не играя игри? 

Това не е вярно. Зависи от конструкцията на телефона.

преди 8 минути, chainz1 написа:

Също така според вас дали 2GB RAM е достатъчно, имайки предвид колко памет заемат приложения като Facebook  и Messenger.

Аз месинджъра не го ползвам, и не знам какво заема, но 2 ГБ РАМ е достатъчно. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.