Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) Закупих си Asrock B350 Pro4 + Ryzen 1600x. Всичко е точно,но проблема идва при самата инсталация....Всичко си работи,но както е нормално когато тръгна да заредя Windows и мишката и клавиатурата спират да работят... Знам,че трябва да се активира в Bios,за да работят USB входовете при инсталацията,но това меню така и не го откривам... Гледам в разни клипчета в Youtube (на същото дъно,но със по-стара версия на BIOS) ,че другите потребители имат "USB CONFIGURATE" ,но при мен това меню така й е скрито... Можете ли да ми помогнете? Как да си открия това меню,което вмомента е скрито...

ПС: Искрено се надявам да ми простят администраторите,че съм сложил темата тук! Просто неможах да се ориентирам къде й е точното място :)

Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ще се реши като си инсталираш Windows 10. За Windows 7 дъното няма USB драйвери и трябва да ги вградиш в инсталацията.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Радослав Матев написа:

Проблема ще се реши като си инсталираш Windows 10. За Windows 7 дъното няма USB драйвери и трябва да ги вградиш в инсталацията.

Благодаря ти,колега! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включете си мишката и клавиатурата до PS/2 порта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, pconline написа:

Включете си мишката и клавиатурата до PS/2 порта. 

Там ги включих,но така и не става 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.