Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да я поръчвам ли? Има и RX580-ка, но 4GB версия, просто не знам какво ще се случи тези дни с тези видео карти ....
Аз бих изчакал за 580-ка 8GB, ако имаш възможност за нея

Изпратено от моят Lenovo A536 с помощта на Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета има това в Никем да поръчвам ли или да чакам, попринцип преди 2 дена беше 780 лева, вчера беше 818, а днес е 836, според вас ще продължи ли да се качва смотаната цена и да я поръчвам сега докато не е станала 1000 лева или да продължа да чакам, изнервям се от факта, че не мога да намеря една нормална видео карта на нормална цена в България...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момчета има това в Никем да поръчвам ли или да чакам, попринцип преди 2 дена беше 780 лева, вчера беше 818, а днес е 836, според вас ще продължи ли да се качва смотаната цена и да я поръчвам сега докато не е станала 1000 лева или да продължа да чакам, изнервям се от факта, че не мога да намеря една нормална видео карта на нормална цена в България...
Не поръчвай! Нужно ли е да е от никем ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тея не познават парите...

Ако те успокоява , не е само България и в Германия е така. Доскоро имаше 1070 на тея пари. Сега минават 500 евро. А по Коледа имаше даже 1080Ti за малко над 600...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко пуснаха и в Sky XFX RX580 4GB за 803 лева, изплаших се и директно поръчах MSI-я от Nikem, каквото такова..

Sent from my ASUS_Z012DE using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди малко пуснаха и в Sky XFX RX580 4GB за 803 лева, изплаших се и директно поръчах MSI-я от Nikem, каквото такова..

Просто откажи поръчката. Вземи си 1060-ката за 600 лева. Ако толкова искаш RX 580, тогава изчакай, но да я купиш за 840 лева си е престъпление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не, вземам я, каквото такова, попринцип знам, че това с копаенето е балонче, което ще се пукне рано или късно, но не се знае кога ще е.. Не искам да вземам 1060-ка. По-напред (1-2 години), ако се наложи и има ще си взема още една RX580-ка в CrossFire, но това ще е в бъдеще, нищо не си знае, може пък тогава въобще да не си заслужава, всичко ще покаже времето. За сега я вземам и каквото такова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не, не, вземам я, каквото такова, попринцип знам, че това с копаенето е балонче, което ще се пукне рано или късно, но не се знае кога ще е.. Не искам да вземам 1060-ка. По-напред (1-2 години), ако се наложи и има ще си взема още една RX580-ка в CrossFire, но това ще е в бъдеще, нищо не си знае, може пък тогава въобще да не си заслужава, всичко ще покаже времето. За сега я вземам и каквото такова.
Дървена глава, какво повече да ти кажа... То по-добре дай 100-150 лева отгоре и си вземи 1070. А от този crossfire нищо няма да получиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, kyoshinn написа:

Дървена глава, какво повече да ти кажа... То по-добре дай 100-150 лева отгоре и си вземи 1070. А от този crossfire нищо няма да получиш.

Знам, че са много пари, но от сумата време съм без компютър и карам на лаптоп, кофти е, просто не ми се чака, а в близките 2-3 месеца не знам какво ще се случи, ей го ся и Codak са направили някaква криптовалута, в момента целият свят е луднал на тема "криптовалути", откъде да знам какво ще стане с цените на видео картите, по-добре сега когато е на 800 лева, отколкото като стане 1000 .. От 3 дена следя всички български сайтове за видео карти, всичко е изкупено, преди 3 дена влизам в сайта на Nikем в 8 сутринта има 2 вида налични видео карти RX580, в 10:30 влизам пак, видео карти няма.. В SKY миналият петък сутринта имаше ASUS Dual RX580 8GB за 680 лева, петък вечерта я няма.. Що не поръчах тогава, питай ме и аз не знам....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Знам, че са много пари, но от сумата време съм без компютър и карам на лаптоп, кофти е, просто не ми се чака, а в близките 2-3 месеца не знам какво ще се случи, ей го ся и Codak са направили някaква криптовалута, в момента целият свят е луднал на тема "криптовалути", откъде да знам какво ще стане с цените на видео картите, по-добре сега когато е на 800 лева, отколкото като стане 1000 .. От 3 дена следя всички български сайтове за видео карти, всичко е изкупено, преди 3 дена влизам в сайта на Nikем в 8 сутринта има 2 вида налични видео карти RX580, в 10:30 влизам пак, видео карти няма.. В SKY миналият петък сутринта имаше ASUS Dual RX580 8GB за 680 лева, петък вечерта я няма.. Що не поръчах тогава, питай ме и аз не знам....
Ами тогава просто си вземи 1060... Или дай още 100-150 левя и вземи 1070, хем е по-производителна от RX 580, хем има опция за SLI, колкото и да е безсмислено за 1080p гейминг.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, kyoshinn написа:

Ами тогава просто си вземи 1060... Или дай още 100-150 левя и вземи 1070, хем е по-производителна от RX 580, хем има опция за SLI, колкото и да е безсмислено за 1080p гейминг.

Монитора ми е 4K с Freesync, това е причината да искам AMD видео карта. Както каза @Tommygun "като на свинче, звънче"...
Ако става на въпрос и поддръжката на софтуера на AMD е по-добра отколкото на NVidia, куп предимства, а и съм си фенче на AMD.. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За комфортна игра на 4К ти трябва 1080 Ti. 
Така е, но темата е за средно тежки игри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз за тях говоря. Като ги пуснеш на 4К, вече стават тежки ;)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отказах поръчката.. Искаха ми и капаро за видео картата около 200 лева, трябваше и с банкови преводи да се занимавам, дълга и широка, видях, че някой беше писал, че март месец щяло да има нови Ryzen-и на по-висока честота, ще изчакам да видя какво ще излезе...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Малко offtopic:

@kyoshinn ,да бях взел 580-ката, когато беше 800 лева та вече да бях забравил, ама викам айде ще те послушам, но ето дойде момента, в който не мога да намеря 580-ка - 8 GB за по-малко от 1000 лева ..
Тааа, мога да се ловя на бас, че и 2-рото поколение Ryzen ще излезе и цените на видео картите ще са си все още такива дървени ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Second to none написа:

Малко offtopic:

@kyoshinn ,да бях взел 580-ката, когато беше 800 лева та вече да бях забравил, ама викам айде ще те послушам, но ето дойде момента, в който не мога да намеря 580-ка - 8 GB за по-малко от 1000 лева ..
Тааа, мога да се ловя на бас, че и 2-рото поколение Ryzen ще излезе и цените на видео картите ще са си все още такива дървени ..

Кое да забравиш ? Видеокартата реално струва 550-600 лева максимум, ти искаше да дадеш 800-850 лева... А и цените на криптовалутите спаднаха, но цените на видеокартите не, до колкото четох от Nvidia и AMD ще забраняват масовото купуване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване