Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бонбон с катран!

Фейсбук - Проклятието на Рогоносец

Препоръчан отговор

Пичове. Намирате си гадже и ходите с нея от години. В това време я въвеждате в материята и правите Фейсбук акаунт, държите се либерално. В един момент след две години употреба на фейсбук тя решава, че трябва да има профилна снимка с нея самата, за да я гледат всички. Приятелите я познават, не знам защо трябва да я съзерцават, освен да е насочена към непознатите. Какво следва???? Моля за вашите реакции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жените са такива обичат да се показват

даже и на мъже без снимки не отговарят в повечето случаи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Филипов написа:

Няма сурат тефтер - няма проблем. :emoji_smiley-12:

сурат-тефтер

тъпнята "facebook" на турски език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема не разбрах - ако е само за Приятели не се вижда публично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качила си е снимка, след два дена я разкривам и всички приятели са я харесали и толерират качването на тази снимка. Една я поощрява, че като била в чужбина добре че бил Фейсбук, защото иначе нямало как да се виждат и подкрепят - по селски казва "губят връзката".

преди 1 минута, haidukpikaso написа:

Какъв е проблема не разбрах - ако е само за Приятели не се вижда публично

Проверка съм направил, вижда се от всички профили на неприятели. Знам, че може да се настрои, но аз само гледам магариите. Така че от мен се очаква някаква реакция и не знам, да тропам ли или да се направя на шушумига. Вие как постъпвате в такава ситуация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Mlechko написа:

Проверка съм направил, вижда се от всички профили на неприятели. Знам, че може да се настрои, но аз само гледам магариите. Така че от мен се очаква някаква реакция и не знам, да тропам ли или да се направя на шушумига. Вие как постъпвате в такава ситуация?

Казваш - това не ми е приятно, и виж реакцията й, после пиши.

Нормално е да се ядосваш - фейса е и сайт за запознанства... та внимавай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Mlechko написа:

Пичове. Намирате си гадже и ходите с нея от години. В това време я въвеждате в материята и правите Фейсбук акаунт, държите се либерално. В един момент след две години употреба на фейсбук тя решава, че трябва да има профилна снимка с нея самата, за да я гледат всички. Приятелите я познават, не знам защо трябва да я съзерцават, освен да е насочена към непознатите. Какво следва???? Моля за вашите реакции.

преди 2 минути, Mlechko написа:

Качила си е снимка, след два дена я разкривам и всички приятели са я харесали и толерират качването на тази снимка. Една я поощрява, че като била в чужбина добре че бил Фейсбук, защото иначе нямало как да се виждат и подкрепят - по селски казва "губят връзката".

Всичко е относително и зависи от характера на половинката ти. Познавам няколко жени семейни с деца на 6-7 години и редовно кръшкат на  съпрузите си,та в този ред на мисли не е проблема дали има личен профил или провокативни снимки.Значение има с какъв човек си обвързан,ако иска да има контакти с други мъже няма сила,която да я спре.Според мен е важно да установиш какво е отношението и към теб и има ли бъдеще подобна връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Mlechko написа:

Кажи точно какъв е проблема, защото само гадаем! И не обвинявай ФБ. Той няма вина. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

ормално е да се ядосваш - фейса е и сайт за запознанства... та внимавай

не е сайт за запознанства 

ако предложиш приятелство на някои и не те познава има шанс да откаже и да те репортне

и да ти блокират акаунта 

и от снимки да ти показват и да му познаеш името  и ако него улучиш няколко пъти перманентнен блокаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Yvan Sergeev написа:

ако предложиш приятелство на някои и не те познава има шанс да откаже и да те репортне

и да ти блокират акаунта 

и от снимки да ти показват и да му познаеш името  и ако него улучиш няколко пъти перманентнен блокаж.

За втори път вече съм съгласен с теб. Взе да ставаш човек!! БРАВО!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Всичко е относително и зависи от характера на половинката ти. Познавам няколко жени семейни с деца на 6-7 години и редовно кръшкат на  съпрузите си,та в този ред на мисли не е проблема дали има личен профил или провокативни снимки.Значение има с какъв човек си обвързан,ако иска да има контакти с други мъже няма сила,която да я спре.Според мен е важно да установиш какво е отношението и към теб и има ли бъдеще подобна връзка.

На мен са ми ясни тези, които залагат селфитата си, те са олегнали жени с деца и семейството е застраховано и не гони идеалите си, останалите са подрастващи без гаджета. Либето ми казва само, че бъркам и нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

и да ти блокират акаунта 

е как да не е  - и такова е

аз имам 3657 у списъка си - да не мислиш че ги познавам хаха, приемам покани от непознати заради игрите куести където ти трябва подкрепление и вършат работа

но се случи и некой дето не бил заради играта ами щото си търси жена любовница ... тия пишат веднага на месинджъра дъръбъръ сто чадъра...

естествено биват изтрити

та не ми говори на мене че не било и сайт за запознанства фейса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, haidukpikaso написа:

Казваш - това не ми е приятно, и виж реакцията й, после пиши.

Нормално е да се ядосваш - фейса е и сайт за запознанства... та внимавай

Ще мога да я видя след два дни. По телефона освен. Аз снимки не съм качвал мои. Но тя си позволява. И всички я подкрепят, а тук пишете други неща.... :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mlechko написа:

Ще мога да я видя след два дни. По телефона освен. Аз снимки не съм качвал мои. Но тя си позволява. И всички я подкрепят, а тук пишете други неща.... :ohmy:

снимки с теб ли, има те и теб ли - и без твое разрешение

:eek:

ако е така то направо като циркаджийска мечка без извинение да те разхожда из фейса

е ако нямаш - скоро ще имаш де... снимки твои

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

снимки с теб ли, има те и теб ли - и без твое разрешение

:eek:

Нееее, само тя е на снимка. Изглежда ми планирано - нова година, нов човек. Някак си ритуално подходила. Аз балам ли съм, що ли? Или нагъл? Да не греша...? Да поставям ултиматум или да държа птичето извън клетката? Това е дилемата. Вие как ще процедирате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Mlechko написа:

Нееее, само тя е на снимка. Изглежда ми планирано - нова година, нов човек. Някак си ритуално подходила. Аз балам ли съм, що ли? Или нагъл? Да не греша...? Да поставям ултиматум или да държа птичето извън клетката? Това е дилемата. Вие как ще процедирате?

да напише статус Обвързана

това ще ти даде отговора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, haidukpikaso написа:

е как да не е  - и такова е

аз имам 3657 у списъка си

Я ми прати една покана и да ти откажа да върна обратно писмо до фейса че не те познавам

и да видиш от тея 3657 като ти изберат  10 човека да им познаваш имената по снимка....

и да няма влизане докато не ги налучкаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

Я ми прати една покана и да ти откажа да върна обратно писмо до фейса че не те познавам

и да видиш от тея 3657 като ти изберат  10 човека да им познаваш имената по снимка....

и да няма влизане докато не ги налучкаш.

:lol6:

мноу си зле с фейса мноууу

аз не пращам покани на никого - на мен ми пращат покани

поканите, които пращам, са само на хора, които лично познавам

па тоз номер с познаването съм го играла много пъти но няма да ти кажа как става

:ass:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам как става но на 5-6тия път не минава.

няма значение  пускам един донос за фалшив профил и пак същата работа .

преди 17 минути, haidukpikaso написа:

аз не пращам покани на никого - на мен ми пращат покани

поканите, които пращам, са само на хора, които лично познавам

нали беше сайт за запознаства пък сега пращала само на хора които познава....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искането на приятелство е прието между непознати - това не е нарушение @Yvan Sergeev

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Искането на приятелство е прието между непознати - това не е нарушение

не и според фагод суканбърг....

Цитат

Friending
You should send friend requests to friends, family and other people on Facebook you know and trust. 

точно и ясно

трябва да  изпращате

покана за  приятелство до приятели, роднини и други хора които знаете и им имате доверие.

нема игри нема тва онова.нема запознанства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Mlechko написа:

Въййййй! Какво е това нещо - жена ще си прави профил във Fb и ще си качва снимки там! Без бурка!!! Да и гледат лицето чужди мъже??? Без преди това смирено да помоли за разрешение законния си господар!?! Ако е приела и нечия покана за приятелство - викай имама, обявявайте я за прелюбодейка и я пребивайте с камъни на площада! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...