Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бонбон с катран!

Фейсбук - Проклятието на Рогоносец

Препоръчан отговор

Прочетох, после 2 път, накрая се върнах още веднъж до първият пост да видя, да не е нещо да съм пропуснал смислова запетая или нещо... 
Уви темата е сериозна, вие сериозно ли се притеснявате, че някой си е направил фейсбук в днешно време, че и снимки качила женицата... :) Стига да не са снимки как се ... с друг мъж, аз място за притеснение не виждам, както във фейса може да й пишат безброй непознати флиртаджии, така и навън на улицата, в кафенето, на работа могат да я заговорят същият брой хора, със същите намерения. 
Народна мъдрост "Вода и жена тръгнат ли, нищо не моа ги запре"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, icekiller написа:

Кофраж и корем също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, icekiller написа:

За опелджиите е "ръжда и жена"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.01.2018 г. в 16:31, icekiller написа:

Прочетох, после 2 път, накрая се върнах още веднъж до първият пост да видя, да не е нещо да съм пропуснал смислова запетая или нещо... 
Уви темата е сериозна, вие сериозно ли се притеснявате, че някой си е направил фейсбук в днешно време, че и снимки качила женицата... :) Стига да не са снимки как се ... с друг мъж, аз място за притеснение не виждам, както във фейса може да й пишат безброй непознати флиртаджии, така и навън на улицата, в кафенето, на работа могат да я заговорят същият брой хора, със същите намерения. 

Е а обясни го де. Само, че по-съвременната поговорка е жена и ръжда тръгнат ли нищо няма да ги спре! Постващия има много сериозен проблем. И съвсем скоро ще го разбере или ще се чуди защо е станал!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.01.2018 г. в 13:00, _Слънце_ написа:

За опелджиите е "ръжда и жена"...

Из един автофорум:
-Абе, какво се случва с ОПЕЛ Форума???
-Изгнил е сървъра, бате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.01.2018 г. в 16:59, BMW Маниак написа:

Кофраж и корем също.

А когато на жена с корем й изтекат водите? :shock11::emoji_smiley-01:

Към автора: градски, търговец и курва се ражда, не се става. Ако ще с бурката вкъщи да седи, щом я сърби гъза все ще намери кой да я почеше. На моя аз му направих профила преди години. Сега си чати с любовниците през вайбър. Разлика голяма... 

Редактирано от Lora Dacheva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.01.2018 г. в 23:55, Mlechko написа:

Вие как постъпвате в такава ситуация?

Ако си е променил отношението към мен, след тази "инициатива" бих се чувствала несигурна и раздразнена. Нормално е. Промени ли се отношение и започнат ли да липсват ласки, значи вече пътищата се раздвояват. Бих си отишла тихо и без драми. Всеки има право на избор с кого да бъде, а когато е изстинало леглото и очите са гладни за други ..ами ..добре ...На "добър път" ..Колкото и да боли, колкото и да искаш да спреш, колкото и да обичаш не може да забраниш "тръпката". Тя е сладка защото е забранена. Ами направи я позволена и си ближи раните сам. Пътят ще те изведе към друга "нишка" , която може да се окаже точно твоята. Вярвам в това !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много философствате, аз вече не философствам. Гледам от турския сериал и го правя като на турски сериал. Ефект може да се получи, ако си настоятелен и борбен. Ако правиш всичко възможно да пазиш камъка да стои на мястото си. Защото ако се размърда може да рухне всичко след това и да има още губещи... никой не гарантира, че новото място ще е по-надеждно или че има полза въобще да го местиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.01.2019 г. в 21:53, Mlechko написа:

Гледам от турския сериал и го правя като на турски сериал.

Ами ето - стабилизирали сте се. Великолепно! Да не ви мисля поне, че тази драма ме разстрои. Представих си, че мен ме мамят така и къдриците ми се изправиха. Обаче сега ми дадохте уникална рецепта с тези сериали. Вече ще съм подготвена. Случили ли ми се такава нагла дивотия - изправям тв-то на стената и почвам да тренирам. Ще ми се лайква той в некви фейсбуци с разни... Ще види кон боб яде ли! Кой сериал каза, че гледаш? Айде не ми казвай, може и някакъв индийски да възпроизведа. Там как плачат ..ужас - по 3 дни и 26 мин. Нека му. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам никаква рецепта за това @Inana.. Бог да те пази от небето... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.01.2019 г. в 20:53, Mlechko написа:

Много философствате, аз вече не философствам. Гледам от турския сериал и го правя като на турски сериал. Ефект може да се получи, ако си настоятелен и борбен. Ако правиш всичко възможно да пазиш камъка да стои на мястото си. Защото ако се размърда може да рухне всичко след това и да има още губещи... никой не гарантира, че новото място ще е по-надеждно или че има полза въобще да го местиш...

Те па на някои жени им е кеф като ги ревнуваш, това било за тях доказателство, че държиш на тях. Ако и твоята е такава, тогава всичко  е наред.
Обаче ако ѝ помпаш въздуха ( задушваш я с ревността ти ) тогава само мъчително отлагаш неизбежна раздяла. Ще ти избяга, когато се е подготвила добре, така че да не можеш да я спреш. 
Някои мъже са ревниви защото ги е страх да не бъдат изоставени. И за съжаление това понякога е психично смущение в поведението, предизвикващо страдания за засегнатия мъж. Ако си се уредил без да си искаш с подобно проблемче, еми ... кофти е ...
То абсолютно същия страх си го имат и разни жени и ровят в телефони, претърсват джобове, изпадат в паника ако скиват следи от червило по ризата ти и т.н.
Най-големият проблем идва от невъзможноста за засегнат индивид ( мъж или жена ) от смущение в поведието, да си даде сам сметка, че не е просто нормално мнителен ами е прекрачил една невидима коварна граница, която ще му съсипе живота ако не се усети навреме и няма късмет да потърси помощ от можещ специалист по пробемите на ревността.

А иначе да, тя не трябва да си слага снимка в фейсбук !
Ама това е трябвало да го поставиш като условие още в самото начало.
Като ѝ обясниш ясно и недвусмислено, че ако иска да е с тебе, не трябва да създава условия други да ѝ се натискат. Особено ако е красива, или така им изглежда на мъжете.
Защото те мъжете пробват, много пъти пробват със всякакви мадами.
И не се знае кой може да ти я открадне , при това такъв който в реалния живот никога не би я срещнал на улицата случайно, понеже е от друг град на 150 км.
При жените има и един друг проблем, прекалено чувствителни са някои от тях на думичките които ще ѝ напише някой уж непознат. Способни са да се влюбят даже в човек който не са го виждали на снимка. Ама найстина да се влюбят и после край, било каквото било между вас.
След това ще разправя невинна на сестра си, че няма обяснение как е станало, че се е влюбила в някакъв си там от фейсбук, тя никога не е допускала такава възможност. Е, не е допускала ама ... я по-добре да няма снимка там.

Много  е опасно, ако ти е трябвало много да се мъчеш да я свалиш, щото тя е нещо повече от теб. Я по-красива, я по-умна, я по-заможна и т.н. Ако има неравновесие между вас двамата, т.е ако тя леко се е прекарала да е с тебе, еми тогава направо трий фийсбука щото лошо ти се пише. Ще ти избяга птичето, от криворазбрана толерантност.
Обратното, ако ти си рядка перла за нея, която най-вероятно повече не би успяла да намери, еми тогва е по-спокойно положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Белгиеца написа:

Те па на някои жени им е кеф като ги ревнуваш, това било за тях доказателство, че държиш на тях. Ако и твоята е такава, тогава всичко  е наред.
Обаче ако ѝ помпаш въздуха ( задушваш я с ревността ти ) тогава само мъчително отлагаш неизбежна раздяла. Ще ти избяга, когато се е подготвила добре, така че да не можеш да я спреш. 
Някои мъже са ревниви защото ги е страх да не бъдат изоставени. И за съжаление това понякога е психично смущение в поведението, предизвикващо страдания за засегнатия мъж. Ако си се уредил без да си искаш с подобно проблемче, еми ... кофти е ...
То абсолютно същия страх си го имат и разни жени и ровят в телефони, претърсват джобове, изпадат в паника ако скиват следи от червило по ризата ти и т.н.
Най-големият проблем идва от невъзможноста за засегнат индивид ( мъж или жена ) от смущение в поведието, да си даде сам сметка, че не е просто нормално мнителен ами е прекрачил една невидима коварна граница, която ще му съсипе живота ако не се усети навреме и няма късмет да потърси помощ от можещ специалист по пробемите на ревността.

А иначе да, тя не трябва да си слага снимка в фейсбук !
Ама това е трябвало да го поставиш като условие още в самото начало.
Като ѝ обясниш ясно и недвусмислено, че ако иска да е с тебе, не трябва да създава условия други да ѝ се натискат. Особено ако е красива, или така им изглежда на мъжете.
Защото те мъжете пробват, много пъти пробват със всякакви мадами.
И не се знае кой може да ти я открадне , при това такъв който в реалния живот никога не би я срещнал на улицата случайно, понеже е от друг град на 150 км.
При жените има и един друг проблем, прекалено чувствителни са някои от тях на думичките които ще ѝ напише някой уж непознат. Способни са да се влюбят даже в човек който не са го виждали на снимка. Ама найстина да се влюбят и после край, било каквото било между вас.
След това ще разправя невинна на сестра си, че няма обяснение как е станало, че се е влюбила в някакъв си там от фейсбук, тя никога не е допускала такава възможност. Е, не е допускала ама ... я по-добре да няма снимка там.

Много  е опасно, ако ти е трябвало много да се мъчеш да я свалиш, щото тя е нещо повече от теб. Я по-красива, я по-умна, я по-заможна и т.н. Ако има неравновесие между вас двамата, т.е ако тя леко се е прекарала да е с тебе, еми тогава направо трий фийсбука щото лошо ти се пише. Ще ти избяга птичето, от криворазбрана толерантност.
Обратното, ако ти си рядка перла за нея, която най-вероятно повече не би успяла да намери, еми тогва е по-спокойно положението.

Благодаря. Нямам повече въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оф дано ти стана ясно най-после

преди 23 часа, Mlechko написа:

Нямам никаква рецепта за това @Inana.. Бог да те пази от небето... ;) 

абе някои вересии трябва понякога да си ги прибира Бог

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, haidukpikaso написа:

оф дано ти стана ясно най-после

абе някои вересии трябва понякога да си ги прибира Бог

Не така - просташкото държание към потребители във форума не се толерира и ти го знаеш много добре! 5c8adf6cb0c5907d5ac3305e22646e77.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.03.2019 г. в 16:45, Deleted1111 написа:

Ебати комунягите сте :D, ревността е тъпо качество

ами кажи им го

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ебати комунягите сте :D, ревността е тъпо качество

Ревността не е "качество".

Тъпо "качество" е Ограничеността на някой, кото се изказва неподготвен.

Прочети книжки, погледай филми, послушай музика и може да откриеш начин, да се освободиш от  собствените си потискащи те невъзможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ревността е тъпо качество

само комплексарите ревнуват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...