Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добре а на мен ми пратиха смс но никъде не се споменава как да спра абонамента http://prikachi.com/images.php?images/614/9254614u.jpg ето какво пише. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най важното е да осъзнаеш че си жертва на измама .Ти не знаеш кой ти пише това и защо го пише ако пише че за да спреш абонамента трябва да заровиш перо от паун под гнездо на щтраус, ще го направиш ли?Тези пари ги иска от теб твоят оператор накарай го да спре да ти ги иска независимо какво пише във sms- сите или по форумите. Твоят оператор няма да се замисли да ти поиска това задължение чрез съдия изпълнител .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.01.2018 г. в 21:17, qnkov написа:

Е, как ще нямат вина? Значи аз тегля нещо от магазин, който се предполага да е безопасен, и изведнъж се оказва, че бивам и таксуван за това приложение, без теленор да ме попита, или нещо СМС да ми пратят за това таксуване. Просто ей така от вятъра ми взимат парите и теленор плаща. Имам чувството, че операторите работят с подобни машини за таксуване. 

Тук има повече инфо 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://fortumo.com/ - мисля че това е страницата на фирмата която поддържа разплащанията в България .Доколкото разбирам тя е връзката между GSM- операторите и търговците на приложения .Имат и форма за оплаквания на крайни потребители -такива като нас .Доколкото разбирам имат желание тези разплащания да стават цивилизовано със съгласието на продавачи и клиенти и най важното имат капацитета да се справят с проблема защото GSM -операторите плащат на тях а те на "търговците" .   На мен ми се струват много надеждни ...просто съм се хванал като удавник за сламка. надявам се да съм бил полезен и не на последно място тук въобще не става въпрос за 6 лева а за това че ни правят на маймуни.ето и адреса за  оплаквания :https://s.fortumo.com/  

явно платформите за разплащане са много фортумо е само една от тях и тя много рядко допуска клиент да бъде подведен Allterco.com  е подобна българска компания през която минават повечето проблемни  поръчки -тя прибира парите от операторите и ги дава на търговците но е на страната на търговците независимо дали мамят . На държавата не и пука  защото  взема ддс-то . 

Редактирано от Ангел Павлов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване