Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, Мойра написа:

Може и повече да са.

Не знам защо, но имам чувството, че убиецът е друг и въобще в цялата тази кървава история има нещо гнило.

Трудно ми е да повярвам на официалната версия.

Световната най правдива агенция "бултаймс"  вече тиражира версията че човек от ГЕРБ е убиеца.

Такива версии най ви допадат. И нещо за илюминатите трябва да има.. не може без тях.

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

и кво - горския човек взел че се гръмнал, как ли не

Това бе напълно логично, и  отговаря на профила му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, haidukpikaso написа:

и кво - горския човек взел че се гръмнал, как ли не

приказки пак ни разказват и ни мислят за тъпи

:getout:

Белнейски 2

Помните ли този случай?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, miro20 написа:

хах по-голяма глупост не можа ли да кажеш - точно защото не отговаря на профила му и е нелогично

това е рецидивист, който от 2009-та година се е изплъзвал и не са го открили

тия от нова и те току-що - ама тялото може би негово - е последно на кого е

преди 7 минути, Мойра написа:

Помните ли този случай?

сега сме кво беше там европредседатели - трябва да измислят някакъв хепиенд че ша са изложим пред евросъюза

самоубил се друг път, сигурно зад граница отдавна тоя пък колко му някой клошар да ни представят за него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Напротив, не отговаря!

Психологът Христо Монов: Убиецът от Нови Искър е социопат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Ха ! Е как не отговаря, като точно отговаря ! Именно че социопатите са много по безкомпромисни и/или склонни към крайни действия и към  опити за самоубийства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Ха ! Е как не отговаря, като точно отговаря ! Именно че социопатите са много по безкомпромисни и/или склонни към крайни действия и към  опити за самоубийства.

ако е искал да се самоубива защо не го е направил веднага там

:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:fly1:И какво очакваш да ти отговоря ? ? :) Следващия път ще го питам.

Въпроса  бе че социопатите са именно групата склонна и  към самоубийства и към какво ли не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Към убийство са склонни, тъй като не изпитват чувство за вина и съжаление, жестоки са към другите, но не и към себе си, защото страдат от нарцисизъм, а един нарцис никога не би посегнал на живота си.

Така мисля.

Би било добре, ако в темата се включи психолог и изкаже мнението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

:fly1:И какво очакваш да ти отговоря ? ? :) Следващия път ще го питам.

Въпроса  бе че социопатите са именно групата склонна и  към самоубийства и към какво ли не.

което не означава че се е самоубил

преди 6 минути, Мойра написа:

Към убийство са склонни, тъй като не изпитват чувство за вина и съжаление, жестоки са към другите, но не и към себе си, защото страдат от нарцисизъм, а един нарцис никога не би посегнал на живота си.

Така мисля.

Би било добре, ако в темата се включи психолог и изкаже мнението си.

типичен нарцис - засегнал се че любовницата му вече е с друг, пък тая що й трябвало да го провокира да си сменя статуса във фейса на 26 декември

или не го е познавала добре или се е правела на ербап ама то след дъжд качулка

между другото в нета текат куп версии - и коя от коя по-правдоподобна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Трудно ми е да повярвам на официалната версия.

Не трудно, направо невъзможно. Толкова противоречия накуп едно след друго и накрая да вземем само последното странно нещо, че хем уж се бил изплъзнал едва ли не час преди да влязат в обиталището му, хем чак днес по план дошъл ред да претърсят вилата на 500м и да го открият самоубит. Не е ли по-логично като видиш, че някой току що е излязъл, да претърсиш първо наоколо и после из София? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cada cabeza es un mundo diferente.
Или на нашенски
Всяка глава е един отделен свят. Няма как да търсите логика и да правите сравнения с други подобни случаи. Ако всички бяхме еднакви нямаше да е интересно.
Бил нарцис и следвало еди какво си !!! Дрън дрън Ярино. Събрали се селските клюкарки на раздумка и тръгнали да нищят конспирации.
Ама защо не проверили къщата на 500 метра. Защото е чужд имот и законен орган ползва законни мерки а и кой знае какво са мислели и са искали да се застраховат да затворят кръга и да почнат да го стесняват. Като сте ми толкова умни да бяхте станали криминалисти и сега да четете какви сте тикви от селските клюкарки по форумите.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен много турски и индийски сериали се гледат.....  Не влияе добре на психиката. Не говоря за социопата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, BMW Маниак написа:

Ама защо не проверили къщата на 500 метра. Защото е чужд имот и законен орган ползва законни мерки а и кой знае какво са мислели и са искали да се застраховат да затворят кръга и да почнат да го стесняват. Като сте ми толкова умни да бяхте станали криминалисти и сега да четете какви сте тикви от селските клюкарки по форумите.

Издирваха го със следови кучета и термокамери. И къщата е била изоставена, дори е нямала прозорци. На мен полицаи са ми влизали в спалнята без да питат и са ми изкарвали акъла, честно казано, какво остава да влязат в "чужд имот" от такъв вид. Ако се е самоубил там, през цялото време на издирването си е бил там, жив или мъртъв, и поне кучетата биха го надушили. Макар да се е самоубил тихо и подло, за да не го чуят... Аз сериали особено не гледам, но поднесената версия и Луис Карол не може да я измисли. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Квото и да пишеме, хората си заминаха.Съвсем отделна работа са медиите, които преработват и изс*рат цялата информация, която и без това е ненормално объркана и различни неща хвърчат из народа.Как така слагат заглавие на новина "Убиецът се е самоубил", а 3 реда по-надолу пишат "тялото на предполагаемия убиец".Отделно, че първо всяка жертва беше убита с 1 куршум, а после се оказа, че са с по няколко.

Освен това, как едните викат, че се измъкнал на ченгетата за часове, други му дават 2 дена преднина.

Излишно е психолози и всякакви други измислени майндрийдъри чешити да взимат дума по въпроса, щото още толкова ще разреждат пъзела.Бил неуравновесен, бил не знам си къв, дрън та пляс.Ставало дума за жената, после за мъжа, някакви незаконни простотии, аре газ.Хора де по цел ден висът пред екраните, мисля, че могът да си запазят мненията за себе си, щото първо нито разполагат с някаква достоверна информация, нито нищо.Това дето всичките тия журналисти получават като информация е колкото да не е без хич.

А такива заключения, че нарочно се правели някакви глупости, играели големи пари...Странно как стигате до подобни тези от канапетата на апартаментите, уповавайки се на някакво лъжливо инфо, което е пръснато из интернет.

Още нещо много интересно(поне за мен).Как така 9 години няма ни една следа от тоя, а сега се оказва, че си правил лежанки, щанги, стрелял с пистолет по ламарини и варели.Е тия хора глухи ли са, та не им е направило впечатление.

Иначе след 2 седмици никой няма и да си спомня, че 6 човека са изтребени като хлебарки.Даже вече почна леко да поуляга прахоляка, който се вдигна.Тоя бил убиеца, айде самоубил се и до там.Па дали е той, па защо е той, па как го е направил, един господ и 7 умрели знаят.А за тия де се опитват да намерят някаква логика - много е просто.6 човека се трепат както с основателна причина, така и без.Един пистолет и една разклатена личност са доста опасна комбинация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, witness написа:

Издирваха го със следови кучета и термокамери.

Това нали не си мислиш че е метод къде дава 100% положителни резултати ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BMW Маниак написа:

.......

Не говори глупости. Хората живеят в страх - според теб дали е без основание? Години наред бивш пандизчия с богат криминален опит, обавен за общодържавно издирване си живее необезкояван от властите и изведнъж се оказва главен заподозрян за егати касапницата, а на капак бива намерен самоубил се няколко дена след престъплението току до криминалистите ни ......... ти какво: аплодисменти ли очакваш след всичко това? и хората да са спокойни, че всичко е наред, а народната милиция ни пази. 

п.п. и да не забравя да кажа "да живее Падишаха", че току виж Мирчо се разсърдил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, sound написа:

ти какво: аплодисменти ли очакваш след всичко това?

На криминалистите това им е работата. По един или друг начин си я свършиха. Аплодисменти може и да не заслужават понеже случая не е бил чак толкова заплетен ама най малко заслужават да бъдат плюти от кибици къде дори и на един оглед на подобна сцена от ужасите не са присъствали.
Уважавайте малко труда на хората. Тази професия хич не е за всеки къде регулярно през време са свидетели на убийства и трябва да ги разследват.
Насядали по на канапетата и тръгнали да нищят конспирации. И да дават акъли ама защо не направили така или инак. Пак ще повторя щом ви се отдава криминалистиката какво дирите по форуми и си пропилявате таланта ?
Хората си свършиха работата. Света е пълен с перковци и няма как да им предположиш на 100% действията.
Били го издирвали ! Е и ? То да не е само един че само с него да се занимават. Изобщо за това къде го търсят няма как да предположи някой че е щял да направи подобна касапница. То ако всеки педофил е способен да убие 6 човека да го имат предвид и да заделят повече ресурс но действителността показва че това е по скоро частен случай.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, BMW Маниак написа:

действителността показва че това е по скоро частен случай.

частен случай със седем жертви

там в джунглата ти Тамбуктуту твойто тъй ли му викате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, haidukpikaso написа:

частен случай със седем жертви

там в джунглата ти Тамбуктуту твойто тъй ли му викате

Ти колко подобни случая знаеш,та твърдиш че не е частен?
Б@хти експертите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Вacко написа:

Ти колко подобни случая знаеш,та твърдиш че не е частен?
Б@хти експертите...

много знам, за разлика от тебе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

много знам, за разлика от тебе

Aми хайде като много знаеш-та посочи ми случаи със 6-торно убийство извършени от подобен на този индивид.
Чакам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Вacко написа:

Aми хайде като много знаеш-та посочи ми случаи със 6-торно убийство извършени от подобен на този индивид.
Чакам.

не знаеш как да ползваш гугъла а, смешен си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

не знаеш как да ползваш гугъла а, смешен си

Добре,понеже ти знаеш как да го ползваш гугъл-а та хайде посочи ми подобни случай.
Хайде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Вacко написа:

Добре,понеже ти знаеш как да го ползваш гугъл-а та хайде посочи ми подобни случай.
Хайде.

Ей сега ще пита Ванга.
И мен ми е интересно да ми посочи случай на издирван с години престъпник за педофилия къде е убил 6 човека докато полицията симулирала дейност че го търсела.
За нейно сведение Чикатило е издирван над 10 години и е хванат по голяма случайност и години работа. Ама тя така си мисли се залавя престъпник къде е извършил подобни касапници. Хоп криминалиста щрака с пръсти и трябва да го залови понеже албенка плащала данъци!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...