Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Боядисване на лачено яке тип грейка

Препоръчан отговор

Здравейте имам няколко якета които са грейки много красиви като модели но уви с времето се захабиха и боята им избледня и лакът им също , за това искам да ги реновирам моля кажете къде продават лачени бои за такъв якета грейки трябват ми няколко цвята някъде къде има магазин който да предлага такива бои като моля дайте бюджетни предложения . 

Благодаря 

Редактирано от loranst looa (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте може ли да ми препоръчате някой сайт подобен на Али баба или Али Експрес който предлага Термо Фолио за печат върху тениски от полиестер предимно  , конкретно фолио ми трябва без други консумативи като плотер или друго . Мисля че точното име Thermo printing film , мен ми трябва фолио , което като поставя изрязаната щампа върху дрехата с ютията като мина да може веднага да слепва . Тук в България съм го поръчвал няколко пъти от наши фирми но цената му е доста висока между 17 и 24 лв за линеен метър а чух че в тези сайтове като Али експрес е доста по добра цената за това  ако знаете от къде да го поръчам дайте предложения . Благодаря предварително 
    • от Plamen chakanov
      Здравейте момче съм на 18 години и искам много да се боядисам , защото сегашният цвят не ме кефи и не съм е боядисвам въобще до сега- рус ми е цвета искам да се боядисам черно , който има повече опит с боядисването!
    • от Vladimir96
      Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
    • от Стойчев
      Зимно яке от естествена кожа - къде? Русе или Варна. В Русе обиколих няколко магазина, но не ми казват произход на якетата, да не говорим, че нямат етикети със знак или нещо да удостовери, че е естествена кожа. Да не говоря, че после като се поразрових в интернет се оказа, че 3 от магазините са собственост на един човек. Много ме съмнява да са ментета якетата, които гледах. Ако някой си е купувал или има познати, които са доволни от конкретен магазин, би било полезно да споделите.
    • от ErethoroN
      Здравейте,
      Търся голямо количество термопаста каквато и да е, просто да е много и да е евтина. Няма да я използвам за охлаждане на кой знае какво само за едни доста стари процесорчета колкото "за спорта" . Трябват ми 30-40-50 грама.. защо не и 100-200 да си имам . Да е около 20-30 лв не мога да отделя повече пък за колкото стигат. Очаквам вашите предложения и благодаря предварително!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване