Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден. Нов съм и ако нещо съм сгрешил, нека се поправи и се извинявам. 

Та значи рових из интернета и попаднах на Quasar RAT. Та ако има някой познания за такова нещо нека да пише на лично. Такива вид програми възможно ли да се напълниш с вируси т.н А и да попитам, ако има по-известни, по-добри от това, което съм споменал, нека се напишат програмите. 

П.с Попаднах и на DarkComet RAT. Дайте мнение за 2-те програми. 

Редактирано от Пламен Фарфаров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е целта на използване на RAT?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, DarkEdge написа:

Каква е целта на използване на RAT?

Не е за злоупотреба, нито за подобно като това. За един приятел става дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, velislavvasilev написа:

Изброените от теб програми са само и единствено за злоупотреба! Ако искаш отдалечено администриране на Windows машина, има други начини. DarkComet е много добра. От къде ще си го набавиш - не знам. Да, има риск да си "лепнеш" нещо и на твоята машина. В какво се изразява работата? Състои си от два основни елемента - клиент и сървър. Сървърът е за управление на клиентите. Направен е за ламери. Посредством сървъра си правиш клиент замаскиран като снимка или друг фаил. Преди това няма да е зле или сам, или да платиш на някой да ти го криптира. Ако го използваш масово, то до седмица ще ти го декриптират и ще започнат да го засичат антивирусните. Тогава повтаряш процедурата. Зорът е да си набавиш зомбита. Като веднъш "гепиш" някого, няма да може да се отърве лесно. Имаш пълен достъп до машината му включително фаил трансфер, падащи менюта за по-използвани натройки и прочее. Също, за разлика от другите RAT, с DarkComet можеш много лесно да използваш зомбитата си за flood.

Може ли да ми пишеш в фейсбук на лично. Благодаря ти за перфектния отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ся търси във псевдо-хакерските форуми из clearnet и най-много да се нацепиш ти самия на бот-мрежа или копачи, рансъм и какво ли още не!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.