Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже трябва да закупя телефон в идните 2-3 дни, разгледах и реших да си купя Samsung Galaxy A5 2017

Обаче не знам от къде ще е най-добре да го закупя, като разбира се от значение е цената и гаранцията. Гледам в емаг, но не съм сигурен колко надеждна е гаранцията от тях..

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко пари е в Емаг?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта на емаг не виждам оферта за А5 на емаг - има цели 6 но са на други фирми - и съответно поддръжката ти е осигурена от тях а не от емаг

https://www.emag.bg/smartfon-samsung-galaxy-a5-2017-32gb-lte-black-sm-a520fzk/pd/D5LB97BBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, algor написа:

Колко пари е в Емаг?

Смартфон Samsung Galaxy A5 (2017), 32GB, 4G, Gold - 589 лв., обаче искам цвета да е черен задължително

Тоест:
Смартфон Samsung Galaxy A5 2017, 32GB, LTE, Black - 600 лв.

преди 2 минути, ined написа:

В сайта на емаг не виждам оферта за А5 на емаг - има цели 6 но са на други фирми - и съответно поддръжката ти е осигурена от тях а не от емаг

https://www.emag.bg/smartfon-samsung-galaxy-a5-2017-32gb-lte-black-sm-a520fzk/pd/D5LB97BBM/

да, този имах предвид за 600 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-евтиния е Предлаган от : MTX Trade

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, trades написа:

Смартфон Samsung Galaxy A5 (2017), 32GB, 4G, Gold - 589 лв., обаче искам цвета да е черен задължително

Тоест:
Смартфон Samsung Galaxy A5 2017, 32GB, LTE, Black - 600 лв.

да, този имах предвид за 600 лв.

Апарата не е изгоден като цена - тоест не виждам причина да купувате от там.

На тази цена залагам на Сити тел - цената е същата, като получавате фактура с касов бон и гаранционна карта, както е по закон.
Обслужвал съм гаранция при тях на Самсунг и LG - и в двата случая всичко беше перфектно и в доста къс срок.

Иначе има варианти за по-ниска с около 50-60 лева цена, но там не знам коя фирма да препоръчам като изрядна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, algor написа:

На тази цена залагам на Сити тел - цената е същата, като получавате фактура с касов бон и гаранционна карта, както е по закон.
Обслужвал съм гаранция при тях на Самсунг и LG - и в двата случая всичко беше перфектно и в доста къс срок.

Иначе има варианти за по-ниска с около 50-60 лева цена, но там не знам коя фирма да препоръчам като изрядна.

Така като гледам, имат доста отзиви всички фирми, предполагам, че са коректни повечето. Въпреки че не искам и да се стига до ползване на гаранцията като цяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то никой не иска да се стига до ползване на гаранция, но никой не знае.

Вие си решавате, аз само изразих мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

Е, то никой не иска да се стига до ползване на гаранция, но никой не знае.

Вие си решавате, аз само изразих мнение.

Разбира се, така си е.

Аз като че ли се забавих с купуването на телефон, защото си мислех че сега в началото на месеца ще излязат новите модели, визирам серията A8 2018, уж беше 6ти януари, обаче все още не се предлагат никъде. Първоначално обмислях да си направя подарък по празниците, реших да изчакам малко, и така, вече е наложително.

преди 2 минути, Person написа:

Обаче идеята е да бъде A5, а не 3ката.

Редактирано от trades (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.mtel.bg/ustroystva/smartfoni/samsung/galaxy-a8.3581

А8 вече се предлага от Мтел, а много скоро и Теленор ще го предложат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно, пуснали са го в Мтела. Обаче не искам да купувам от там, или от който и да е друг оператор, понеже не искам да съм обвързан с техните договори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече толкова бягам от договори...за това съм към Bob....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

929.99 е цената без абонаментен план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, algor написа:

929.99 е цената без абонаментен план.

Да, чудя се като го пуснат в другите магазини като емаг и т.н. колко ще струва, иначе да, вече към 1000 лв. става

А ако трябва да съм честен, първо, бих избрал S7 Edge за същите пари, а от друга страна чак 1000 не ми се дават въобще :)

Затова съм се ориентирал към А5 2017, защото мисля че е най-добрия вариант, като се вземе предвид екрана (5,2 инча) и парите (600 лв.)

преди 8 минути, Person написа:

Аз вече толкова бягам от договори...за това съм към Bob....

И аз мисля да се пусна към тях, брат ми е към тях, вика че таксуват по 8 стотинки за минута и това е ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, trades написа:

И аз мисля да се пусна към тях, брат ми е към тях, вика че таксуват по 8 стотинки за минута и това е ;д

На баба ти фърчилото! 8 ст. беше стара оферта без договор с 2.50 лв. на всеки месец за абонамент, най-евтината услуга! И сигурно го смяташ като първия вързал се перушан без ДДС, защото от всички оператори само BOB позволяват най-ниска цена и тя е 11 ст. на минута. А мобилния интернет е наказателен - пародия. 1 лв на месец за мижава интернет скорост с 20к 3G. За 4G плащаш като за световно първенство. Сега не знам дали не са качили таксата за нови абонати, но нещо много си се объркал, това не ти е телефон с ваучер, всички оператори си искат такса, като лукса за домашен телефон. Не може да не си плащаш, макар нищо да не говориш, абоната струва пари. Има ваучер за Виваком без абонамент, без договор, но ще ти съдерат кожата като на малко сърне и ще те опечат на шиша за десерт на децата. :tongue2:

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, trades написа:

Да, чудя се като го пуснат в другите магазини като емаг и т.н. колко ще струва, иначе да, вече към 1000 лв. става

А ако трябва да съм честен, първо, бих избрал S7 Edge за същите пари, а от друга страна чак 1000 не ми се дават въобще :)

Затова съм се ориентирал към А5 2017, защото мисля че е най-добрия вариант, като се вземе предвид екрана (5,2 инча) и парите (600 лв.)

Абсурд.Стар телефон,модел на почти 2 години недей взима.Аз така се излъгах да взема lg optimus 3d и не можах да го ползвам още 2.Хем и усилена батерия бях му взел.

Визирам s7edge

Иначе А серията е добра.А5 2015 година взех на дъщерята-още го сурка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Mlechko написа:

На баба ти фърчилото! 8 ст. беше стара оферта без договор с 2.50 лв. на всеки месец за абонамент, най-евтината услуга! И сигурно го смяташ като първия вързал се перушан без ДДС, защото от всички оператори само BOB позволяват най-ниска цена и тя е 11 ст. на минута. А мобилния интернет е наказателен - пародия. 1 лв на месец за мижава интернет скорост с 20к 3G. За 4G плащаш като за световно първенство. Сега не знам дали не са качили таксата за нови абонати, но нещо много си се объркал, това не ти е телефон с ваучер, всички оператори си искат такса, като лукса за домашен телефон. Не може да не си плащаш, макар нищо да не говориш, абоната струва пари. Има ваучер за Виваком без абонамент, без договор, но ще ти съдерат кожата като на малко сърне и ще те опечат на шиша за десерт на децата. :tongue2:

е и 15ст. на минута да е, все тая пичага.. не се вживявай така, първенства, шишове, направо по света и у нас :D

преди 21 часа, _nib_ написа:

Абсурд.Стар телефон,модел на почти 2 години недей взима.Аз така се излъгах да взема lg optimus 3d и не можах да го ползвам още 2.Хем и усилена батерия бях му взел.

Визирам s7edge

Иначе А серията е добра.А5 2015 година взех на дъщерята-още го сурка.

Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, trades написа:

е и 15ст. на минута да е, все тая пичага.. не се вживявай така, първенства, шишове, направо по света и у нас :D

Мерси

Най-добрата оферта на Виваком с ваучер датира от неозойската ера, офертата се зове "Виваком Без Край" - безплатно говориш с Виваком и 44 ст. на минута за останалите абонати. Безплатно, защото подаръците към Виваком не можеш да ги изговориш, натрупват се солидни часове от зареждане на ваучер. Тъй че тия 15 ст. не представляват интерес. Интереса идва, когато не можеш да се уточниш и да поздравиш човек за минимум 2 минути, при което 1 левче задължително отфръква, както и да го сучиш на 1 разговор. За 20 разговора 20 лв. Интересно, че разговора ти от 20 секунди се таксува за минута! :) и 5 секунди са ти 44 ст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.01.2018 г. в 23:45, Mlechko написа:

Най-добрата оферта на Виваком с ваучер датира от неозойската ера, офертата се зове "Виваком Без Край" - безплатно говориш с Виваком и 44 ст. на минута за останалите абонати. Безплатно, защото подаръците към Виваком не можеш да ги изговориш, натрупват се солидни часове от зареждане на ваучер. Тъй че тия 15 ст. не представляват интерес. Интереса идва, когато не можеш да се уточниш и да поздравиш човек за минимум 2 минути, при което 1 левче задължително отфръква, както и да го сучиш на 1 разговор. За 20 разговора 20 лв. Интересно, че разговора ти от 20 секунди се таксува за минута! :) и 5 секунди са ти 44 ст.

Имам предвид, за да не се стига до там да трябва да зареждам ваучер след ваучер, към кой оператор да мога се включа, и да ми е най-добре що се касае до това, когато ми се налага да говоря, да говоря, и така.

Не съм много по разговорите, не говоря по принцип много по телефона, просто в някои моменти се налага било то да си викнеш такси, да звъннеш докато си навън да се разберете с някой приятел/приятелка да се видите, дори било то да искаш да се чуеш с някой, и ако трябва да говориш и половин-един час ако трябва. Идеята ми е, с кой оператор ще е най-изгодно да се включа, това ме интересува, ако може някакъв съвет.

Че бях до скоро на ваучер, обаче не го бях зареждал телефона с месеци, и ми блокираха номера, което е доста неприятно ;д

Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.01.2018 г. в 20:47, algor написа:

https://www.smartfonbg.com/Samsung-Galaxy-A5(2017)-A520F-Black

Гледам, че тук го има за 520 лв. Някакви отзиви от смартфон бг?

Иначе така като гледам в pazaruvaj магазина има само добри отзиви:
https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/galaxy-a5-2017-single-a520f-p356387087/

https://www.pazaruvaj.com/stores/smartfonbg-com-s68931/#mneniq

Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...