Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Въпросната програма е много ценна, защото при деинсталация изчиства абсолютно всичко от компютъра. Ползвах я доста време, но след последния ъпдейт (Уиндоус 8.1) нещо се развали и се наложи преинсталиране. След него програмата не вижда всички инсталирани приложения (доста от които са на дял Д), а само тези от С: (които ги има и в деинсталатора на самия Уиндоус). Как ли не я въртях и на ново инсталирах, не ще. На други компютри не е така, макар да е същата версия. Какво пропускам?

В дял Д имам още поне 15 програми.

53.PNG

43.PNG

Редактирано от B3M2W0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно програмите на D:\ да са ти останали от преди преинсталацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, hudyr написа:

А случайно програмите на D:\ да са ти останали от преди преинсталацията?

Да. Но май не съм се изразил съвсем точно-става дума за преинсталация на програмата, не на Уиндоуса. На компютър с 10 също е преинсталирана, но там се виждат всички програми. Почвам да си мисля( и по други признаци-напр.неработеща поща-дали не правят тормоз за отиване на 10та).

Редактирано от B3M2W0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти го проблема. Тия програми нямат записи в регистрите. Ревото и контролният панел няма как да "знаят", че тия програми са там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко абсолютно по същия начин е направено на компютър с 10 и друг със 7, там как се виждат, кой ги е записал в регистрите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Don't know, don't care. Принципно се разчита на записите в регистрите, генерирани повреме на инсталирането на програма/игра. За "магии" не ме питай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, hudyr написа:

Ето ти го проблема. Тия програми нямат записи в регистрите...

Защо реши така, защото не са на системния дял ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.