Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ... имам ужасно голям проблем и той е ,че го направих с учителка. Ще ви разкажа какво се случи и ще поясня ---

Имахме контролно по музика, направих го и най любезно помолих госпожата да отида до салона за следващия час и тя ми позволи! Отидох ,а нашият салон в даскало има някакви тоалетни /които никои не използва но все тая/. Аз влязох в една от тях защото имах малка нуждичка и се пресрещнах със мастурбираща госпожа / не ми е преподавала и за това не казвам по какво е / . Видях я и в този момент бях в шок ... за първи път видях възбудена жена , беше толкова красиво, огромните и търди бяха набъбнали ,п*тката и беше от влажна по влажна - без да правя нищо тя дойде и ми го налапа - беше нещо като да ядете любимата си храна или да правите това което ви кефи! Беше удивително... до момента в който не си го вкарах, изобщо не се усетих че съм без презерватив ,плющях си яко,скъсах и п*тката ,и когато се изпразних се осъзнах ... стана ми лошо ,споделих и ,че може да хванем болести и какви ли не куп други неща.... тя отново ми го налапа ,и аз избягах директно защото се чувствах зле и гузно ... какво да правя,мина две седмици от случката,ами ако е забременяла или пък сме хванали нещо ... срамувам се честно казано,но искам помощ

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спукойно ве, от фантазии не се забременява

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NetherBurn BG написа:

без да правя нищо тя дойде и ми го налапа -

Ти сега оплакваш ли се ?
Темата трябва да е в изповедите или бъркам?
Ама значи го лапна без дори да попита ? Ама ти беше ли го умил или направо със сиренето и го даде ?
Е така де аз не се навих да я одобря тази тема ама така и така вече е в листата на форума да върви майтапа.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, NetherBurn BG написа:

Здравейте ... имам ужасно голям проблем и той е ,че го направих с учителка. Ще ви разкажа какво се случи и ще поясня ---

Имахме контролно по музика, направих го и най любезно помолих госпожата да отида до салона за следващия час и тя ми позволи! Отидох ,а нашият салон в даскало има някакви тоалетни /които никои не използва но все тая/. Аз влязох в една от тях защото имах малка нуждичка и се пресрещнах със мастурбираща госпожа / не ми е преподавала и за това не казвам по какво е / . Видях я и в този момент бях в шок ... за първи път видях възбудена жена , беше толкова красиво, огромните и търди бяха набъбнали ,п*тката и беше от влажна по влажна - без да правя нищо тя дойде и ми го налапа - беше нещо като да ядете любимата си храна или да правите това което ви кефи! Беше удивително... до момента в който не си го вкарах, изобщо не се усетих че съм без презерватив ,плющях си яко,скъсах и п*тката ,и когато се изпразних се осъзнах ... стана ми лошо ,споделих и ,че може да хванем болести и какви ли не куп други неща.... тя отново ми го налапа ,и аз избягах директно защото се чувствах зле и гузно ... какво да правя,мина две седмици от случката,ами ако е забременяла или пък сме хванали нещо ... срамувам се честно казано,но искам помощ

Спри да четеш еротични глупости.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

макар че няма дракони в българия е по -интересно от игра на тронове.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

уф, кой я одобри тази тема ве?:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, дръндю написа:

уф, кой я одобри тази тема ве?:lol6:

Такива теми колкото искаш в този раздел. Тя простотията никога няма да има граници. Има една подобна на тази - Какво ново при мен!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 21 минути, Емил Костов написа:

Такива теми колкото искаш в този раздел. Тя простотията никога няма да има граници. Има една подобна на тази - Какво ново при мен!!

погледнах темата, прочетох я на диагонал и разбрах, че момиче от цигански произход,
просто е преписвала, периодично от дневника си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама отиди напиши едно еротично романче в wattpad.com, там повече мокри истории има за жъстин бийбър ама отиди да размътиш малко водата с твоята даскалка!!:sausage:

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.