Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам възрастна майка. Искам да съм в контакт постоянно с нея. В Италия съм виждала една жена, като натисна един бутон и веднага се свърза със сина си и започна да разговаря с него. От къде да намеря такова устройство? Другия вариант е, да й сложа видеонаблюдение, обаче и там не знам как става. Някакъв съвет? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 2MP видео ще вижда някакво петно, не и свястна картинка(видео). Аз си мисля, че е по-добър вариант IP камера с добра резолюция с някакъв какъв да е рутър.
Ще може и да се говори.
Пример

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е прекалено скъпо.

Дори и да не е с наблюдение, само с обаждане да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, преди 7-8г всички охранителни камери бяха 640х480...как ли са охранявали (термовизионни камери все още са с тази резолюция).
Колега, ако автономно устройство с отдалечено управление за 120лв ви е прекалено скъпо, страхувам се, че няма да намерите нищо да ви върши работата.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, valka79 написа:

Това е прекалено скъпо.

Кое? 60-ина долара?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, DarkEdge написа:

С 2MP видео ще вижда някакво петно, не и свястна картинка(видео). Аз си мисля, че е по-добър вариант IP камера с добра резолюция с някакъв какъв да е рутър.
Ще може и да се говори.
Пример

И 2 MP на каква резолюция отговаря? Не че това, което пишат по спецификациите отговаря на реалното, ама то за всичко вече е така.

Редактирано от lupis (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дефинирай колко искаш да плащаш и през какъв канал за връзка. През интернет, мобилен оператор или нещо друго? На какво разстояние? До съседния етаж, съседна сграда, навсякъде из града, други населени места? Стационарно или мобилно?

Та въпросът е колко за хардуер и колко месечно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, lupis написа:

И 2 MP на каква резолюция отговаря?

1920x1080, но никъде не е казано дали това не е интерполирана резолюция. Както обикновено се оказва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е ясно и без линкове, но да казваш, че на  2 MP  ще виждаш петно е  смешно, при положение, че даваш  пример с 1 MP.   А това, което аз съм дал  е пример, намерен за секунди. Ако си купувам за мен, определено няма да е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Филипов написа:

Дефинирай колко искаш да плащаш и през какъв канал за връзка. През интернет, мобилен оператор или нещо друго? На какво разстояние? До съседния етаж, съседна сграда, навсякъде из града, други населени места? Стационарно или мобилно?

Та въпросът е колко за хардуер и колко месечно.

През wi fi, неограничено разстояние, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, lupis написа:

Това ми е ясно и без линкове, но да казваш, че на  2 MP  ще виждаш петно е  смешно, при положение, че даваш  пример с 1 MP.   А това, което аз съм дал  е пример, намерен за секунди. Ако си купувам за мен, определено няма да е това.

Уау, колко жлъч! Извинявам се - странно защо съм видял инфото като 10MP, а не 1.0MP|
Но, ето една 4MP за ~$60. Не е 300 без малко за 2MP, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде стига си мерете пишките, няма да станат по-големи. И спрете да давате линкове от Китай, защото като почака 40-50 дни, плати нито и ДДС, представителство и EORI камерата (ако дойде) ще стане 100$ . Няма да отварям дума Дахуа как работят....
Ако не можете да помогнете по въпроса, не спамете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говорим за суми над €150 - идва си по пощата без никакви други утежнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение за какво говорите, въпроса е че не казвате всичко и подвеждате някой неопитен.
За гаранция или DOA да отварям ли дума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Topper написа:

Айде стига си мерете пишките, няма да станат по-големи. И спрете да давате линкове от Китай, защото като почака 40-50 дни, плати нито и ДДС, представителство и EORI камерата (ако дойде) ще стане 100$ . Няма да отварям дума Дахуа как работят....
Ако не можете да помогнете по въпроса, не спамете.

Прав си до някъде. Но .....Китайците се развиват, имат складове в Европа. С DHL доставката е максимум седмица. EORI се вади безплатно за десет минути и е за винаги. Мито дължи за стоки над 150евро. ДДС за стоки над 30лв. Овобождаване на пратка с DHL е безплатно с Бг пощи около 17лв.Документите който искат от митницата са просто скрииншотове от поръчката, който дори и с пейнт могат да се пооправят. И има хора дето си вадят хляба с поръчки и се занимават с формалностите.  

Редакция :Към автора погледни ip камерите на Xiaomi, лесни за използване, отлично качество.

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно е, има бюра, които освобождават и ти си плащаш за това. ЕОРИ има еднократно за една операция, има и за физическо лице.
Човека са му много 60$, а ти му предлагаш DHL?? На които ще плати и ДДС?
Европейски склад на китайски доставчик е цената+доставката+складови=цената за клиента.
Всички много обичат да са тарикати на дребно, но с единични бройки не се става тарикат.
И защо всички подминавате гаранцията/DOA. Обяснете на човека как ще върне стоката, как ще му я зачетат и колко ще му струва.

Апропо, като те накарат в митницата да си извадиш и банково бордеро за плащане или да си влезеш в Пейпал акаунта, тогава ставаш и подсъдим за измама. Не говоря теоретично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Topper написа:

Апропо, като те накарат в митницата да си извадиш и банково бордеро за плащане или да си влезеш в Пейпал акаунта, тогава ставаш и подсъдим за измама. Не говоря теоретично.

Рядко ми спират пратки на митница.Но дори и с 20% ддс пак е в пъти по евтино от БГ.

Поръчвам от Алиекспрес и по рядко от Алибаба те работят с АлиПей няма пейпал. Няма как да стана подсъдим защото реално не знам какво има в пакета. Винаги показвам скриншотове от реални поръчки. има поне два дена разминаване в датите докато банката отрази плащането.

Китайците групират пратките до Европа обикновено до Холандия. Там ги разделят и пускат с холандските пощи. 

Често идват и през Турция, Норвегия, Германия и т.н

На митница спират обемни пратки камерата е пакет 10х10см. 

Във фейсбук има групи на хора който си вадят хляба с поръчки от всевъзможни сайтове и знаят трикове и вратички в правилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш, че ми казваш нещо ново? Ако решат, а със 70% фирми длъжници на НАП решават много често. Холандия ала-бала, пише си Китай.
Обяснете на човека въпроса с гаранцията и връщането. Защо подминавате всички този въпрос? От фирма в България ще има 2г гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един път ми се наложи да върна телефон 12лв. с Бг пощи. Проблем е ако има вградена батерия.

Ако нещо не работи се разбираме с търговеца за замяна.

Все още вярват на снимки,клипове и не се налага връщане.

Не ми се е налагало да търся гаранция, но има 12 месеца гаранция от производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.