Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще обработваме вече създадени клипове или ще ги създаваме от нулата, че нещо не схванах от заглавието?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от V3n0m40
      Здравейте! Смятам да си купувам вокален микрофон но не съм запознат с аудио глупости, работи и разгледах малко микрофони но видях че имат странен накрайник на кабела а не 3,5мм и си викам как ще го свържа!!! И искам да питам как да го свържа!!! Искам също да питам става ли да се записват клипове с него или само се пее с него. Предполагам че ме мислите за много глупав но си нямам представа от такива работи затова питам.

Благодаря предварително!!!
    • от mockingjay
      Здравейте! Не разбирам кой знае колко от компютри и затова ви моля за съвет. Трябва ми лаптоп, който да използвам главно за сърфиране (гледане на клипове, Фейсбук, безпроблемно отваряне на поне 5-6-7 таба), слушане на музика и за зареждане на ОС през VirtualBox (4GB RAM достатъчни ли са за тази цел?)
      Изискванията ми са:
      - 4 GB+ RAM
      - Удобна БДС клавиатура
      - Стандартен размер екран (15/15.6 инча), матов, да не натоварва много очите
      - (Високо)качествена машинка, която да изкара дълги години (най-малко 5! )
      - Лесна поддръжка (лесно отваряне и почистване)
      - Уеб камера
      - Добро качество на звука
      - Добре е да има 3 USB порта, а не 2, но не е задължително

Няма нужда:
      - От инсталирана ОС
      - Да е лек и тънък (най-много да го пренасям от стая на стая; теглото е без значение)
      Според вас има ли качествени лаптопи до 700-800 лв и ако не, от колко пари започват те? Искам да си взема нещо наистина добро и да не съжалявам за покупката си.
      Вие какво бихте си взели - нов до 700-800 лв или втора ръка, но по-евтин (чувала съм, че имало много качествени/издръжливи употребявани лаптопи; обаче при този вариант няма ли опасност да си взема нещо, което може да се развали след няколко месеца например)?
      Какви характеристики да гледам? Какъв лаптоп бихте ми препоръчали? Благодаря предварително!
      EDIT: Кои магазини препоръчвате и кои не? Може също да напишете за какво друго (ако става и за друго) е подходящ лаптопа, който ще предложите, както и да споделите мнението си за процесорите, завършващи на U (Трябва ли да се избягват?)
    • от fresh_bones
      Добър вечер.Значи проблемът ми е следният. Като отворя youtube и си пусна HD клип, не тръгва. В такъв смисъл, че като пусна отдоло опциите на клипа примерно 720p или 1080p, не зарежда и седи на 360.Така е при всички клипове в сайта. Моля помогнете.
    • от mancholino
      Здравейте , имам проблем докато записвам клипове . Значи снимам на Minecraft . Без да снимам вадя към 150 FPS (Без Optifine) , с Optifine отива към 200 FPS  като започна да снимам пада на 8 FPS .. пробвах сумати програми : Fraps , Bandicam , Action с всички е така иначе като не снимам нямам никакъв лаг нито на играта CS : GO , Battlefield , Fifa 14 , Minecraft , но като започна да снимам   . Моля дайте съвети от какво може да е това . Мерси предварително 
    • от Mitko Ganchev
      Здравейте колеги! Моята любима играчка нещо и става ?!? 
      Когато взех компютъра беше много добър подкарваше всички игри това стана през 2012 година.
      Така ама нали нещо винаги гложди да се ъпгрейдва и колкo го направих само аз си знам от: 
      Intel Celeron e3400 към Intel Pentium D 915 (процесор)
      asus p5g41t-mlx (дънна платка)
      Amd Radeon hd6450 към Amd Radeon HD6850 XFX (видео карта)
      Kingston 2x2GB DDR3 1333 MHz (рам памет)
      За захранване филма е голям конфигурацията е с две захранвания разпределени едното за процесор , хард и дънна а другото за видео, дисково устройство.
      С тази конфигурация ми сечат някой клипове в интернет на 1080p като пусна лекичка игра имам хубав fps но се срива през няколко секунди, другото което е че използвам LED tv за монитор 32 инча с HDMI кабел и понякога се появяват едни малки точки сини и жълти бледи са но ги има само когато са на бяло поле. Филма е голям колкото помогнете толкова. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.