Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите днес си купих gta 5  и първия час играх без проблем но после почна все едно имам интернет 1mbs а съм с 30mbs и по късно даже не можах да влезна и ми изписа 

gta 5 you have trouble syncing gta online sessions и не мога да играя ако някой знае защо е така да обясни и да каже как да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Niksbg написа:

Здравеите днес си купих gta 5  и първия час играх без проблем но после почна все едно имам интернет 1mbs а съм с 30mbs и по късно даже не можах да влезна и ми изписа 

gta 5 you have trouble syncing gta online sessions и не мога да играя ако някой знае защо е така да обясни и да каже как да го оправя

За да играеш online игра ти трябва не голяма вързка, а сигурна и непрекъсната връзка. Ако сървъра е претоварен или някой от доставчиците по трасето има проблем е нормално да ти дава такива проблеми.

Предполагам компютъра ти е свързан с кабел, а не безжично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.01.2018 г. в 16:37, Емил Костов написа:

За да играеш online игра ти трябва не голяма вързка, а сигурна и непрекъсната връзка. Ако сървъра е претоварен или някой от доставчиците по трасето има проблем е нормално да ти дава такива проблеми.

Предполагам компютъра ти е свързан с кабел, а не безжично.

играя от лаптопа ми преди го нямаше този проблем но като се появи и мога само story mode със wifi съм и съм на близу те са ми интернет доставчици

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Niksbg написа:

и съм на близу те са ми интернет доставчици

С това сам си отговори на въпроса защо имаш проблем с онлайн играта. :D Сменяй ги тия докато можеш. Няма по-големи мизерници от Близу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, rado84 написа:

С това сам си отговори на въпроса защо имаш проблем с онлайн играта. :D Сменяй ги тия докато можеш. Няма по-големи мизерници от Близу.

Мерси за отговора по първа възможност ги сменям

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.