Премини към съдържанието
tyrboman

Има ли програма за сваляне на всички, което съм получил от фейса в чат?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Трябва ми такава програмка, защото са много снимки и не мога да си играя на всяка една да давам "изтегли".

Редактирано от tyrboman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съмнявам се да има такова животно. Най-добре е да ти архивират снимките и да ги качат в dox.bg или подобен сайт и от там да си ги дръпнеш накуп. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, tyrboman написа:

Трябва ми такава програмка, защото са много снимки и не мога да си играя на всяка една да давам "изтегли".

Не ги слушай тея на мен чичо гошо друго ми продума на ухото!

Обаче има едно условие да ползвате гугъл хром или да си го инсталирате .

Ето това е https://chrome.google.com/webstore/detail/messagechat-downloader/nkinapjekllgfipphkgpmombekfclghe?hl=en

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би тази програма ще свърши работа - http://bulkimagedownloader.com/
Не съм сигурен дали опцията в - setings - Download a copy of your Facebook data, сваля и снимките от чата или само текста, но може да се пробва...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо от това не ми върши работа, но мерси все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.01.2018 г. в 21:42, velislavvasilev написа:

Ти пробва ли го? Щото, една от соновните причини да зарежа FB бе точно това - невъзможността да се ползва през мобилен браузер. На всеки клик ти излиза попъп да си инсталираш апликацията. За капак, като някакъв скапан спамерски сайт, зад бутона X на попъпа също има линк към апликацията. Та, дефакто, за всеки клик в чата ще трябва да кликаш по 2 пъти да гасиш изскачащи прозорци на Фейсшит за приложенията им.

Този проблем идва от задклавиатурното устройство, защото аз съм с Майкрософт телефон и никога не ми се е налагало да кликам по 2 пъти, за да отворя каквото и да е във Фейсбук през мобилния браузър (Инт. Експлорер, а сега Едж).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.