Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Принципно си пиша в Notepad-чето разни задачи, да не ги забравя, че не са едно и две. И сега гледам там "Симна 2 д". Нямам спомен да съм го писал, но това само по себе си не значи нищо. Излезе UFC-то с Ван Зантчето и може да съм се отнесъл. Смущаващото е, че не мога да си го разгадая. Вярно, понякога си кодирам разни неща, но точно този запис не е в мой стил. И колкото и мазни да са ми ръчичките, аз старателно кълва с един пръст и пиша книжовному, докато не остане неомазнен клавиш.

Съм ли обладан и какво се е случило? Някой има ли идея какво може да съм написал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога човешкото подсъзнание надделява над съзнанието !

Черните петна в паметта е само един от многото примери !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, аm-аm написа:

Принципно си пиша в Notepad-чето разни задачи, да не ги забравя, че не са едно и две. И сега гледам там "Симна 2 д". Нямам спомен да съм го писал, но това само по себе си не значи нищо. Излезе UFC-то с Ван Зантчето и може да съм се отнесъл. Смущаващото е, че не мога да си го разгадая. Вярно, понякога си кодирам разни неща, но точно този запис не е в мой стил. И колкото и мазни да са ми ръчичките, аз старателно кълва с един пръст и пиша книжовному, докато не остане неомазнен клавиш.

Съм ли обладан и какво се е случило? Някой има ли идея какво може да съм написал?

Престанете с глупостите. Излез навън, вземи една лопата и мотика , окопай дръвчетата покрай твоя блок и почисти и помети боклуците.  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И намали пиенето.. най- добре го спри

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Си обладан, но не съм сигурен от Луцифер или Буда. Я пиши на Сузанита един имейл. Тя е обладавана от двамата наведнъж и ще познае от кого точно си обладан.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Емил Костов написа:

Престанете с глупостите. Излез навън, вземи една лопата и мотика , окопай дръвчетата покрай твоя блок и почисти и помети боклуците.  

Емо, не се дръж като дърво. За какво ми е да се държа сериозно? Ще изглеждам по-достолепно ли? Ще си върша по-качествено работата ли? Живота ми ще придобие смисъл и ще бъда над онези червеи, които не са сиви копия на очакванията, които другите имат за тях?

Остави ме да избирам какво да копая и как да разсъждавам над житейските си тегоби.

lupis, приемам съвета ти като почерпена, буквално, от личен опит мъдрост, но за да спра пиенето ще трябва първо да го почна. В живота ми се случи нещо интересно. И то е интересно не защото е нещо внушително, а защото мога да виждам интересното във всякакви проявления на живота и моето битие. Не случайно като интереси в профила си бях поставил краткото и изчерпателно "всичко".

Щях да напиша още, но ще бъде предпоставка за още малоумни предложения. Та затова няма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, аm-аm написа:

Емо, не се дръж като дърво. За какво ми е да се държа сериозно? Ще изглеждам по-достолепно ли? Ще си върша по-качествено работата ли? Живота ми ще придобие смисъл и ще бъда над онези червеи, които не са сиви копия на очакванията, които другите имат за тях?

Остави ме да избирам какво да копая и как да разсъждавам над житейските си тегоби.

lupis, приемам съвета ти като почерпена, буквално, от личен опит мъдрост, но за да спра пиенето ще трябва първо да го почна. В живота ми се случи нещо интересно. И то е интересно не защото е нещо внушително, а защото мога да виждам интересното във всякакви проявления на живота и моето битие. Не случайно като интереси в профила си бях поставил краткото и изчерпателно "всичко".

Щях да напиша още, но ще бъде предпоставка за още малоумни предложения. Та затова няма.

Е аз съм дървото нека ти да си обладания. Приемам тази сделка. Сега остава да минеш обучение, кой демон къде и как ще те обладае. Само внимавай с обладаването, че това нещо клони към шизофрения. Говоря пак сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, аm-аm написа:

Сим на 2д

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, аm-аm написа:

И сега гледам там "Симна 2 д". Нямам спомен да съм го писал, но това само по себе си не значи нищо. Излезе UFC-то с Ван Зантчето и може да съм се отнесъл. Смущаващото е, че не мога да си го разгадая. Вярно, понякога си кодирам разни неща, но точно този запис не е в мой стил.

Какво е -  UFC-то с Ван Зантчето ?

А иначе си в начална  фаза на някакво разстройство , което ще се изясни по-късно точно какво е. Сега едва пониква разстройството. Трябва поне малко да се развие, за да може един психиатър да ти тури верната диагноза.
Не е задължително да стигнеш до болест, може и да останеш на границата мужду "нармално" състояние и патология.
Ако много, ама много искаш да знаеш кой най-вероятно ще те обладае, името му е - парафрения. Или някоя нейна братовчедка. 
Това разкритие ако не те устройва, можеш да отидеш на врачка, да ти развали магия слещу 1000 лв. Или ако и това е прекалено банално за твоите претенции, тогава минаваш на ритуал за гонене на рогатия от тебе от католически свещеник. Абе квото ти е кеф, така правиш, животът си е твой и имаш право да си го преебеш както ти е кеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-точно да се зададе въпроса - обладан ли е компютъра? Все пак глупостите са в него, не в главата ти.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

бе вие сте големи бастуни бе! ПОгледнете къде автора е задал въпроса си! Къде а? В "Изповеди"...Значи той едва ли иска да пита нещо, а по- скоро да каже. Той си знае че вече е обладан и иска да го изкрещи пред света, но се чувства несигурен...

Еййй,ползвайте ги за нещо тия глави бе! Е като мен например- аз си слагам шапката на нея. Колко умно а? Иначе трябва да си я нося в ръцете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фактът, че заданаш този въпрос показва, че си обладан.  Ти си дай сметка от какво!  :tongue2:  Повече ам-ам, упражнения и си прави кефа и дяволите ще ге пуснат ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, _Слънце_ написа:

бе вие сте големи бастуни бе!

А па ти си строшена патерица.
Кой го е грижа за автора ?
Аз гледам да помогна на все още нормалните хора, да разберат че съществуват разстройства на психиката и не е нужно както в средновековието да вярват че са обладани.
Авторът на темата има голямо желание да вярва на ирационални измишльотини и да зарази и други здрави мозъци с неговите налудности. Аз му давам отпор от научна гледна точка и съобщавам че има психиатри през 2018г. вече, не е като преди векове когато попа на село е бил най-"образованият" чиляк. Да няма доктори, да няма психолози, да няма интернет да прочете това онова човек без пари и да си обогати общата култура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, ined написа:

Сим на 2д

Не е това. Моята педантичност щеше да ползва главни букви и дори латиница за изписването на тези думи.

преди 6 часа, nikolela написа:

Не е ли по-точно да се зададе въпроса - обладан ли е компютъра? Все пак глупостите са в него, не в главата ти.

Но съзнание имам само аз. В краен случай няколко съзнания dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon.gif

Едно време тук на шизофрения обиждахте потребителите, които имат собствено мнение, а сега го ползвате, когато някой забрави какво си е записал в Notepad-а. Ник`ва еволюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, аm-аm написа:

Не е това. Моята педантичност щеше да ползва главни букви и дори латиница за изписването на тези думи.

Дело на подсъзнанието което е хаотично а не педантично !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Белгиеца написа:

...
Авторът на темата има голямо желание да вярва на ирационални измишльотини и да зарази и други здрави мозъци с неговите налудности. Аз му давам отпор от научна гледна точка...

Пародия.

преди 1 минута, Gregory House написа:

Дело на подсъзнанието което е хаотично а не педантично !

Нее. Имам добра памет. И изобщо на дневен ред не са телефони, нито 2D. За какво му е изобщо на някой да изписва 2D????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, аm-аm написа:

Нее. Имам добра памет. И изобщо на дневен ред не са телефони, нито 2D. За какво му е изобщо на някой да изписва 2D????

Съзнанието не комуникира с подсъзнанието така че няма откъде да знаете !

Пък ако ви се говори пробвайте с хипноза !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Gregory House написа:

Съзнанието не комуникира с подсъзнанието...................(и) с хипноза !

За какво ти е тогава интуицията ? Самохипноза (от подсъзнанието към съзнанието ) , и обратно - самовнушение (от съзнанието към подсъзнанието ) ?:)

....А проблемът с интуицията е , че твърде често губи връзка с действителността , както и обратно - самовнушението без отношение към подсъзнанието ....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, by_chechi написа:

За какво ти е тогава интуицията ? Самохипноза (от подсъзнанието към съзнанието ) , и обратно - самовнушение (от съзнанието към подсъзнанието ) ?:)

....А проблемът с интуицията е , че твърде често губи връзка с действителността , както и обратно - самовнушението без отношение към подсъзнанието ....

Прекалено съм прагматичен че да задълбавам много !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Белгиеца написа:

А па ти си строшена патерица.

Бегай да пазиш завет на фикуса да не истине ве! Заврян зет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.