Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с Акронис (горепосочената в темата). HP Probook 450 G2, Windows 8.1, нова инсталация. Имам си я тази програма отдавна и независимо на какво съм я ползвал, винаги ми е вършила страхотна работа. Първо и най-вече да си "цепя" диска без да трябва да преинсталирам. Свива Уинските файлове и Уина в един раздел и това е. Но тук не става? Какъв може да е проблема? Някакви хардуерни защити или...? Задавам му да извърши цепенето, машината рестартира, виждам, че извършва процес програмата и после нищо.

Пробвах си инсталирам 11-та версия на същата програма, но ми иска да ми отваря някакви портове, някакви ненужности и я разкарах по живо, по здраво. Ако някой знае подобна програма - но наистина надеждна да свирка - да си разделя диска без да трябва преинстал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Minitool Partition Wizard примерно. Безплатна е и работи и под споменатия Уиндоус.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ги погледна. Благодаря ви. А някой знае ли защо така се получи с този Акронис: казва, че изпълнява работата си, а после се оказва, че нищо не е свършил? Не съм сигурен, мисля, че един с един Acer на 3-4 години и Уин 8.1 , нямах грижа, та се зачудих да не би лаптопа (НР-то) да има някакви защити срещу манипулации...

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Daniel95
      Добър вечер колеги  имам нужда от следните драйвери за лаптоп модел LENOVO 320-15IKB / 80XL00EYBM  но за Windows 8.1/64bit . Успях да намеря само драйверите за Windows 10 , но те не се инсталират правилно на моята система.
    • от SourceTV (Source)
      Здравейте!
      Онзи ден преминах към Windows 8.1, но не иска да ми инсталира актуализациите, по какъвто и да е начин, след Windows 8.1 Update. KB2919355 е актуализацията.
      Диска ми беше с най-старата версия на операционната система, от 2013 година.
      Проблема е там, че операционната система търси за актуализации, обаче не ги открива и товари процесора на 25-30%, постоянно. Въпроса е, как да инсталирам следващия ъпдейт, ще можете ли да ми дадете директен линк, който да оправи този проблем, след голямата актуализация от Април, 2014 година.
      Иначе Windows-а върви перфектно!
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! От години ползвам Windows 8.1 и до този месец проблеми с актуализациите не бях имал. В началото на Декември се появи актуализация ,която се изтегля и инсталира успешно ,дава ми да рестартирам компютъра за да се завърши инсталацията ,тече някакъв процес и след рестарт отново същата актуализация си стои. Понякога при опит за инсталиране дава грешка. Опитах се да задам на ОС да открие грешка ,реално всеки път открива и на теория я решава ,но на практика въпросната актуализация си стои неинсталирана. Може би вече 10 пъти съм я инсталирал и все на края резултат нулев. Компютърът според Nod 32 не е заразен. Моля кажете ,на какво може да се дължи това ,и как да отстраня този проблем? 

• от Bbt_sm
      Здравейте. Имам следния проблем. Имам SSD диск, на който е инсталирана операционната система, но е червен, т.е. е запълнен целия, а другия диск е ХАРД ДИСК, на който има място. Има ли начин да прехвърля свободно пространство от единия диск на другия?
    • от _________
      Здравейте!
      Наскоро ми се наложи да преинсталирам Windows 8.1 и по време на инсталирането на над 260-те ъпдейта започнах да се чудя дали, ако рефрешна или ресетна Windows-а, ще се върне към състояние все едно сега е преинсталиран, но без да си загубва ъпдейтите?
      Търсих информация из интернет, но обяснението какво прави конкретно "Reset" е много постно:
      - All your personal files and apps will be removed.
      - Your PC settings will be changed back to their defaults.
      Затова се обръщам към всеки, който е прочел някъде или пък вече е използвал някоя от двете опции за "освежаване" на Windows - запазват ли се поне ъпдейтите? Надеждата ми е, че, подобно на Android, обнови ли се веднъж, после колкото и да го нулираш, не дърпа отново ъпдейти за самата система.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.