Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой хора не биха го нарекли gaming, но с възхода на smartphone-ите се възродиха и casual игричките тип Angry Birds, Cut the Rope и прочие.

Въпроса ми обаче е към desktop user-ите. Губите ли си времето като разцъквате разни гейм портали? Било то джаги, кефче, или други (няма да спомена моя, че да не излезе като реклама). Питам като човек, който разработва такъв сайт.

Ако отговора е положителен, то какво прави за вас един гейм портал як? Качеството на игрите? Количеството им? Наличието на класации и highscores? Или не подбирате и ако случайно ви се доиграе цъкате първото попаднало в Google?

Също така какъв е любимия ви жанр сред casual игричките? Логически пъзели? Пасианси? Безкрайни runners, fighting игри или пък аркадни такива?

Всяко мнение ми е ценно.  Благодаря предварително на отговорилите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във Фейса играя една игрица там - Dragon City - и съм много запален. Може да ми се смеете, но не ми пука. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.01.2018 г. в 16:21, Nikolay Trifonov написа:

Губите ли си времето като разцъквате разни гейм портали?

Също така какъв е любимия ви жанр сред casual игричките? Логически пъзели? Пасианси? Безкрайни runners, fighting игри или пък аркадни такива?

1. Не. Порталите са умрела работа. Игри играя или от Стийм, или кракнати. Или пък ако са за телефон, ги разцъквам или на моя телефон, или на KOPLAYER, ако са за андроид.

2. Кликърските - от типа на Adventure Capitalist, Oil Tycoon for Android и Businessworld - Clicker (Microsoft Store):

apps.35660.13510798887476161.0d913666-1f

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.