Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте пичове ако може да ми препоръчате гейминг стол желателно по евтин ако е възможно... За съжаление съм заделил само 300лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гледах ги тези, но на повечето няма никаква информация за материал и тем подобни... и заради това реших да се допитам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! И аз преди година бях в една дилема за стол.. Не си давай парите за гейминг столове.. Аз си взех ''президентски'' мисля че се води за 200-220лв и съм адскиик доволен. Не е от най-големиите, широките, но е адскиик удобен стоял съм над 12 часа на него без да ставам и нищо не ме е боляло дории не съм се схващал просто много е добър.. И мога да кажа че е много по-добър и удобен от някой геймърски столове. Ти сии знаеш, но за тезии пари има такива хубави столове, а тез геймарските в повечето случай са заради марката на такава цена.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютна загуба на пари са тези столове и това си е чист маркетинг, че имаш нужда от това. Също както "геймърска ръкавица" , "геймърско бюро" "геймърските очила" и всички тези "нужни геймърски аксесоари", което се опитват да пробутат на хората. За тези пари си взимаш уникален президентски стол както те посъветваха по-горе и забравяш за всеки вид неудобство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.