Премини към съдържанието
Коко Стефанов

Помощ! Заклещих си СИМ картата в телефона.

Препоръчан отговор

Заклещих си СИМ картата в телефона Samsung Galaxy A3 2016.

Отворих си слота за поставяне на карти само , че аз си изпуснах картата в отвора за слота и не се маха. КАКВО ДА НАПРАВЯ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Коко Стефанов написа:

Заклещих си СИМ картата в телефона Samsung Galaxy A3 2016.

Отворих си слота за поставяне на карти само , че аз си изпуснах картата в отвора за слота и не се маха. КАКВО ДА НАПРАВЯ!!!

Искаш да кажеш, че не може да се отвори и да излезе модула, където си поставил СИМ картата така ли? Или си отворил слота и си изпуснал чипа в отвора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Емил Костов написа:

Искаш да кажеш, че не може да се отвори и да излезе модула, където си поставил СИМ картата така ли? Или си отворил слота и си изпуснал чипа в отвора?

2рото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Коко Стефанов написа:

2рото

Може да пробваш с пинсета както е казал am-am , но много внимателно и без никакви резки или груби движения. Ако не стане просто ще трябва да го занесеш в сервиз. Не ти препоръчвам да го разглобяваш. Гледах как се прави по клипчета в youtube. Аз не бих рискувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Може да пробваш с пинсета както е казал am-am , но много внимателно и без никакви резки или груби движения. Ако не стане просто ще трябва да го занесеш в сервиз. Не ти препоръчвам да го разглобяваш. Гледах как се прави по клипчета в youtube. Аз не бих рискувал.

Благодаря!  Ще пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 13 часа, Емил Костов написа:

Може да пробваш с пинсета както е казал am-am

каква ще е тази пинсета, която ще влезе в процепа? По-скоро с лентичка скоч с лепилото към сим картата и лентичка от картон, с която да се притисне скочът към картата. И леко и внимателно да се изтегли навън. 
Иначе в сервиз.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкарай ги бавно ,че ако преебеш нещо нова платка

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре че не си си заклещил пикалника в някой женски полов орган. Иначе по темата - в сервиз.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.01.2018 г. в 0:49, DarkEdge написа:

каква ще е тази пинсета, която ще влезе в процепа? По-скоро с лентичка скоч с лепилото към сим картата и лентичка от картон, с която да се притисне скочът към картата. И леко и внимателно да се изтегли навън. 
Иначе в сервиз.

Какво ми се хилиш? така не внимавах с моя и преебах палците на слота за SIM картата и нова платка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.