Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам нужда от малко помощ. Търсех във английски сайтове, писах само на 1, но не са ми отговорили още. Търся сайт подобен на sunday habit. Значи може и да не е български. Стига ми само да се намери някакъв сайт. Малко по-долу ще дам едно дългичко обяснение, защо ми е нужен такъв сайт.. (Тоест какво съм си писал със 1-ния сайт който а споменах, за който няма да давам име/линк още на момента, а след някой ако поиска). Та ето го и текста:

Well, I would not like to start like that earlier, but I want to do one thing. First of all I will tell you, then I will share with you why I first started searching for such sites. I'm youtuber. Record videos of games, also capture vlogs. Now let me tell you why I search for such sites. So I'm in a dance group. We figured out a name, and a great idea came to me to rejoice the band. I'm trying to find a site whose composition will agree with what I'm trying to do. * Just to put our dance ensemble into folk dances *. I have not told them, but I have been thinking of it ever since I invented this idea. Every site I've been asking for has declined because of the simple reason that the number of subscribers my channel has is low. I know I know my brief explanation has become long .. sorry, but what can I do? I'm trying but not getting it .. It's not easy .. If you do not want to sponsor me well, I will understand you, but can not you be so good and help me with this nice initiative? For T-shirts about my gaming channel, if you accept me, we'll understand, but it will really be great if you do. And to add, I am from Bulgaria and our dance collection is Bulgarian. If you agree with my proposal / idea, will you be able to do it with our alphabet? If not, it will still be nice. Just do it and it will be great. (It is not an order, it is a request). Надявам се да има такова нещо, искам да зарадвам моите приятели, но не искам да плащам.. Смисъл защо да плащам за това добро дело? Не ми казвайте няма начин. Знам добре, че го има. В текста съм написал нещо, което би помогнало за това нещо да сработи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.