Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Досега имахме двама човека във фирмата, които отговаряха за техническата поддръжка. В момента фирмата се разраства и се нуждаем от повече хора, затова обмисляме идеята да наемем фирма за целта. Някой може ли да ни препоръча фирма, която да извършва цялостна ИТ поддръжка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с външна фирма излиза по скъпо и по -некачествено

щото ваща фирма трябва да плати на търтейте от другата фирма заплатите по  организирането на  съответните хора.

едно време работех нещо подобно

плащаха ми по 2-3 лв  на час

а фирмата която поддържах  плащаше на моята фирма по 10 лв на час...

и познай  колко работех

от 8 до 11 и се изваждаше шишето с ракията и салатите и квото има се отлага за другия ден.

щеше да им е по изгодно да ме назначат на 4-5 лв на час   от другата фирма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аутсорсинга на ИТ услугите на дадена фирма си има големи плюсове. Основното е, че се ползват знанията на висококвалифицирани специалисти, а се заплаща доста по-нисък абонамент, отколкото ако се вземат съответните служители на работа. За малки и средни фирми това е перфектен вариант. Доста по-добре е да се плаща примерно 1000 лева месечен абонамент, отколкото да се наемат системен администратор на 3000 лева плюс desktop support на още 1500 като и двамата ще се драпат през повечето време, защото няма да имат работа. На автора му препоръчвам фирма на лично съобщение, за да не се счете за реклама. Ако някой друг се интересува, нека да пише.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.