Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,купих си нов лаптоп,Lenovo ideapad 510 DDR4 Intel i7 с SSD https://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_510-lenovo_51015ikb_80SV00U6BM ,
В който и сайт да влезна да играя покер,лагва.Звука идва със закъснение, раздаването на картите и залагането също.Можете ли да ми дадете някакъв съвет преди да съм го преинсталирал.Няма значение дали съм на WIFI или на кабел към рутера,стария ми лаптоп няма този проблем,но той пък много се товари ,като си отворя и фейсбука ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да - с кой браузър отваряш покерите ? Опитвал ли си с друг ? Може ли линк към един от сайтовете ? Windows 10 64 бита ли е ? С нея ли дойде или ти  я инсталира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го инсталирах,беше свален от официалната страница 

Не зная,как става свръзката,сваля се програма на покер клиента и се инсталира.

w.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivanov IP
      Здравейте ползвам следната конфигурация:
      AMD Athlon 630 4x2800 mhz
      RAM 4 GB DDR3
      VC Ati Radeon 5670 512 MB DDR5
      Играта Prototype 2 е с доста ниски изисквания които смятам че прокривам, но още от стартовото меню сече ужасно. А в самата игра е дори по-зле.
    • от geffy
      Здравейте , моя проблем е следния : 
      Имам лаптоп с две видеокарти : 
      Intel HD Graphics 4600
      Nividia GeForce  GT 820 M 
      През свободното си време го използвам най-вече за игри , знам че на някои игри , моят лаптоп не покрива параметрите , но въпреки това са тръгвали доста добре .Един ми приятел ми сподели , че за да вървят по-добре игрите трябва да инсталирам най-новите драйвери от сайта на Nividia.От това което забелязах е , че при всяко инсталиране на драйвер от там , игрите ми започнаха да лагват все повече.Някой път съм деинсталирал по-нови драйвери и съм слагал по-стари и се е оправело , но после отново започва да забиват . Какво да правя в такъв случай , съвет за да може ако е от драйверите да се оправи лага при игрите .
    • от Tosho55
      Здравейте,имам лаптоп Acer Aspire и от скоро,по-точно вчера имам проблеми...Докато си цъкам игра в момента World of Warcraft първите 20 мин всичко е окей,но после изведнъж всичко зацепва и скайпа ми зацепва и разговора с приятелите ми се затваря и след около 5 мин се оправя и си върви нормално бързо но след 10 минути отново много е досадно миналия ден нищо му нямаше ще съм много благодарен,ако някой помогне!  Благодаря предварително!  Това е снимка на лаптопа ми ако е нужна абсолютно същият на външен вид,е освен клавиатурата де!

А,да и да уточна лаптопа му беше сменена клавиатурата беше сложена термопаста и беше почистен и преинсталиран преди около месец и половина  
    • от Mari Veselinov
      Имам следният проблем от доста време вече 2 години на пс то ми гледам тв онлайт сайтовете който използвам са нов тв на живо и бтв на живо нямах проблем до скоро но преди няколко дена започна да забива,лаги,цепи,насича кой както иска да го нарича пробвах нов браузър нищо прейнсталирах адоуп нищо после линдолс медия плеър нищо мислех да не би да грее видеото не е мисля че  не е от псто с амд семпром 140 2.7 мгх 3 гб рам и няква вътрешна видеочип който си е на дъното не играя игри не обработвам видео само браузвам и понякога гледм филми няма много програми на него аа да техлих и адклиинър нестава търках хистори и бисквитки не прием всякакви мнения без хейт за начина ми на писане кой каквото има да каже да го каже(относно темата де ) п.с видеота в тубата си ги гледам без проблем самоя комп не лагизабива много рядко само когато е натоварен много но едвам се забелязва 
    • от tihomir_aleksandrov
      Вчера си преинсталирах компютъра, инсталирах му всички драйвъри на видео картата и други. Когато си инсталирах една игра, която съм играл на най-високи настройки преди и вървеше без проблем сега ми лагваше и то не например през 2-3 секунди а постоянно, но когато бях в менюто на играта нямаше лаг. Търсих в интернет и в един сайт пишеше че трябва напълно да се изтрият драйвърите на видео картата и да се инсталират наново, защото може да не са били инсталирани правилно. Направих това и стана - пуснах играта и нямаше лаг. Днес обаче пуснах играта и пак започна да лагва. Също установих че имам някакъв бъг на процесора, при който ако от msconfig включа например две ядра от четирите, то след рестартирането навсякъде ми показва, че процесорът ми е двуядрен, а когато махна отметката в msconfig се оправя. Не съм сигурен от кое точно е проблемът за това казвам всичко възможно.
      ПП- Уиндоусът ми и преди и сега е 7 ultimate 64bit така че не би трябвало да е от него. Информация за компютъра - CPU - Intel Xeon E5420 GPU - ASUS EAH 5870 1gb ddr5 256bit 4gb ram
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.