Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Johnny B написа:

Защото нещо като деволюция не може да съществува. А животът не е само ядене, пиене и носене на нови дрехи.
Ако всички бяха като теб, човешката цивилизация щеше да е съставена все още от хора, които ровят с пръчки в земята да търсят червеи.

На тебе къв ти е случая?Нещо да ти казах, че да ме цитираш и да ми даваш определения?Писал съм в темата, от уважение към адашчето.Не, че ми е голям зор да си давам мнението.Абе като цяло не съм ти @BMW Маниак и не си ми забавен.Ти явно си леко тесногръдичък и някой неща явно ти се губят.И никъде не съм казал, че животът е само ядене, пиене и носене на нови дрехи.Смисъла е, да не си пропиляваш времето, щото утре може и да те няма.Ма ти явно обичаш да тълкуваш нещата по твоя си изкривен начин и директно да плюеш по хората.Всъщност, тълкувай си ги, както ти изнася.Само не обжидай.Не, че ме е*е за мнението ти, но при положение, че специално на тебе една крива дума не съм ти казал, изобщо не знам къде си вреш пишката и даваш определения.

А иначе пишеш лични и ме караш да драскам из форума(а не да чета), а като го правя ме плюеш.Радвай се, че по форумите има някой да прежали 5 минути с тебе, колко да не се разпаднеш от скука и бездействие.Ся само не ми излизай с думите, че ще дойдеш в Перник да ме биеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уф, като видях темата и се припотих - тъкмо започнах да се чудя как да не ви издам тайната, защото тя е строго секретна, пък аз не мога да крия истината - и в следващия момент гледам: това било тема с покани, само за елита. Благодаря за което!!! :Д

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sound написа:

Уф, като видях темата и се припотих - тъкмо започнах да се чудя как да не ви издам тайната, защото тя е строго секретна, пък аз не мога да крия истината - и в следващия момент гледам: това било тема с покани, само за елита. Благодаря за което!!! :Д

Добре, щом тъй мислиш батюха.

Ако кажеш, че иначе ще погледнат раздела и темичката без да ги привикам, добре. Истината е, че иначе няма да я видят. Та, не ми се обиждай.

А и не на последно място, пише също и всеки друг които желае.

Твоето би било много интересно. Би ли написал нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 28 минути, The Negative One написа:

Смисъла е, да не си пропиляваш времето, щото утре може и да те няма.

Смисълът си го определя всеки сам. Но според мен той е търсене на истини. Човек не си пропилява времето, движейки човешката цивилизация напред. Развитието е естествено състояние на хората. Също както и на природата. Нищо не е същото.
Не можеш да се задоволяваш със стагнация. Природата не се задоволява с нея. Видовете, които не се развиват - измират.
Аз не те плюя, аз коментирам по темата. Просто ми направи неприятно впечатление изказването ти. Действително това бе така.

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

...

Вал, темата е за човека, а не за богоооонякаквите си. Та ако обичаш, дръж се неестествено някъде другаде. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Johnny B написа:

Не можеш да се задоволяваш със стагнация. Природата не се задоволява с нея. Видовете, които не се развиват - измират.

Не се развиват как батюха ?

Щото например ако вземем лъвовете си живеят еднакво от 10 000 години насам поне. Промяна няма, ама си ги има, ако не е човека и промяната на климата не вярвам, че нещо ще им стане та да изчезнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Julius Decimus написа:

Не се развиват как батюха ?...Щото например ако вземем лъвовете си живеят еднакво от 10 000 години насам поне. Промяна няма, ама си ги има, ако не е човека и промяната на климата не вярвам, че нещо ще им стане та да изчезнат.

За съжаление средата се променя - видовете също. Всъщност лъвовете са един съвременен вид, наследници на други котки, които са били по ледниковата епоха. Тези котки са се развили, за да не изчезнат. Промени ли се средата - развиваш се или изчезваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Виждам, че съм в "списъка" за коментар по темата. Благодаря ти за поканата, но нямам такъв отговор, щото който и да е човек да го имаше, темата нямаше да я има! Аз предлагам друго! След 500 години, като се преродя ще отворя отново Калдата и ако  Калин се е смилил и не ми е затриил регистрацията от продължително бездействие, при наличните вече на около 28 милиона поста по нея, ще се опитам да ти отговоря. Ти затова следи развитието и ще срещнеш и мое мнение по темата! Горе главата. Подождем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо нямах намерение да влизам в пререкание с когото и да е било.Писах от уважение към автора.Не обвързвам никого с мнението ми.Всеки има правото на мнение и аз съответно уважавам това негово право.Но да ходи някой  и понеже нещо му е криво, да седи и да ми обяснява, как ако всички хора били като мене, щели да копаят червеи от земята?Прекрачи границата ми се струва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен отговор на този въпрос не може да бъде даден през полярността на човешката мисъл и интелектуалното познание. Всички учения, пророци и велики учители говорят за едно и също, но във времето са тълкувани по различен начин пак от тази характерна дуалност на човешката мисъл и съответно са се появили религиите с цел контрол и облаги. От нашите съвременници човек може да потърси отговори на много неща в книгите на Екхарт Толе, Джуди Сатори, Джо Дизпенса, д-р Родигер Далке и т.н. Ето този и този филм могат да предизвикат любознателността и любопитството на всеки който си задава такива и подобни въпроси. Темата е вечна и неизчерпаема и всеки има път до отговора, който обаче задължително минава през и чрез обмен с цялото.

п.п.Филмите ги има в http://kolibka.com/ със субтитри. Много от сериите(не всички!) на https://novotopoznanie.com/  могат да накарат човек да се замисли. Тази книга на български автор също е много интригуваща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъй като и аз съм в списъка и за да не се повтарям - прочети тук мненията ми

поздрави

:cool:

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, The Negative One написа:

Изобщо нямах намерение да влизам в пререкание с когото и да е било.Писах от уважение към автора.Не обвързвам никого с мнението ми.Всеки има правото на мнение и аз съответно уважавам това негово право.Но да ходи някой  и понеже нещо му е криво, да седи и да ми обяснява, как ако всички хора били като мене, щели да копаят червеи от земята?Прекрачи границата ми се струва.

Така е адаш, изпускат си нервите понякога, а ти не ги търпиш такива. Благодаря все пак.

преди 3 минути, popopa написа:

От нашите съвременници човек може да потърси отговори на много неща в книгите на Екхарт Толе, Джуди Сатори, Джо Дизпенса, д-р Родигер Далке и т.н. Ето този и този филм могат да предизвикат любознателността и любопитството на всеки който си задава такива и подобни въпроси.

А така, добре.

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

тъй като и аз съм в списъка и за да не се повтарям - прочети тук мненията ми

Ще видя, благодаря и на теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

Та, не ми се обиждай.

Ни най- малко не ти се обиждам, ще стане дълга и широка, ако почна и аз да се обаждам, защото например най- напред бих попитал за кой човек говорим? Сетне ще стане една размяна на коментари и мнения, в които ще падат уточнения и полу- уточнения, а аз все така ще се правя на лисица - ще върта и ще усуквам, и търся всякакви пробойни във твърденията и конкретния въпрос. Всичко това ще го правя, с надеждата да успея да ви разбутам умовете до онази степен, в която да се види, че тука има предпоставки - наложени не само от нас, ами изобщо от всички през вековете. И вече тука някъде, независимо от успеха и провала ми, ще вмъкна, че говорим за един мит - за един от най- древните и големи митове, които поддържаме: мита за човешкия род. Работата е там, че такова нещо няма - хората сме толкова различни един от други, от човек до човек разликата  е толкова огромна, че всъщност "човечеството" не съществува, това е просто фикция, една абстракция, в която ....... вярваме.

А вече стриктно придържайки се към биологията, към тази форма на тялото, която наричаме човешка - еволюцията е най- простата и рационална хипотеза, която впрочем е и единствената, в/у която науката може да работи към днешна дата. Аз съм мистик и като такъв знам първо, че мистиката не е тинтириминтири и второ, че не противоречи на научния подход - ако някой ден има мегдан науката да работи в/у друга хипотеза и нея ще приема, и без значение коя хипотеза ще се докаже, че е вярна, значи тя е вярна. Дали е възможно да сме пришълци - възможно е, но липсват факти и като цяло звучи доста чудато, някой си извънземен разум да ни е пренесъл и после духнал вдън гори галактически.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един бегъл поглед върху инстинктите ни, е доказателство за много неща.Отказът ни да ги приемем и следваме, е заради внушения ни пак от човеци Божествен комплекс. Иначе нещата са простички...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

ферма за мравки, ако ни отглеждат - дишаме кислород, значи на някой пречи кислорода

важното е какво произвеждаме - въглероден диксиод 

а той за какво е нужен

за да  дишат растенията

а те като дишат въглероден диоксид какво произвеждад- кислород

къде отива въглерода ?

а междинното какво е  ?

изразходване на енергия

като се изразходва енергия се получават разни работи-кирки лопати-инструменти за израсходване на енергия с по голямо КПД

защо човекът гори умрели дървета за да се отоплява

а мъртвите  хора се заряват

някъде горят и трупове-кремация но случайно ли е ?

случайно ли е горенето на мъртва материя ?

случайни ли са погребенията ?

кучето защо зарява кокала в земята?

защо ако е гладно те напада  да те ухапе в гръб ?

котката защо обича да седи в кашон ?

защо се плаши от краставица?

когато не е имало човек не е имало паразит.

когато се появява човека от къде се появява паразита ?

от кой е създаден паразита ?

кое е първото яйцето или кокошката?

все въпроси за които все още науката неможе да отговори точно.

преди 3 часа, Julius Decimus написа:

рно каза нещо интересно преди седмица, че са копали метали някакви.

А по него време (преди седмица пак) , намериха и тунел копан под Мексиканския залив, де е дълъг 350 километра и е с необичайна форма.

мексиканците и тогава са пренасяли кокаин-гадно племе :(

ето една от загадките може да се реши  защо маите са изчезнали- океана им е наводнил тунела и край с дрогата и са се самубили

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sound написа:

Ни най- малко не ти се обиждам, ще стане дълга и широка, ако почна и аз да се обаждам, защото например най- напред бих попитал за кой човек говорим?

Щях да пиша човекът като биологичен вид, но ти си разбрал и си писал за това във втората част на коментара. Или поне хората от началото на христовото броене насам да вземем за отправна точка. Преди това нали са строили пирамиди, храмове и какво ли не, даже има и градове в Месопотамия с улично осветление 2000 години преди христовото броене. Та, теоретично не е имало никакви техники и машини, но живота на хората, строежите и друго показват че някакси реално не са били "по-назад" или по-зле от в момента. Само инструментите са били други. Значи еволюцията и развитието се управлява от някой или от нещо според мене.

От друга страна, аз не съм специалист, или пък човек изучавал подробно теми и науки свързани с произхода на човека. Но да вземем цвета на кожата (да не се обиди някой), хората в горещите климатични пояси в Африка са били с по-тъмен цвят винаги. Индианците в Америка не, или пък в Европа. Това резултат от еволюцията ли е ? М не знам, по-вероятно е който е правил човека, или пускал на различни места по Земята да е предвидил климата и как ще се развие и да е пуснал хора с еди какви си гени в тоя район, други в друг.

преди 2 часа, sound написа:

Дали е възможно да сме пришълци - възможно е, но липсват факти и като цяло звучи доста чудато, някой си извънземен разум да ни е пренесъл и после духнал вдън гори галактически.

За това не знам, но според мен и динозаврите не са се появили ей така от нищо също. Нещо ги е пренесло тука. И тяхната еволюция е странна, бавна, но видове от всякакъв вид се появяват впоследствие, даже топлокръвни, което пак според мене някой е контролирал еволюцията. Както и на човека сега.

Иначе благодаря за коментара, подобаващ, ето такива трябва да са.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранция има доста паднали от Марс.

преди 6 часа, Емил Костов написа:

Със сигурност не сме от тази планета. Как сме се появили, кой ни е създал, кой ни е оставил на тази планета има различни теории и все още няма преки доказателства.

Като няма доказателства ти как си сигурен!?

Благодаря за темата. Посмях се.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цветът на кожата е лесен

растенията като са на слънце листата им  стават светлозелени

а когато са на сянка  цветът е тъмно зелен.

така може и да прецениш едно растение дали обича слънце или сянка.

на север  хората имат светли цветове защото е по лесно да оцелеят и да се скрият от мечка

докато в африка е топло и ако си бял  трябва да се въргаляш в калта да се скриеш от лъва

и мозъкът е умен и е измислил  пигментацията за да отпадне нуждата от въргаляне в калта.

преди 6 часа, Madonna написа:

Аз също съм на мнение, че сме нечии генетичен експеримент...може би ни отглеждат за нещо.. не знам

и аз си мисля нещо подобно

и подозирам майка ми и баща ми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Julius Decimus написа:

Или поне хората от началото на христовото броене насам да вземем за отправна точка.

Tрябва да гледаш много по-назад. Даже и от официалните данни за това откога има човек и човечество. Има доста парадокси и открития ,които показват ,че хора (или господстващ разумен вид) е имало много по-отдавна.

Споменаваш пирамиди и други такива постижения. Как точно са ги направили фараоните, като голямата пирамида в Гиза дори и днес не бихме могли да я построим с модерната техника. А моделите на микровълнови генератори,които са пълно копие на нейния дизайн и което е по-важното, функционират. Хайде да не сме толкова наивни и да вярваме на някой си археолог с ограничено мислене и създал теории мислейки само да се направи известен. Или като сме почнали с маите. Как може да не познават колелото а да са такива математици и астрономи...?Строежите с камъни за които трябват по няколко диамантени съвременни инсрумента за да се изреже един от тях. И това направено от хора с бронзови инструменти...Според мен народите,които се водят като строители на най-големите паметници просто са ги намерили. После са се мъчили и да те да строят така,но резултатите се виждат.

И тук е въпроса - какви са били тези,които са живели преди това и изчезнали после ,за да се появим ние? Дали сме същите или просто са били друга раса и в залеза си(или преди да си тръгнат) са побутнали леко някой и друг ген във видовете ,даващи най-добри изгледи да еволюират? Това  с размери,цвят на кожа коса и очи е ясно че е еволюция и отклонения заради генетичното разнообразие.

Друг въпрос, какво е запалило искрата за да тръгне еволюцията в посока разум. Точно това липсващо звено, което споменах. Как може толкова време нищо да не се случва и в един момент от почти маймумни се появяват почти съвременните хора. Какво е станало в този къс (за нормалната еволюция) период? Някакси прекалено ми е странно да има чак такова щастливо стечение на обстоятелствата. Като се има предвид за няколко години какъв напредък има в генетиката, как мислите, дали на някой занимавал се примерно 1000 години с това, ще му е трудно да култивира от няколко маймуни, нещо малко по-умно?

Теорията за божественото начало е друга тема, но това по скоро бих го отнесъл към душевността, а не към физическия носител. А и там споделих, какво мисля. Без да обиждам вярващите, но религиозните книги са малко хммм, прекалено удобни и доходоносни на "служителите" на съответния бог...

Teя едно време са имали много развинтена фантазия...То летящи чинии, то ракети,скафандри...Малко като бай Леонардо - рисува си ей така танкове и хеликоптери и самолети,които с материалите по неговото време не действат,но със съвременни биха полетели(не танковете естествено)

maya40.jpg maya49.jpg maya8.jpg  maya.jpg maya42.jpg

Става май досиетата Х - те са тук от много отдавна :lol6:

Това с 5 минути в Гугъл. А иначе мога да препоръчам на който я е пропуснал Забраненатата археология на господин Пицуто.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, аm-аm написа:

Гаранция има доста паднали от Марс.

Като няма доказателства ти как си сигурен!?

Благодаря за темата. Посмях се.

Веднага ти давам доказателства.

1. Динозаврите са живели милиони години, но аз говорещ динозавър не съм виждал. 

2. От 2 до 5% от гените на човека се различават от гените на всички други животински видове.

3. За 50 000 години човека се развива и самоунищожава постоянно. Да не говорим, че има хиляди езици. Нито един животински вид го прави.

4. Колкото и да се напъват, че човек е произлязъл от маймуната все още никой не може да намери брънката между ( преходния вид между човека и маймуната)

Доказателства мога още да дам. Според мен, човека или е модифициран вид маймуна от други същества или просто е направен по подобие на други същества.

Аз лично съм привърженик на теорията за древните извънземни. Има доста доказателства ( макар и косветни) .Може да прочетеш ако желаеш.

А ако искаш да прочетеш едно виждане за човека от Артър Кларк виж тази книга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

1. Динозаврите са живели милиони години, но аз говорещ динозавър не съм виждал. 

:lol6:

пп

който иска, да го постне в бисерите

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се ,че спорите за неща, на които никой не  е ставал свидетел. Един нещо прочел,друг гледал филм и такива ми ти наложени убеждения или чиста проба вяра. И едва ли ще успеете да стигнете до самата истина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, дръндю написа:

:lol6:

пп

който иска, да го постне в бисерите

Напротив, не е за никакви бисери. Ти не го разбираш. Според археологията динозаврите са живели милиони години. Свидетелства за динозавърска писменост или за динозавърски оръдия на труда няма. Това означава, че няма как от самата еволюция човека да произлезе от маймуна, да придобие съзнание, да започне да работи и да изработва оръдия на труда, да говори на хиляди езици ............. Списъка е безкраен.

Тоест някой трябва да е помогнал за такова нещо.

преди 27 минути, Белгиеца написа:

А така, кажи си го ясно, да нямаме съмнения.
Обаче, знаеш ли че има едно мъничко проблемче.
Разстоянията са такива, че няма как да дойдат до тук, ще измрат преди да стигнат до нас. По точно последователните им поколения на космическия кораб всички ще измрат, поради липса на ресурси да живеят на него достатъчно дълго време, дори и мисията им да е само еднопосочна.
Виж някой учил астрономия ( като жена ми ) да ти го разясни това със разстоянита.
Лош съм, знам ама поне другите които още са се прекарали да повярват на твоята теория, да си знаят че не излиза сметката, ако гледаме по научному на нещата. 

Разстоянията не са проблем. Особено с друг вид двигатели. Ако говориш за научна гледна точка може да се разровиш. Има доста информация дори и в момента. Айнщайн е доказал така наречените червееви дупки. Другото оставям на теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Напротив, не е за никакви бисери. Ти не го разбираш. Според археологията динозаврите са живели милиони години. Свидетелства за динозавърска писменост или за динозавърски оръдия на труда няма. Това означава, че няма как от самата еволюция човека да произлезе от маймуна, да придобие съзнание, да започне да работи и да изработва оръдия на труда, да говори на хиляди езици ............. Списъка е безкраен.

Тоест някой трябва да е помогнал за такова нещо.

така е, според археолозите...ъ-ъ-ъ...тъй де, щото не вярвам да си живял милиони години, за да си ги чул, как си бъбрят;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

така е, според археолозите...ъ-ъ-ъ...тъй де, щото не вярвам да си живял милиони години, за да си ги чул, как си бъбрят;)

Така е, но овсен техни кости други артефакти няма, за разлика от човешките намерени при разкопки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/
      https://docs.google.com/document/d/1yBVdthQQgvKNMJsjIM5WMo7zJ3i5W5nKCPBpkHA8T2w/pub
      Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!!
      Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!!
      http://stamat2015.blog.bg/
      http://sthamanuviro.blog.bg/
      МИР И ЛЮБОВ!!!
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Триизмерна анимация на Плоската Земя и Небесните Светила, при денонощното им движение над повърхността. МИР И ЛЮБОВ !!! Благодарение на: C.B.S. https://www.youtube.com/watch?v=Rk3Yn...
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Най-голямата измама в съвременния свят са космическите програми - досега само НАСА е откраднала от данъкоплатците над 620 МИЛИАРДА долара. Космическите програми са абсолютно ненужни, тъй като ракетната технология не действа във вакуум! Следящият ежедневно, обаче, новините по дез-„информационните” канали ум веднага би възнегодувал: „Ами, снимките на „планетата” от космоса?! Ами, 24-часовия телевизионен канал на НАСА, постоянно отразяващ дейностите в космоса??!!” Всеки, който дори малко се е занимавал с Фотошоп или CGI (компютърно генерирани изображения) програми като „Maya”, например, ще остане скептичен, ако го попитат дали снимки или видео-материали са доказателство, че нещо в действителност се случва. За тези, които нямат представа от съвременните средства за видео-монтаж, сини и зелени екрани и т.н., нека просто гледат филма „Гравитация” със Сандра Бълок и да преценят, дали могат да различат кадрите от филма от някое видео на НАСА. Накратко, всички снимки и видео-материали на НАСА, представящи космоса, са фалшификации, направени с Фотошоп, CGI-програми, зелени екрани, колани за безтегловност, Zero-G самолети и постановки в Лабораторията за Неутрална Плаваемост на НАСА в Хюстън, „Звездното градче” в Русия или „Космическите” центрове в Китай и Япония. Това много лесно се установява от набитото око на професионалистите, които през последните години заливат You Tube с перфектно направени опровержения и разкриват до дъно измамата. - https://docs.google.com/document/d/1x... , също и http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Сравнение на движението и местоположението на Слънчевата и Лунна траектории през Януари и Юни. Правейки ежедневни пълни кръгообороти над Плоската Земя, Слънцето ежегодно обикаля спираловидно, постепенно приближавайки се от Тропика на Козирога до Тропика на Рака и обратно, като по този начин предизвиква смяната на деня с нощта, както и сезонните цикли. Стамат : http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Как астро-НЕ-тата използват измислената космическа тоалетна. Поредният боклук изтичащ от НАСА. ЧЕТЕТЕ разтърсващото консервативните устои и разбиващо Илюминатската парадигма изследване на Ерик Дубей: „Двеста доказателства, че Земята не е въртящо се кълбо!”. - https://docs.google.com/document/d/1H... Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.