Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, аm-аm написа:

Дай сега да видим, след като опроверга поредната ѝ порция от твърдения ще ли се примири пред истината и реалността или ще се направи, че нищо не си написал.

Mного обичам истината и реалността! Затова няма да чета, а ще затворя очи и ще се мъча да си ги представя.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkEdge написа:

'ми, чакай си - на такъв високомерен тон мога да отвърна само с калифорнийски привет! Това, че ти си математически неграмотен, нито е мой проблем, нито темата е образователна школа. Аз съм показал портата, ти си намери бравата.

Абе неграмотник. Завършил съм това. Ти си с интелекта на лапе, което си мисли, че като каже думата "вектор" и пред него ще клекнат и може да пише всякакви глупости, защото насреща му ще го гледат с телешки възторг. Бъди герой сред простото си обкръжение и реалист, когато се биеш в гърдите, че само да поискаш и си можел да дадеш доказателство, че 1+1 не било 2. Чаках да ми посочиш събиране на вектори, да ти покажа, че си заблуден, обаче ти си такъв бъзливец модератор, че не смееш даже да имаш позиция, пред риска да бъдеш направен за резил за пореден път.

преди 1 час, realno написа:

Така ли поддържате теорията си за Еволюцията, с манипулации. Дори Дарвин се е отрекъл преди смъртта си от нея...

Това е самата истина, защото:

if-its-on-gih7s5.jpg

А ти знаеше ли, че Христос малко преди да издъхне си признал, че цял живот лъгал простите хора и няма Господ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, аm-аm написа:

Абе неграмотник. Завършил съм това.

Личи си, личи си. Щом не можеш да събереш два вектора на кръст, а чакаш обяснение. Кой ли е неграмотникът? Май е'ни прасета са хвърчали посока катедра Математика...
Добре, че не си завършил Медицина и специализирал Хирургия...

преди 7 минути, аm-аm написа:

Завършил съм това.

Даже и заглавието на дисциплината не знае. Ха, браво!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, _crusader_ написа:

Не се мъчи да шикалкавиш, става въпрос за мозъка на професора. :)

Имаш съмнение, че хората имат мозък ли? Не очаквах да го призная, но ти ще се окажеш доказателство, че си прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, realno написа:

Дори Дарвин се е отрекъл преди смъртта си от нея

Когато човек одъртява, често изкуфява. А колкото и голям учен да  е човек, не спира да го е страх от смъртта, атавизъм. И тъй като нищо друго не му остава на човек, който усеща краят си, търси всички начини да продължи, да оцелее поне като съзнание. Разбира се, такива не съществуват, той като учен си го е знаел, но какво губи, ако опита. За да е примерен в религията, от него се очаква да се отрече от научните си достижения, които отхвърлят Бог. Та така...Гарантирано не му се е получило, от Дарвин не остава нито плът, нито дух, само наследството което е постигнал в научно отношение и последният му грях, истинският грях, да се отрече от него, в опит да се спаси от смъртта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sliderum, Дарвин никога не се е отричал от труд, на който е посветил целия си живот и на неща, които е видял с очите си в десетки хиляди примери. Не опитвай да оправдаваш въображаема глупост, която уж е направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, аm-аm написа:

ти си такъв бъзливец модератор,

Много е лошо човек в безсилието си да обърква/смесва нещата. А, ся кат си толко ноу светнат обясни връзката между това, че съм модератор и векторите/математиката? нещо ракиите ли са ти в повече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, аm-аm написа:

Имаш съмнение, че хората имат мозък ли? Не очаквах да го призная, но ти ще се окажеш доказателство, че си прав.

Не, за хората нямам съмнение. Само за професора! Давай доказателства, ако имаш...

преди 1 минута, аm-аm написа:

sliderum, Дарвин никога не се е отричал от труд, на който е посветил целия си живот и на неща, които е видял с очите си в десетки хиляди примери. Не опитвай да оправдаваш въображаема глупост, която уж е направил.

Той и Петър Дънов не се е отричал!

преди 2 минути, DarkEdge написа:

Много е лошо човек в безсилието си да обърква/смесва нещата. А, ся кат си толко ноу светнат обясни връзката между това, че съм модератор и векторите/математиката? нещо ракиите ли са ти в повече?

Не, просто математиката му е на ниво 4 ти клас.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _crusader_ написа:

Студенти имали лекция по философия и се водел разговор на тема: Има ли Бог или няма.
Професорът представил следната логика:
- Някой, от вас колеги, чувал ли е Господ?
Тишина...
- Някой, от вас, да се е докосвал до Господ?
Тишина...
- Някой, от тук присъстващите, да е виждал Господ?
Пак тишина...
- Тогава, Господ не съществува!
Но един от студентите се замислил и поискал думата. Любопитен да чуе какво има да каже този дързък студент, професорът му дал думата.
Студентът:
- Колеги, някой от вас да е чул мозъка на нашия професор?
Мълчание...
- Някой да е докосвал мозъка му?
Мълчание...
- Някой да е виждал мозъка на нашия преподавател?
Мълчание...
- Тогава, според неговата теза излиза, че той няма мозък!

За Господ има "доказателства", че е говорил, че са го виждали, че са го докосвали. Ако не ми вярваш питай realno. След като има такива твърдения е резонно да се попита и дали някой е виждал, чувал, докосвал Господ.

Кой обаче е "доказал" или твърдял, че мозъкът издава звуци, че да се чуят? А последните два въпроса - някой трябваше да разцепи черепа на професора, да извади мозъка му, за да докаже, че той наистина съществува? Като цяло примерът е не много удачен. Има един друг пример, пак с преподавател и студент и пак е замесен Господ, и там студентът много по-добре се справя с отговора. Твърди се, че студентът се е казвал Алберт Айнщайн.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, A.com написа:

За Господ има "доказателства", че е говорил, че са го виждали, че са го докосвали. Ако не ми вярваш питай realno. След като има такива твърдения е резонно да се попита и дали някой е виждал, чувал, докосвал Господ.

Кой обаче е "доказал" или твърдял, че мозъкът издава звуци, че да се чуят? А последните два въпроса - някой трябваше да разцепи черепа на професора, да извади мозъка му, за да докаже, че той наистина съществува? Като цяло примерът е не много удачен. Има един друг пример, пак с преподавател и студент и пак е замесен Господ, и там студентът много по-добре се справя с отговора. Твърди се, че студентът се е казвал Алберт Айнщайн.

За Господ доказателствата са нечии твърдения. Аз твърдения за доказателства не приемам, независимо дали са на реално или на нереално. Подхождаш ми тенденциозно, което ме кара да си мисля че тъсиш евтина победа, а не нормална размяна на размисли. Жалко наистина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _crusader_ написа:

За Господ доказателствата са нечии твърдения. Аз твърдения за доказателства не приемам, независимо дали са на реално или на нереално. Подхождаш ми тенденциозно, което ме кара да си мисля че тъсиш евтина победа, а не нормална размяна на размисли. Жалко наистина...

Коментирам това, което си цитирал. Написал съм и защо според мен примерът, който си дал не е подходящ. Да оставим тогава на страна твърденията за Господ.

От въпросите на студента втория и третия са лесно проверими(с неприятни последици за професора) и не са в ползва на студента. Първият въпрос е неуместен - написах защо.

Ето и примера, за който споменах:

Цитат

Веднъж един професор задал следния въпрос на своите студенти:

– Всичко ли, което съществува, е създадено от Бога?

Изправил се студент и смело отвърнал:

– Да, създадено е от Бога.

– Значи Бог е създал всичко?

– Да, сър – потвърдил отново студентът.

Професорът продължил:

– Ако Бог е създал всичко, значи Той е създал и злото, тъй като то така или иначе съществува. Така че, съгласно принципа, че нашите дела определят нашата същност, Бог е зло – тържестуващо обобщил професорът.

Аудиторията притихнала след този отговор, а професорът изглеждал все по-доволен от себе си, че за пореден път доказал, че вярата в Бога е абсолютен мит. Тогава друг студент вдигнал ръка с молба да зададе въпрос. Изправил се и попитал:

– Професоре, а студ съществува ли?

– Що за въпрос, разбира се че съществува! На теб никога ли не ти е било студено?

Залата се разшумяла, чули се смях и подигравки към младежа, но той продължил:

– Всъщност, в съответствие със законите на физиката студ не съществува. Това, което ние възприемаме като студ е всъщност отсъствие на топлина. Човек или предмет могат да бъдат изучени в съответствие на това дали притежават или предават енергия. Абсолютната нула (-460 градуса по Фаренхайт) е абсолютно отсъствие на топлина. Цялата материя става инертна и не може да реагира при тази температура. Студ не съществува, ние сме създали тази дума за да обозначим това, което чувстваме при отсъствието на топлина – обобщил студентът и продължил:

– Професоре, а тъмнина съществува ли?

– Да, съществува. – леко разколебано отвърнал този път професорът.

Студентът го прекъснал:

– Отново не сте прав, сър. Тъмнината също не съществува. В действителност това е отсъствието на светлина. Можем да изучим светлината, но не и тъмнината. Можем чрез призмата на Нютон да разложим бялата светлина на отделните и цветове и да изучим дължината на вълната на всеки цвят. Вие не можете да измерите тъмнината. Обикновен лъч светлина може да се промъкне в тъмнината и да я просветли. Как може да се измери колко е тъмно дадено пространство? Измерва се количеството светлина, нали така? Тъмнината е понятие, измислено от хората, за да се опише отсъствието на светлина.

Накрая студентът попитал отново професора:

-Сър, а злото съществува ли?

Този път професорът отговорил смутено:

– Разбира се, както вече казах, виждаме го всеки ден, жестокостта между хората, множеството престъпления и насилие по света. Това са примери за съществуването на злото.

На което студентът отвърнал:

– Злото не съществува, сър. Само по себе си, това е отсъствието на Бога. Прилича на студа и тъмнината – думи, създадени от човека, да обозначат отсъствието на Бог. Той не е създал злото. Злото – това не е вяра или любов, които съществуват както топлината и светлината. Злото – това е резултатът от отсъствието на божествената любов у човека. Прилича на студа, който се появява тогава, когато няма топлина, или тъмнината, настъпваща при отсъствието на светлина.

Тук професорът мълчаливо седнал на мястото си.
А името на младия студент било Алберт Айнщайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@A.com, навлизането в академична полемика, е отказ да се спори по същество. За да можем накрая да кажем "кой разбрал- разбрал" и да се оттеглим с достойнство. :)

Аз сега само ще се оттегля, защото е крайно време да си лягам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, аm-аm написа:

Човек  понякога се налага да се бори с зомбитата по техните правила. Иначе няма да го отразят, няма да възприемат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _crusader_ написа:

@A.com, навлизането в академична полемика, е отказ да се спори по същество. За да можем накрая да кажем "кой разбрал- разбрал" и да се оттеглим с достойнство. :)

Аз сега само ще се оттегля, защото е крайно време да си лягам...

С теб за какво спорим? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, A.com написа:

Какво трябва да разцепим, че да извадим  Господ наяве  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, sliderum написа:

Какво трябва да разцепим, че да извадим  Господ наяве  :rolleyes:

Знам ли. Например частицата Бог, наречена още бозон на Хигс. :)

Иначе книгата е хубава "Частицата Бог"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ли. Например частицата Бог, наречена още бозон на Хигс. :)

Иначе книгата е хубава "Частицата Бог"

Сензационността на изявленията и наименованията е отличен начин на привличане на внимание и още пари.  Опаковката продава, колкото е по-шарено и бляскаво, толкова повече рибки кълват. Все пак науката си е наука, но в западният модел, си е и бизнес. Друго си е някое кратичко, или по-подробно съобщение по въпроса в научните си там медии, ако не привлечеш общественото внимание, най-вероятно бюджетарите просто ще ти резнат заниманието и край да топлото местенце, сладка заплата и високоплатени пенсионни осигуровки. Понеже става въпрос за висока наука, не за нещо приложно, с което ще си изкараш патент и ще си го продаваш на чорбаджиите, които да го използуват в продуктите си, се налага да караш на бюджетно финансиране и на заплата, за предпочитане, без прекъсвания и сътресения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, A.com написа:

Когато се четат "свидетелства" от древни времена, се игнорира непременно наличието на:

• деца
  • фантазия
  • шизофрения
  • изкуство
преди 29 минути, A.com написа:

– Злото не съществува, сър. Само по себе си, това е отсъствието на Бога.

Това са логически игрословици, които харесват на малки деца, защото ги обърква, но не могат да си обяснят защо. За съжаление и възрастни хора виждат в това едва ли не мъдрост, а още по-недай си Боже и основание да вярват в Бог, т.е. въображението, че са доказали нещо.

А лесно мога да го обърна и така:

Какво е доброто? Отсъствие на зло. Значи наличието на бог няма нищо общо с добротата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, аm-аm написа:

Когато се четат "свидетелства" от древни времена, се игнорира непременно наличието на:

• деца
  • фантазия
  • шизофрения
  • изкуство

И

• развален телефон

преди 9 минути, sliderum написа:

Сензационността на изявленията и наименованията е отличен начин на привличане на внимание и още пари.  Опаковката продава, колкото е по-шарено и бляскаво, толкова повече рибки кълват. Все пак науката си е наука, но в западният модел, си е и бизнес. Друго си е някое кратичко, или по-подробно съобщение по въпроса в научните си там медии, ако не привлечеш общественото внимание, най-вероятно бюджетарите просто ще ти резнат заниманието и край да топлото местенце, сладка заплата и високоплатени пенсионни осигуровки. Понеже става въпрос за висока наука, не за нещо приложно, с което ще си изкараш патент и ще си го продаваш на чорбаджиите, които да го използуват в продуктите си, се налага да караш на бюджетно финансиране и на заплата, за предпочитане, без прекъсвания и сътресения.

Прав си. В случая обаче, с въпросната книга, нещата са малко по-различни. Ледерман е доказал се учен, а книгата е по-скоро нещо като опит за запознаване на общестовто с достиженията на науката. А бозонът на Хигс наистина е наричан и "частицата Бог" и то именно заради книгата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И

• развален телефон

Добро допълнение. Всички са забравили, че Библията е писана няколко века, мисля, че 3 бяха, по-късно от това, което описват. И тези, които вярват безпрекословно в светостта на тези писания, не могат да се сетят какво са яли онзи ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, аm-аm написа:

Това са логически игрословици, които харесват на малки деца, защото ги обърква, но не могат да си обяснят защо. За съжаление и възрастни хора виждат в това едва ли не мъдрост, а още по-недай си Боже и основание да вярват в Бог, т.е. въображението, че са доказали нещо.

А лесно мога да го обърна и така:

Какво е доброто? Отсъствие на зло. Значи наличието на бог няма нищо общо с добротата.

Ами, намесили са наука в опита да обяснят Бог. Отговорите на студента по първите два въпроса са добре обосновани, обаче се използват с определена цел, и накрая науката изчезва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може и да не сме се появили, тоест да не съществуваме. Това просто да е един откачен сън. 

Всичко, свързано с живота на Земята, като динозаври, пирамиди, сфинксове, линии на Наска, Йелоустоун, летящи чинии и т.н и т.н. е откачено. Такива откачени неща има само в сънищата.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Mediterranean написа:

А може и да не сме се появили, тоест да не съществуваме. Това просто да е един откачен сън. 

Всичко, свързано с живота на Земята, като динозаври, пирамиди, сфинксове, линии на Наска, Йелоустоун, летящи чинии и т.н и т.н. е откачено. Такива откачени неща има само в сънищата.

Това директно ми минава почти на първо място в коментари на годината. :camera2: Да знаеш, класацията по-късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво минава, ама да видим дали някой ще се позамисли и ще го приеме за вероятна истина.

Щото да си бъдем обективни, всичко с възникването на Вселената и милиардите години развитие на живи организми, пък после унищожението на динозаврите от не знам си кво и идването на нас - човеците, е мега невероятно. Не прилича на истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Mediterranean написа:

.....е мега невероятно. Не прилича на истина.

Как прецени , че е мега невероятно ? Какво трябва , че да прилича на истина ? :)

......Колкото и да е голямо твоето "мега" , в сравнение с безкрайността е "песъчинка в Сахара".....Т.е. в случая думите ти са лишени от смисъл - голите емоции впечатляват безхаберници ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/
      https://docs.google.com/document/d/1yBVdthQQgvKNMJsjIM5WMo7zJ3i5W5nKCPBpkHA8T2w/pub
      Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!!
      Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!!
      http://stamat2015.blog.bg/
      http://sthamanuviro.blog.bg/
      МИР И ЛЮБОВ!!!
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Триизмерна анимация на Плоската Земя и Небесните Светила, при денонощното им движение над повърхността. МИР И ЛЮБОВ !!! Благодарение на: C.B.S. https://www.youtube.com/watch?v=Rk3Yn...
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Най-голямата измама в съвременния свят са космическите програми - досега само НАСА е откраднала от данъкоплатците над 620 МИЛИАРДА долара. Космическите програми са абсолютно ненужни, тъй като ракетната технология не действа във вакуум! Следящият ежедневно, обаче, новините по дез-„информационните” канали ум веднага би възнегодувал: „Ами, снимките на „планетата” от космоса?! Ами, 24-часовия телевизионен канал на НАСА, постоянно отразяващ дейностите в космоса??!!” Всеки, който дори малко се е занимавал с Фотошоп или CGI (компютърно генерирани изображения) програми като „Maya”, например, ще остане скептичен, ако го попитат дали снимки или видео-материали са доказателство, че нещо в действителност се случва. За тези, които нямат представа от съвременните средства за видео-монтаж, сини и зелени екрани и т.н., нека просто гледат филма „Гравитация” със Сандра Бълок и да преценят, дали могат да различат кадрите от филма от някое видео на НАСА. Накратко, всички снимки и видео-материали на НАСА, представящи космоса, са фалшификации, направени с Фотошоп, CGI-програми, зелени екрани, колани за безтегловност, Zero-G самолети и постановки в Лабораторията за Неутрална Плаваемост на НАСА в Хюстън, „Звездното градче” в Русия или „Космическите” центрове в Китай и Япония. Това много лесно се установява от набитото око на професионалистите, които през последните години заливат You Tube с перфектно направени опровержения и разкриват до дъно измамата. - https://docs.google.com/document/d/1x... , също и http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Сравнение на движението и местоположението на Слънчевата и Лунна траектории през Януари и Юни. Правейки ежедневни пълни кръгообороти над Плоската Земя, Слънцето ежегодно обикаля спираловидно, постепенно приближавайки се от Тропика на Козирога до Тропика на Рака и обратно, като по този начин предизвиква смяната на деня с нощта, както и сезонните цикли. Стамат : http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Как астро-НЕ-тата използват измислената космическа тоалетна. Поредният боклук изтичащ от НАСА. ЧЕТЕТЕ разтърсващото консервативните устои и разбиващо Илюминатската парадигма изследване на Ерик Дубей: „Двеста доказателства, че Земята не е въртящо се кълбо!”. - https://docs.google.com/document/d/1H... Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.