Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 19 минути, realno написа:

А тези години и проценти от къде си сигурен, че са верни? Има ли доказателства?  Или защото някой така му харесва да за да му се получи теорията за еволюцията?

Ами, иди, копай , сравнявай, мисли, осмисляй, и пак и пак и пак и тн. Доказателства има. Ама като не ти изнасят и ги прескачаш. За да се получи теорията няма нужда от чак толкова измирания. Ама ги има независимо дали на теб ти харесва или не.

И не го давай толкова избирателно. Когато науката трябва да ни каже дали някой предмет е от времето на Христос или Давид - ще ѝ вярваме. Когато същата наука, със същите методи ти казва, че преди 250 млн години живота на Земята почти е престанал да съществува - няма да ѝ вярваме, защото... така ти изнася. Едно е свещената ти книга да ти кава, че Адам и Ева са се родили преди има няма 8000 години. Друго е някой да ти покаже нещо, което е 10000 пъти по старо. Някакси, свещената ти книга увисва.

преди 19 минути, realno написа:

Не ми отговори на въпроса, вярваш ли в Бога от Библията или не? .

Всички трябва да вярваме в някакъв Бог ли? Богове по земята много. Ти си избрал да вярваш в един и си сигурен, че твоят Бог е "баш майсторът"?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, A.com написа:

Ами, иди, копай , сравнявай, мисли, осмисляй, и пак и пак и пак и тн. Доказателства има. Ама като не ти изнасят и ги прескачаш. За да се получи теорията няма нужда от чак толкова измирания. Ама ги има независимо дали на теб ти харесва или не.

И не го давай толкова избирателно. Когато науката трябва да ни каже дали някой предмет е от времето на Христос или Давид - ще ѝ вярваме. Когато същата наука, със същите методи ти казва, че преди 250 млн години живота на Земята почти е престанал да съществува - няма да ѝ вярваме, защото... така ти изнася. Едно е свещената ти книга да ти кава, че Адам и Ева са се родили преди има няма 8000 години. Друго е някой да ти покаже нещо, което е 10000 пъти по старо. Някакси, свещената ти книга увисва.

Всички трябва да вярваме в някакъв Бог ли? Богове по земята много. Ти си избрал да вярваш в един и си сигурен, че твоят Бог е "баш майсторът"?

"Доказателства има. Ама като не ти изнасят и ги прескачаш".

Значи има достатъчно "доказателства", за еволюцията и поради тази причина си вярващ еволюционист, а доказателствата за Бог са малко, отричайки всички доказателства като чудеса в миналото и днес, пророчествата, възкресението на Исус, явяването на Исус на стотици и хиляди хора на яве  или след преживяване на смърт и не на последно място природата, в която няма хаос, а всичко е в хармония ? Така ли да разбирам? Това се казва предразсъдък. Това си е твой избор разбира се , но ако беше съдия и ако трябваше да отсъдиш истината при всички тези "доказателства" за еволюция и доказателства за Бог щеше да лоша атестация за теб. 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, аm-аm написа:

Лъжа!

Aumi, призовавам те за пореден път: НЕ ПОСТАВЯЙ СОБСТВЕНОТО СИ МНЕНИЕ КАТО НЕСЪМНЕНА ИСТИНА, ОСОБЕНО НА ФОНА НА ТОВА, ЧЕ СИ НЕСПОСОБНА ДА ДОКАЖЕШ НИЩО.

По същият начин и ти не можеш да докажеш нищо! Ти дори не се опитваш да отговориш, откъде се е появил разумът в купчината от атоми, която се е превърнала в организирана система от органи и в мислещо същество.

А ако не даваш право на мнение на другите и на аргументите които ти се посочват, следва да забраниш и религиите да разпространяват своите писания, защото според теб, те също са лъжа, недоказана с нищо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, realno написа:

Значи има достатъчно "доказателства", за еволюцията и поради тази причина си вярващ еволюционист, а доказателствата за Бог са малко, отричайки всички доказателства като чудеса в миналото и днес, пророчествата, възкресението на Исус, явяването на Исус на стотици и хиляди хора на яве  или след преживяване на смърт и не на последно място природата, в която няма хаос, а всичко е в хармония ? Така ли да разбирам? Това се казва предразсъдък. Това си е твой избор разбира се , но ако беше съдия и ако трябваше да отсъдиш истината при всички тези "доказателства" за еволюция и доказателства за Бог щеше да лоша атестация за теб. 

Мислиш ли ,че има друго животно освен човека,което вярва в божества?Лично аз не съм видял такова!
Чудесата съществуват само и единствено в ума на някой който иска да съществуват!
Доказателства за еволюцията колкото искаш,за божествата е само митологията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Мислиш ли ,че има друго животно освен човека,което вярва в божества?Лично аз не съм видял такова!
Чудесата съществуват само и единствено в ума на някой който иска да съществуват!
Доказателства за еволюцията колкото искаш,за божествата е само митологията!

"Доказателства за еволюцията колкото искаш"

Покажи едно доказателство да го видим всички? Или ще приема че говориш празни приказки.

удесата съществуват само и единствено в ума на някой който иска да съществуват!"

Само да не се окаже, че доказателствата съществуват само в ума на някой, който иска да вярва е еволюцията,  а не в Бог.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Aumi написа:

По същият начин и ти не можеш да докажеш нищо! Ти дори не се опитваш да отговориш, откъде се е появил разумът в купчината от атоми, която се е превърнала в организирана система от органи и в мислещо същество.

А Господ как се е появил ?
Кое е първото ? Живата или неживата материя ?
Между другото Господ как е заченат ? Има ли изобщо пъп ?

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, realno написа:

Всичко теорията е свързано с предположения, без нито едно доказателство. А относно на междинните видове, нагледал съм се на нагласени рисунки, който предполагат нещо, без нито едно доказателство. Доказах ти, че някои неща в учебните по биология свързани с еволюцията са лъжа, така, че не ми говори за тях. Вие си ги четете като ваша "библия".

Като си се нагледал на картинки. Благоволи да си вдигнеш  задника и да се поразходиш. Бъди готов и да похарчиш малко, или повече пари. Има редица палеонтологични музеи, у нас не са кой знае колко, абе окаяна работа, ама по белият свят е по-добре, в които се съхраняват кости и дори цели скелети от предците на съвременният кон и на други животинки. Някои от последните предци на съвременният кон дори не са достатъчно назад във времето, че костите им да са се вкаменили. Така няма да гледаш картинки. Ами сори, че нямам машина на времето. Ако имах, щях да дойда у вас, да те опердаша с няколко чембера, че да ти събудя възприятията, да те сложа на седалката и да те заведа на екскурзия в историята на еволюцията на конете. За беля, машини на времето не съществуват и не могат да съществуват.

Редактирано от sliderum
правопис (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Между другото Господ как е заченат ? Има ли изобщо пъп ?

Не, няма пъп, и не е заченат, защото не е нито човек, нито животно. :whist:

Цитат

Кое е първото ? Живата или неживата материя ?

Според мен, неживата, която в последствие, е оживотворена.

Цитат

А Господ как се е появил ?

Той е вечносъществуваща енергия.

Може би светът е също вечен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, realno написа:

"Доказателства за еволюцията колкото искаш"

Покажи едно доказателство да го видим всички? Или ще приема че говориш празни приказки.

удесата съществуват само и единствено в ума на някой който иска да съществуват!"

Само да не се окаже, че доказателствата съществуват само в ума на някой, който иска да вярва е еволюцията,  а не в Бог.

Ето ти за еволюция на човека,дори сам ти си пример за еволюцията,защото съм сигурен че към днешна дата не си в същото състояние на развитие каквото си бил преди 10г. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Ето ти за еволюция на човека,дори сам ти си пример за еволюцията,защото съм сигурен че към днешна дата не си в същото състояние на развитие каквото си бил преди 10г. 

Той е пример за регресивна еволюция :D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Aumi написа:

Не, няма пъп, и не е заченат, защото не е нито човек, нито животно. :whist:

Е нали ние уж сме по негово подобие,като той не е ни човек ни животно аз що съм тогаз?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Като си се нагледал на картинки. Благоволи да си вдигнеш в задника и да се поразходиш. Бъди готов и да похарчиш малко, или повече пари. Има редица палеонтологични музеи, у нас не са кой знае колко, аба окаяна работа, ама по белият свят е по-добре, в които се съхраняват кости и дори цели скелети от предците на съвременният кон и на други животинки. Някои от последните предци на съвременният кон дори не са достатъчно назад във времето, че костите им да са се вкаменили. Така няма да гледаш картинки. Ами сори, че нямам машина на времето. Ако имах, щях да дойда у вас, да те опердаша с няколко чембера, че да ти събудя възприятията, да те сложа да седалката и да те заведа на екскурзия в историята на еволюцията на конете. За беля машини на времето не съществуват и не могат да съществуват.

Тия с конете ги разправяй на вярващите еволюционисти. Колко пъти са представяли открития на кости /череп,зъби и др/, за междинно звено между човека и маймуната и накрая се оказва, че скелета или  костите са били на  маймуна.  Ти като искаш им вярвай. 

Но не мога да разбера едно, при положение, че ми цитирате милиони години на еволюция и безброй видове от животни, как така се затруднявате да дадете само едно доказателство за междинно звено. Логично би било да има безброй доказателства. Но, няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Aumi написа:

Той е вечносъществуваща енергия.

Каква енергия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, AAUUXX написа:

Е нали ние уж сме по негово подобие,като той не е ни човек ни животно аз що съм тогаз?

Аз не съм привърженичка на тази версия.

преди 8 минути, AAUUXX написа:

Каква енергия?

Разумната енергия която изпълва Вселената и присъства непрекъснато във всички живи организми и неживи обекти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Aumi написа:

Пълни глупости!Китайците си падат по такива философски тъпотии.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Пълни глупости!Китайците си падат по такива философски тъпотии.

Ами докажи тогава, че съществува нещо във Вселената, където няма енергия.
Материята също е енергия.
Ако това са тъпотии, едва ли и казаното от най-великият физик на тази цивилизация, също е тъпотия!

"Като вълна във физическия свят, в безкрайния океан на обкръжаващата ни среда, която прониква във всичко и всички, в света на организмите, в живота, един импулс започва своето движение напред, на моменти със скоростта на светлината, на моменти толкова бавно, сякаш в продължение на векове и епохи изглежда да остане на едно и също място, преминавайки през процесът на сложност, немислим за хората, но независимо от формата си, независимо от фазата си, в крайна сметка всичко е, и ще бъде единствено Енергия.

Един лъч светлина, дошъл отдавна от далечна звезда и паднал върху окото на тиранин може да е променил хода на живота, може да е променил съдбата на народите, може да е трансформирал повърхността на земното кълбо, превръщайки природните процеси в един невъобразимо сложен комплекс. Едва ли има друг по-изумителен начин да добием дори най-бегла представа за това величие на природата, отколкото когато разберем, че в съответствие със Закона за запазване на Енергията, в Безкрайността, силите са в такъв съвършен баланс, че дори енергията, произлязла от една едничка мисъл може да определи хода на вселената."

Никола Тесла, Electrical Review (1893г.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, AAUUXX написа:

Това се среща в Уикипедия, твоите доказателства:

"Счита се...",

"Днес се застъпва становището...", а утре?

"Скорошни изследвания поставят под съмнение ....", значи не е сигурно.

"някои учени продължават да я разглеждат като подвид на... " - няма единодушие.

"Откритията водят до идеята..." - май си нямат идея за какво става реч.

"Предполага се,..." защо се предполага , а не са убедени?

"Теоретично се приема..." теории всякакви .

Това ли е доказателството за еволюция? 

Ако аз кача  от Уикипедичя доказателства за Бог, със сигурност ще са по убедителни от твоите за еволюцията. Ще повярваш ли в Бог?  

Признай си, че просто не искаш да вярваш в Бог и  се хванал като удавник за сламка за еволюцията. Но да знаеш, ,че сламката е скъсана .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Aumi написа:

Ами докажи тогава, че съществува нещо във Вселената, където няма енергия.
Материята също е енергия.
Ако това са тъпотии, едва ли и казаното от най-великият физик, съществувал в света, също е тъпотия!

"Като вълна във физическия свят, в безкрайния океан на обкръжаващата ни среда, която прониква във всичко и всички, в света на организмите, в живота, един импулс започва своето движение напред, на моменти със скоростта на светлината, на моменти толкова бавно, сякаш в продължение на векове и епохи изглежда да остане на едно и също място, преминавайки през процесът на сложност, немислим за хората, но независимо от формата си, независимо от фазата си, в крайна сметка всичко е, и ще бъде единствено Енергия.

Един лъч светлина, дошъл отдавна от далечна звезда и паднал върху окото на тиранин може да е променил хода на живота, може да е променил съдбата на народите, може да е трансформирал повърхността на земното кълбо, превръщайки природните процеси в един невъобразимо сложен комплекс. Едва ли има друг по-изумителен начин да добием дори най-бегла представа за това величие на природата, отколкото когато разберем, че в съответствие със Закона за запазване на Енергията, в Безкрайността, силите са в такъв съвършен баланс, че дори енергията, произлязла от една едничка мисъл може да определи хода на вселената."

Никола Тесла, Electrical Review (1893г.)

Нито физиката нито физика са тъпотии,а това да вярваш във Фен Шуй,това имах предвид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Нито физиката нито физика са тъпотии,а това да вярваш във Фен Шуй,това имах предвид.

А ти къде видя да цитирам фен шуй?
Или още като прочете, че е китайска думичка, спря да четеш по нататък...

Фен Шуй е просто едно изкуство за аранжиране на интериора според петте елемента на Вселената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, realno написа:

Това се среща в Уикипедия, твоите доказателства:

"Счита се...",

"Днес се застъпва становището...", а утре?

"Скорошни изследвания поставят под съмнение ....", значи не е сигурно.

"някои учени продължават да я разглеждат като подвид на... " - няма единодушие.

"Откритията водят до идеята..." - май си нямат идея за какво става реч.

"Предполага се,..." защо се предполага , а не са убедени?

"Теоретично се приема..." теории всякакви .

Това ли е доказателството за еволюция? 

Ако аз кача  от Уикипедичя доказателства за Бог, със сигурност ще са по убедителни от твоите за еволюцията. Ще повярваш ли в Бог?  

Ти не еволюираш ли?Толкова ли ти е трудно да мислиш?Ти виждал ли си Бог или божество или нещо поне подобно на тях?Еволюцията колкото и да отричаш я виждаш и изпитваш всеки ден върху себе си.

преди 5 минути, Aumi написа:

А ти къде видя да цитирам фен шуй?
Или още като прочете, че е китайска думичка, спря да четеш по нататък...

Фен Шуй е просто едно изкуство за аранжиране на интериора според петте елемента на Вселената.

Фен Шуй се базира на изчисления на баланса на Чи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Ти не еволюираш ли?Толкова ли ти е трудно да мислиш?Ти виждал ли си Бог или божество или нещо поне подобно на тях?Еволюцията колкото и да отричаш я виждаш и изпитваш всеки ден върху себе си.

Фен Шуй се базира на изчисления на баланса на Чи.

Не така. Библията и вярата в Бог нямат претенции за наука, че да има нужда от доказателства, но въпреки това има повече от еволюцията. Въпреки, че претендирате , че еволюцията е наука, няма нито едно доказателство, което да не се оспори след време. Защо така? 

Според мен еволюцията трябва да изкара от учебниците по биология като нямаща нищо общо с науката и да са вкара в "книгата" на атеистичната вяра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, realno написа:

Не така. Библията и вярата в Бог нямат претенции за наука, че да има нужда от доказателства, но въпреки това има повече от еволюцията. Въпреки, че претендирате , че еволюцията е наука, няма нито едно доказателство, което да не се оспори след време. Защо така? 

Според мен еволюцията трябва да изкара от учебниците по биология като нямаща нищо общо с науката и да са вкара в "книгата" на атеистичната вяра. 

Еволюцията не е вяра,тя е процес,който не може да бъде спрян!
Как не така,ти вярваш в нещо дето ни си го виждал,ни си го чувал?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, realno написа:

атеистичната вяра. 

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за ко каза ко Ñнимка

Атеизъм и вяра са две противоположни понятия.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Еволюцията не е вяра,тя е процес,който не може да бъде спрян!
Как не така,ти вярваш в нещо дето ни си го виждал,ни си го чувал?!

"Еволюцията не е вяра..."

Искренно ме разсмя. 

"...вярваш в нещо дето ни си го виждал,ни си го чувал?!"

Това по скоро важи за теб, защото Бог съм го опитвал многократно, виждал съм нещата които върши,  а ти от еволюцията си виждал едно голямо нищо, нито си я опитвал. 

Съжалявам, но няма как да говориш за нещо, което не познаваш и не си опитвал. Важи и за Бог и за еволюцията.

току-що, Деянчо написа:

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за ко каза ко Ñнимка

Атеизъм и вяра са две противоположни понятия.

Ко каза, ко?

Аз вярвам, че има Бог, а то ВЯРВАШ, че няма Бог. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, realno написа:

Ко каза, ко?

Аз вярвам, че има Бог, а то ВЯРВАШ, че няма Бог. 

Аз вярвам в бат' Бойко!

10801590_352077111583834_348756847225077

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/
      https://docs.google.com/document/d/1yBVdthQQgvKNMJsjIM5WMo7zJ3i5W5nKCPBpkHA8T2w/pub
      Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!!
      Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!!
      http://stamat2015.blog.bg/
      http://sthamanuviro.blog.bg/
      МИР И ЛЮБОВ!!!
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Триизмерна анимация на Плоската Земя и Небесните Светила, при денонощното им движение над повърхността. МИР И ЛЮБОВ !!! Благодарение на: C.B.S. https://www.youtube.com/watch?v=Rk3Yn...
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Най-голямата измама в съвременния свят са космическите програми - досега само НАСА е откраднала от данъкоплатците над 620 МИЛИАРДА долара. Космическите програми са абсолютно ненужни, тъй като ракетната технология не действа във вакуум! Следящият ежедневно, обаче, новините по дез-„информационните” канали ум веднага би възнегодувал: „Ами, снимките на „планетата” от космоса?! Ами, 24-часовия телевизионен канал на НАСА, постоянно отразяващ дейностите в космоса??!!” Всеки, който дори малко се е занимавал с Фотошоп или CGI (компютърно генерирани изображения) програми като „Maya”, например, ще остане скептичен, ако го попитат дали снимки или видео-материали са доказателство, че нещо в действителност се случва. За тези, които нямат представа от съвременните средства за видео-монтаж, сини и зелени екрани и т.н., нека просто гледат филма „Гравитация” със Сандра Бълок и да преценят, дали могат да различат кадрите от филма от някое видео на НАСА. Накратко, всички снимки и видео-материали на НАСА, представящи космоса, са фалшификации, направени с Фотошоп, CGI-програми, зелени екрани, колани за безтегловност, Zero-G самолети и постановки в Лабораторията за Неутрална Плаваемост на НАСА в Хюстън, „Звездното градче” в Русия или „Космическите” центрове в Китай и Япония. Това много лесно се установява от набитото око на професионалистите, които през последните години заливат You Tube с перфектно направени опровержения и разкриват до дъно измамата. - https://docs.google.com/document/d/1x... , също и http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Сравнение на движението и местоположението на Слънчевата и Лунна траектории през Януари и Юни. Правейки ежедневни пълни кръгообороти над Плоската Земя, Слънцето ежегодно обикаля спираловидно, постепенно приближавайки се от Тропика на Козирога до Тропика на Рака и обратно, като по този начин предизвиква смяната на деня с нощта, както и сезонните цикли. Стамат : http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Как астро-НЕ-тата използват измислената космическа тоалетна. Поредният боклук изтичащ от НАСА. ЧЕТЕТЕ разтърсващото консервативните устои и разбиващо Илюминатската парадигма изследване на Ерик Дубей: „Двеста доказателства, че Земята не е въртящо се кълбо!”. - https://docs.google.com/document/d/1H... Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.