Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 минута, _crusader_ написа:

Това е една твоя грешна интерпретация на прочетеното, или се преструваш на неразбрал та да върви мохабеда. :)

Грешна за теб,правилна за мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, AAUUXX написа:

Грешна за теб,правилна за мен!

Не. И за теб е грешна, просто не го знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Śūnyatā написа:

Дефиницията не е реалността. За мен всички версии на реалността са илюзорни, не възприемам обкръжаващия ме свят за "обективно съществуваща действителност". Всяка действителност е имитация на имитацията, а единствената "реалност" която можем да познаем и усетим се създава от нашите чувстава, мисли и представи за "нещото". Не съм единственият който мисли така...

Бе, не знам единствения ли си, може и двама да сте, но... хубаво отричаш дефиницията. Твърдиш, че фантазиите са реалност, а сетивата ни фантазия. Пробвай поне да защитиш абсрудната си идея. Когато кажеш "черното е бяло, а бялото е черно" как следва да си убедителен? Просто те питам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Aumi написа:

Може би, вместо физик, трябваше да използвам понятията феномен или гений.

Просто търгаш  с добър нюх. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ДиоиД написа:

и где видя, че е живял в тъмнина .... само казах, че е бръкнал в нея .... за да създаде светлина .... :)

Как къде? В Библията пише за конкретния момент, в който Господ е създал светлината. Преди това е живял на тъмно пича. Аз не споря с Библията.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо се чудех кой ще ме развесели и Ам Ам се появи. Като по поръчка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, sliderum написа:

Да си беше отворил учебниците по биология... Ей така накратко е обяснена еволюцията при конете.

Религиозните фанатици и привърженици на хаховски фантастики не желаят нищо да им обясняваш. Те просто искат да се възползват от толерантността техните глупости да имат същите права да са видими, както и стойностните и верни твърдения.

Те не могат да подкрепят внушеното им по никакъв начин, но като във всяка тема с тяхно участие ще срещнеш многократно: "Науката не обяснява нищо. Това не може да стане без свръхсъщество. Извънземните са направили хората, това е повече от ясно."

Ако търсеха знание нямаше нужда да им даваме каквито и да било линкове, те вече имат прекаран интернет.

Ако искаха диалог, щяха да направят напън да приведат поне едно доказателство за безпочвените им твърдения.

преди 6 часа, AAUUXX написа:

Тя също е плод на еволюцията!

Ние търсим първоизточника. То и хората раждат хора, но това не обяснява появата на човешкия вид или живота на планетата.

преди 6 часа, A.com написа:

И въпросът - от къде са се взели всички животински видове(с цялото им разнообразие) след всяко измиране?

1- Извънземни са ги донесли на Земята?

2- Бог ги е създал?

3- Еволюцията си е свършила работата?

4- ...........................................................?

Обърни внимание как вярващите в номер 1, 2, 4, 5, 6, 7, ........1000 взаимно не си вярват, но всички са против еволюцията и само тя им е трън в очите, защото е единствения смислен аргумент срещу тях, т.к. се занимава с доказване, а не просто пускане на слухове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Религиозните фанатици и привърженици на хаховски фантастики не желаят нищо да им обясняваш. Те просто искат да се възползват от толерантността техните глупости да имат същите права да са видими, както и стойностните и верни твърдения.

Те не могат да подкрепят внушеното им по никакъв начин, но като във всяка тема с тяхно участие ще срещнеш многократно: "Науката не обяснява нищо. Това не може да стане без свръхсъщество. Извънземните са направили хората, това е повече от ясно."

Ако търсеха знание нямаше нужда да им даваме каквито и да било линкове, те вече имат прекаран интернет.

Ако искаха диалог, щяха да направят напън да приведат поне едно доказателство за безпочвените им твърдения.

Недей така, човека е опитвал самият Господ Бог. Само не казва къде Го е намерил и какво Му е опитал. Бардачна история. Кавал ли свири, Пенке ле, или ти на него...

преди 3 часа, realno написа:

"Еволюцията не е вяра..."

Искренно ме разсмя. 

"...вярваш в нещо дето ни си го виждал,ни си го чувал?!"

Това по скоро важи за теб, защото Бог съм го опитвал многократно, виждал съм нещата които върши,  а ти от еволюцията си виждал едно голямо нищо, нито си я опитвал.  

Съжалявам, но няма как да говориш за нещо, което не познаваш и не си опитвал. Важи и за Бог и за еволюцията.

Ко каза, ко?

Аз вярвам, че има Бог, а то ВЯРВАШ, че няма Бог. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, аm-аm написа:

Ако търсиш знания в линкове, значи нищо не знаеш! В следствие на което, ти не можеш да прецениш кое е знание и кое измишльотина. И твоя фанатизъм е по- лош, и от този на ислямистите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, _ramus_ написа:

Да вярваш е нищо - просто инстинкт.

С тази част не съм съгласен. Не мисля, че вярата е инстинкт. Вероятно и науката вече се е изказала. Инстинкт у бебетата е да повтарят. Изграденото доверие, при повторенията носещи дивиденти, вероятно е първоизточника на вяра. На има една много по-голяма сила, движещата сила на цивилизацията - любопитството. А любопитството подлага на съмнение вярата. Ако един хуманоид някога е заявил, че извън пещерата е смъртоносно опасно, което не е било и далеч от истината, и всички му вярваха, без никой да се усъмни, предавайки тази вяра на всяко следващо поколение, то хората, или по-точно някакви диваци, щяха още да си стоят в пещерата.

Много интересен феномен са гъсениците. Когато те се хранят с листа, отделят някакви феромони, които са знак за останалите, че там има за ядене. Обаче листата на клончето свършват и е нужен пионер, който да потегли по път, където не е маркиран с феромони. Без такъв пионер, всички гъсеници биха умрели.

преди 6 часа, realno написа:

Всичко теорията е свързано с предположения, без нито едно доказателство.

Какво написа току що haha.png Спамърите са тук не заради диалога:

на 13.09.2018 г. в 22:33, аm-аm написа:

Теорията е правдоподобна, уникална, мощна, проста и проверима идея, оценима въз основа на доказателства, които могат да се съберат, измервания, които могат да се направят, експерименти, които могат да се изпълнят и наблюдения, които могат да се проведат. Гравитацията е също "само теория".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е вярата. Стремежът  да се оцелее някак  от смъртта, обословен от чисто животинският инстинкт за самосъхранение, е характерен и за хората. Те търсят начини. Като има търсене, се появява и предлагане. Хитрите търгаши паразити, духовната класа е измислила свой продукт, с който да смучат от наивниците. Доказателства за качествата на този продукт естествено няма, защото никой не се е завърнал от смъртта, за да го потвърди.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че те са еволюирали атоми...което донякъде е така.

ооо, не... Абе, от вицовете за кифли и блиндинки ли се пръкна това... Горката, просто не вярвам на ушите си с какви идиотщини може да се живее и да се вярва в тях. И преките резултати от невежеството и необразоваността. Това е за съжаление, а мен ми е смешно...

ей, кифльочи... нямате нито едно осмислено и задълбочено твърдение. Всичката плява просто си я проповядвате, като преди това сте си я зазубрили.

Горната простотия от цитата просто е за специалния раздел за изцепките, както и извадки от матурите по литература, дето всяка година се смеем на парада на глупост и невежество...

Значи "вярата в бог не била наука и нямала нужда от доказателства". Обаче в нея се съдържали "повече доказателства за произхода на човека"... :) в сравнение с еволюционната религия...

Значи понеже неговото било вяра, но и това било истината, щото имало повече доказателства по всеки въпрос. Как ги има - ами щото бог ги е казал и били написани с свещената книга. какво като ги е казал - ами написани са в светото писание и... значи че това е истината щото тя е божието слово. И какво ако е - ами... в него имало доказателства и всичко друго имало условности, имало грешки и залитания, имало несъответствия... Значи - един е бог и словото му божествено е единсветната истина.

Жалко че именно тия дето вярват в бог и светото писание са най-лишени от разум... Хомо релиджио :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам ви, диалог няма, но флууда залива всичко. Ето пак, като развалена грамофонна плоча:

преди 5 часа, Aumi написа:

По същият начин и ти не можеш да докажеш нищо!

Всичко, което науката твърди... не може да се докаже. И това в отговор да спре да представя мнението си като неоспорим факт. Какво пише? Че фактите не са факти и с това си въобразява, че вече е станала права. То бива невежество, бива самочувствие, ама чак пък толкоз ang.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, аm-аm написа:

Не мисля, че вярата е инстинкт.

нужно е внимание и будност - при прочита. Има разлика ВЯРА и ВЯРВАМ, вярване. Едното е общо събирателно понятие, а другото е производното на първото, неговото проявление, в процес.

ВЯРАТА не е инстинкт - така е. ВЯРВАНЕТо почива на инстинкти - биологични и социални. ПОвече съм писал на други места, но и тук писах достатъчно. Всеки разбира от различни области - ти в една си мислил и работил повече, аз - в друга. Ние сме просто различни и мен не ми е работа да съгласявам който и да е. Нито че написаното от мен е светата истина. :)

Децата тук просто четат, но не прочитат - щото нямат с какво. Четене и прочитане - пак са две различни неща - много различни.  УМЕНИЕ е да прочиташ като човек сваля очилата през които гледа на света.  "Очилата" - са неговите лични убеждения, личната му версия на възприятие и отражение, чрез които мери себе си, мери света,  чрез които се ориентира и ситуира. Докато са налице "очила" - при прочитането, чуването, гледането - всички те преминават през "диоптъра и то вече е изкривено в отражението му. Оттам се криви и мисленето му.

Психичните заложени механизми не са в състояние да разкрият дори че става, да не говорим как, доколко, докъде... Това също са инстинктивизми и също подлежат на ревизия и реконструкция, иначе те залагат отново граница... Методи, практики и принципи - колкото искаш, само се иска работа и системност, търпение и постоянство... И... се гради и натрупва. Разбира се - не е възможно за всеки. В смисъл - възможност има, но вътрешните стопери пречат да се започне самостоятелна работа - просто отвътре в психичното бариерите си вършат защитната функция и роля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, realno написа:

Но не мога да разбера едно, при положение, че ми цитирате милиони години на еволюция и безброй видове от животни, как така се затруднявате да дадете само едно доказателство за междинно звено. Логично би било да има безброй доказателства. Но, няма.

Кучетата бе баце. Кучетата са пример, на който, дет се вика, сме свидетели. И не само наличните 340, защото и днес може да се създаде нова порода, а утре още една. Голяма част от тях не могат да имат общо потомство. Но това е динамична, ускорена от човешкия подбор, промяна, на която сме свидетели. Ако им дадем не 10 години, а 100 000, ще получим съвсем различни видове.

преди 4 часа, realno написа:

Ако аз кача  от Уикипедичя доказателства за Бог, със сигурност ще са по убедителни от твоите за еволюцията.

Пробвай се. Аз съм редактор.

Библията и вярата в Бог нямат претенции за наука, че да има нужда от доказателства

Така е, но даже съмишлениците ти вярващи са дотолкова омаломощени от силата на науката, че претендират, че тя не е основана на доказателства.

Според мен еволюцията трябва да изкара от учебниците по биология...

Сложи си го като подпис, да се разпознаваш отдалеч, че си сектант с промит мозък.

Искренно ме разсмя. 

Неграмотен човек говори за наука.

62e8d4aa0.jpg

преди 4 часа, A.com написа:

Никола Тесла не е "най-великият физик" нито на тази, нито на онази цивилизация. Далеч е дори от определението "физик".

Ако сърбите лансираха Марк Твен и той щеше да е любимецът физик на сектантите. Не очаквам сектант да разбере какво пиша.

преди 4 часа, Aumi написа:

Може би, вместо физик, трябваше да използвам понятията феномен или гений.

Мечтател и мошеник е по-удачно.

Всеки от нас е бил атом в тялото на майка си и после е еволюирал до голям човек.

Мамата си трака. Какво става, когато неграмотен говори за наука. Отивам да го копирам в темата за бисери, като квинтесенция на излятата простотия в темата haha.png

преди 1 час, Деянчо написа:

Не знам вие какво виждате и какво става пред вас, ама аз тук виждам две много готини какички как ме чакат на кревата да им се случи случка. :rolleyes:

Сигурен ли си, че си поканен изобщо? Спри телевизора и си лягай вече.

преди 50 минути, sliderum написа:

Недей така, човека е опитвал самият Господ Бог.

"Когато говориш на Бог – това е молитва. А когато Бог ти отговори – това е шизофрения."

преди 41 минути, _ramus_ написа:

Значи "вярата в бог не била наука и нямала нужда от доказателства". Обаче в нея се съдържали "повече доказателства за произхода на човека"... :) в сравнение с еволюционната религия...

like.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, _ramus_ написа:

Има разлика ВЯРА и ВЯРВАМ, вярване.

И все пак смятам, че доверието се печели, т.е. е придобит рефлекс, а не заложен. Почти съм сигурен, че в психологията няма такъв инстинкт. Ако много спориш може да ме мотивираш и да потърся, за да те опровергая.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, аm-аm написа:

Обърни внимание как вярващите в номер 1, 2, 4, 5, 6, 7, ........1000 взаимно не си вярват, но всички са против еволюцията и само тя им е трън в очите, защото е единствения смислен аргумент срещу тях, т.к. се занимава с доказване, а не просто пускане на слухове.

Да са против еволюцията е единственото нещо, което ги обединява. Като започнат да обясняват как е възникнал животът и човекът и от 10 човека получаваш 15 различни версии.

преди 53 минути, _ramus_ написа:

Децата тук просто четат, но не прочитат - щото нямат с какво. Четене и прочитане - пак са две различни неща - много различни.  УМЕНИЕ е да прочиташ като човек сваля очилата през които гледа на света.  "Очилата" - са неговите лични убеждения, личната му версия на възприятие и отражение, чрез които мери себе си, мери света,  чрез които се ориентира и ситуира. Докато са налице "очила" - при прочитането, чуването, гледането - всички те преминават през "диоптъра и то вече е изкривено в отражението му. Оттам се криви и мисленето му.

Старите хора отдавна са казали:

"Гледаш, но не виждаш."

"Слушаш, но не чуваш."

Сещам се за поне две дузини хора, според които двойките глаголи имат един същи смисъл. И спорят ли спорят.

преди 46 минути, аm-аm написа:

Ако сърбите лансираха Марк Твен и той щеше да е любимецът физик на сектантите. Не очаквам сектант да разбере какво пиша. 

Тесла е на всяка манджа мерудия в едни точно определени среди. Няма начин да посетиш някой сайт или форум за UFO, конспирации, илюминати, масони, зараждане на живота и тем подобни и да не се спомене Тесла.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, A.com написа:

"Гледаш, но не виждаш."

"Слушаш, но не чуваш."

И с допълнението -

вяра... вярване... до-верие... Инстинкт, рефлекс - също. В някакъв смисъл, условно - Инстинктите са система от прости рефлекси.

Има съществена разлика в смислите, значенията, пълнежа...

И да напомня - че психологията не е като инженерните и техническите науки, не е и физика, нито химия или биология, не е и философия. Не е достатъчно само да се прочете, няма математика, принципите се извеждат, синтезирането е сложно, нужно е да се борави с относителности и условности - т.е. нужни са умения за аналитично и синтезно, комплексно и релативно мислене, представности - заради динамичните абстракции.  Други проблеми са и че са налице множество "слоеве" - психология, невронаука, когнитивна наука, психиатрия, психоанализа, неврология... и Софтуер - към всички тия...  Както и да е - това е офтопик за тема и раздел като настоящите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, _ramus_ написа:

И да напомня - че психологията не е като инженерните и техническите науки, не е и физика, нито химия или биология, не е и философия.

Няма нужда от толкова прехласване, психологията е наука като всяка друга. Нито е първата, нито е най-сложната, нито е уникална повече от всяка друга.

преди 40 минути, A.com написа:

Тесла е на всяка манджа мерудия в едни точно определени среди. Няма начин да посетиш някой сайт или форум за UFO, конспирации, илюминати, масони, зараждане на живота и тем подобни и да не се спомене Тесла.

И в темата за вегетарианството го постнаха завалията, нищо че е ръфал месо.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-фанатично ми изглежда да излагаш вижданията си в сто-редови постове и да цитираш всеки взел участие в темата, като правиш разяснения под него, често с нападки.

Науката още не е обяснила нито как е възникнала Вселената, нито как са построени пирамидите, нито нищо, но нашичките вярват, че е права за теорията си как се е появил човека. Егаси наивниците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Mediterranean написа:

Науката още не е обяснила нито как е възникнала Вселената, нито как са построени пирамидите, нито нищо,

Ти чети и се прехласвай пред Монро и виж до къде си го докарала от обща култура!
И теорията на големия взрив е обяснена и пирамидите ама няма кой да чете.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Mediterranean написа:

По-фанатично ми изглежда да излагаш вижданията си в сто-редови постове и да цитираш всеки взел участие в темата, като правиш разяснения под него, често с нападки.

Нарича се прилежност и диалог. Изглежда ти е чуждо, щом ти изглежда странно. А отговарям на няколко потребителя в един пост, защото не вися във форума и да имам 20 поста, вместо 1.

преди 10 минути, Mediterranean написа:

Науката още не е обяснила нито как е възникнала Вселената, нито как са построени пирамидите, нито нищо...

Твоето незнание не е критерий за постиженията на науката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, аm-аm написа:

Нарича се прилежност и диалог. Изглежда ти е чуждо, щом ти изглежда странно. А отговарям на няколко потребителя в един пост, защото не вися във форума и да имам 20 поста, вместо 1.

Твоето незнание не е критерий за постиженията на науката.

Абе, какво незнание бе! Нали точно тази любима на вас "наука" има няколко различни теории за възникването на Вселената и за пирамидите. Може някоя от тях да е истината, а може и никоя от тях да не е истината. Така че, вие колко сте уки? :D Просто сте прочели различните предположения на науката.

Айде стига сте се превъзнасяли! Стига сте чупили стойки и размахвали пръстчета!

А и оня тъпоглавчо, дето пил ракия на пет годинки и си изгорил гърлото, се обажда тук. И той с "уките и просветените" иска да се сложи на една линия. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Mediterranean написа:

Абе, какво незнание бе! Нали точно тази любима на вас "наука" има няколко различни теории за възникването на Вселената и за пирамидите. Може някоя от тях да е истината, а може и никоя от тях да не е истината. Така че, вие колко сте уки? :D Просто сте прочели различните предположения на науката.

Айде стига сте се превъзнасяли! Стига сте чупили стойки и размахвали пръстчета!

А и оня тъпоглавчо, дето пил ракия на пет годинки и си изгорил гърлото, се обажда тук. И той с "уките и просветените" иска да се сложи на една линия. :D

Усещам как събираш точки пред господ за някое непорочно зачатие ама няма да ти е в този живот.
Теб да те питам, ти колко пъти преживя смъртта в този живот ?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво ме питаш ти мен, бе? На тъпоглавци няма да отговарям. 

Нали ти си преживявал смъртта няколко пъти, от безакълие си се полу-затривал. Отговори ти на тия хора има ли Бог или няма.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/
      https://docs.google.com/document/d/1yBVdthQQgvKNMJsjIM5WMo7zJ3i5W5nKCPBpkHA8T2w/pub
      Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!!
      Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!!
      http://stamat2015.blog.bg/
      http://sthamanuviro.blog.bg/
      МИР И ЛЮБОВ!!!
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Триизмерна анимация на Плоската Земя и Небесните Светила, при денонощното им движение над повърхността. МИР И ЛЮБОВ !!! Благодарение на: C.B.S. https://www.youtube.com/watch?v=Rk3Yn...
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Най-голямата измама в съвременния свят са космическите програми - досега само НАСА е откраднала от данъкоплатците над 620 МИЛИАРДА долара. Космическите програми са абсолютно ненужни, тъй като ракетната технология не действа във вакуум! Следящият ежедневно, обаче, новините по дез-„информационните” канали ум веднага би възнегодувал: „Ами, снимките на „планетата” от космоса?! Ами, 24-часовия телевизионен канал на НАСА, постоянно отразяващ дейностите в космоса??!!” Всеки, който дори малко се е занимавал с Фотошоп или CGI (компютърно генерирани изображения) програми като „Maya”, например, ще остане скептичен, ако го попитат дали снимки или видео-материали са доказателство, че нещо в действителност се случва. За тези, които нямат представа от съвременните средства за видео-монтаж, сини и зелени екрани и т.н., нека просто гледат филма „Гравитация” със Сандра Бълок и да преценят, дали могат да различат кадрите от филма от някое видео на НАСА. Накратко, всички снимки и видео-материали на НАСА, представящи космоса, са фалшификации, направени с Фотошоп, CGI-програми, зелени екрани, колани за безтегловност, Zero-G самолети и постановки в Лабораторията за Неутрална Плаваемост на НАСА в Хюстън, „Звездното градче” в Русия или „Космическите” центрове в Китай и Япония. Това много лесно се установява от набитото око на професионалистите, които през последните години заливат You Tube с перфектно направени опровержения и разкриват до дъно измамата. - https://docs.google.com/document/d/1x... , също и http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Сравнение на движението и местоположението на Слънчевата и Лунна траектории през Януари и Юни. Правейки ежедневни пълни кръгообороти над Плоската Земя, Слънцето ежегодно обикаля спираловидно, постепенно приближавайки се от Тропика на Козирога до Тропика на Рака и обратно, като по този начин предизвиква смяната на деня с нощта, както и сезонните цикли. Стамат : http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Как астро-НЕ-тата използват измислената космическа тоалетна. Поредният боклук изтичащ от НАСА. ЧЕТЕТЕ разтърсващото консервативните устои и разбиващо Илюминатската парадигма изследване на Ерик Дубей: „Двеста доказателства, че Земята не е въртящо се кълбо!”. - https://docs.google.com/document/d/1H... Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.