Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Я виж ти, ц ц ц ... по шавбско какви работи вярвали хората.
Виж сега, трябва да спретнеш една нова секта и да организирате посрещането на извънземните.
Туряш им там една дата близка до средната продължителност на живота за теб, например кога ще станеш на 75 години ти. И им прибираш париците храм да строите, като в храма си правиш харем от млади наивнички, щото в извънземната цивилизация е било така обичая.
Абе ставаш си баш жив фараон, ама извънземен такъв, леле леле кой като тебе.

Интересно ми е в какво вярват по белгийско, но като гледам го обърнахме на ирония и т...к и няма да имам уникалната възможност.

Нищо аз оценявам и добрата шега, пък и нали ми липсва информация от "научни" източници, така да бъде. ;)Само въпросчето към съпругата за лична обща култура, няма нужда да го обсъждаме повече.

И понеже сме в технически форум(по принцип) хайде малко да поспекулираме в техническа посока. На какво се дължи революцията в електрониката в последните няколко десетки години? И защо доста странно започваме да напредваме в някои области след предполагаемото разбиване/намиране на някой и друг извънземен кораб. Reverse engineering ,може би? А може би учените изведнъж много са поумнели. Нали официалната наука иска да вярваме в това. Както и фармацията иска да вярваме ,че няма лек за някои болести...Но това пак е друга тема:emoji_smiley-14:

Ще ви оставям да си говорите. Господин автора ме извади от позамрелия хардуерен раздел,но ще се връщам. Вие си нищете екзистенциалните въпроси на спокойствие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Белгиеца написа:

На екватора ако си бял и не ти покафенява кожата от слънцето, ще те боли яко навсякъде, щото ще си изгорял жестоко също както се случва на морето на някои туристи. И ще те хване рак на кожата още преди да си сексуално съзрял и успял да се размножиш.

ти за сянка не си чувал

капитализма направи така че да се работи нонстоп и хората са забравили че нивата  се копае от тъмно а на обед  се спи от 11 до 15-16 докато слънцето премине

или се  стои на сянка и се пука белот или се лющи ракия . а може и двете едновременно

проблемът на африка и екватора е че има много гадни животни от които се умира от големите бързо а от малките бавно и мъчително.

гледах една африканка как прави ракия от банани 

покрила ги  с платно и  те мухлясали- метиляк

няма кой да им даде малко знание.

преди 6 часа, Емил Костов написа:

Да не говорим, че има хиляди езици. Нито един животински вид го прави.

това е защото човекът има интелект а той го кара  към различно мнение

и си мисли че неговия начин е по добър поради някакви СУБЕКТИВНИ  причини

преди 6 часа, Белгиеца написа:

Виж някой учил астрономия ( като жена ми ) да ти го разясни това със разстоянита.

мани ги тея  нещо им се зацапало стъклото на телескопа и хоп планета с диаманти открили 

а всъщност поддръжката яла печен картов и като ръсели със солницата паднало малко сол отгоре

преди 5 часа, Емил Костов написа:

Разстоянията не са проблем.

трабва да се погледне по нестандартен начин

физиката може да е била различна едно евреме

примерно 

твърдото да е било меко и обратното

тежкото да е било леко 

1 кубик  кислород да е тежал колкото кубик злато

и 1 кубик злато да е тежал колкото един кубик кислород в днежно време ....

или нещо друго- НЕ СТАНДАРТНО МИСЛЕНЕ 

далечното може да е било близко

близкото далечно

преди 5 часа, Julius Decimus написа:

Та, според мене, хората са били пуснати на различни места по планетата и свързано с това са им дадени някой особености.

едно време всички континенти са били на едно място бил е един континет

след това се разцепя 

учените казват че човека е на 10 хиляди години

но примерно фигурите  на великзенските острови за да ги затрупа земята е било необходимо 100 хиляди години>..

тъй че човека може да съществува още преди разделението на континентите  и много цивилизации да са изчезнали

дори има артефакти 

мраморни яйца и на тях нарисувано как индиянците яздят   динозаври растителноядни 

преди 52 минути, Без умствен капацитет написа:

а за целия процес кислород - въглерод се изисква сладководна чиста вода, ако замърсим водата, няма растения, няма кислород, няма кислород няма кислодододишащи

това е измишльотина като  глобалното затопляне

много хора трябва да си скъсат дипломите понеже не са чували за  КРЪГОВРАТ НА ВОДАТА дори замърсяването с радиация е временно.

защото радиацията е ограничена и намалява защото  за синтез  на  тежки елементи е нужен огромно налягане само вътре в звездите

и после тези елементи  нестабилни да се разпадат.

едно време радиацията е била много по-голяма.  поради естествето на   физико химията.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление както и очаквах - най-много на четвъртата страница темата се изроди в битовизми/бакализми и развяване на "оригинални" вицове(човекът даже го домързя да го НАПИШЕ и за по-лесно пльокнал един цветен плакат с това гениално прозрение). А господин Емил Костов такива каши е забъркал, че се сещам само за един специфичен израз - "facepalm". :( 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Tommygun написа:

след предполагаемото разбиване/намиране на някой и друг извънземен кораб. Reverse engineering ,може би? А може би учените изведнъж много са поумнели.

кога за последно е взломен кораб на извънземни, че чак сега излиза лед технологията. До колкото си спомням винаги са казвали че тези машини са светели в бяла а не жълта светлина> всичко се влага първо в оръжие, какво ли новото измислено с тази технология

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Емил Костов написа:

теорията на Дарвин не е вярна и си има пропуски и дупки.

Еволюционната теория отдавна не е само теорията на Дарвин.

Мислите в твърде тесни граници - земята. Ми ок - дошъл човека от друга планета. Какво значение има от коя планета е цъфнал - въпроса така или инак остава: как се е появил човека изобщо, дали на тази или друга планета, няма значение. И еволюцията е най- рационалния отговор за сега - и да препратите въпроса към "генетичен експеримен на извънземни", това пак не е отговор, защото тогава пък остава как се е стигнало до тях, до тази разумна форма на живот. Или пък разкарайте въобще човека - дали маймуните, дали динозаврите, който ще да е животински вид, как се е стигнало до всеки един тях, все от други планети и извънземни ли са дошли, а те откъде и т.н. Така, че за сега еволюцията си е баш научна хипотеза, а не просто и само фантазиране.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Yvan Sergeev написа:

7_norvezhka_gorska.jpg

CksNaB5WsAAIqKi.jpg

monkey.jpg

1472317025_3_559x*.jpg

има и други теории

ето още една

941499.jpg

+

aliens_love_bigfeets_by_werecarrot.jpg

=

5558666_orig.jpg

извънземните са правили секс с маймуните и се родил човека.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sound написа:

Мислите в твърде тесни граници - земята. Ми ок - дошъл човека от друга планета. Какво значение има от коя планета е цъфнал - въпроса така или инак остава: как се е появил човека изобщо, дали на тази или друга планета, няма значение. И еволюцията е най- рационалния отговор за сега - и да препратите въпроса към "генетичен експеримен на извънземни", това пак не е отговор, защото тогава пък остава как се е стигнало до тях, до тази разумна форма на живот. Или пък разкарайте въобще човека - дали маймуните, дали динозаврите, който ще да е животински вид, как се е стигнало до всеки един тях, все от други планети и извънземни ли са дошли, а те откъде и т.н. Така, че за сега еволюцията си е баш научна хипотеза, а не просто и само фантазиране.

според една теория в слъчевата система има 10 планети която е с много голяма орбита и е на границата на слънчевата система, с мн. голяма маса е (е от там сме) имало и засечени обекти (нейни луни) да обикалят около нещо с гравитация

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, DarkEdge написа:

А маймуната?

Т'ва ли са завторитетите по тия електронни ширини? :ph34r:

Уважаеми!

Никъде не съм се сочил за авторитет в никакви ширини. Понеже автора на темата е помолил и мен, написал съм някакъв коментар , който завършва с "Да почакаме" Прочети го, ако случайно си го подминал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като когато  мъжко магаре парви секс с женски  кон се ражда едно

но когато женско магаре прави секс с мъжки кон се ражда друго  може и  нещо подобно да е при

европейците и африканците ....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

(е от там сме)

А там откъде сме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Yvan Sergeev написа:

извънземните са правили секс с маймуните и се родил човека.

за да се роди нещо трябва гените да им са близки

ти като изчукаш презерватива, какво ражда латекса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 часа, дръндю написа:

ами, доколкото помня, по онова време, имахме храна в изобилие и немахме нужда от оръдия на труда:giggle1:

Ето как е зароден комунизма - имаше какво да ядем и нямаше какво да работим! А то си беше точно така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, sound написа:

Еволюцията нищо не доказва. Предлага теория, в която има доста дупки и неточности. Ти сам избираш дали да вярваш или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sound написа:

А там откъде сме?

като видим това верно ли е, ще си измислят още нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

за да се роди нещо трябва гените да им са близки

ти като изчукаш презерватива, какво ражда латекса

ти гените на извънземните ги знаеш наизуст та знаеш че са много различни

като изчукам презерватива  се ражда рак  на таковата за тва не чукам презервативи.

зашмишленията  по темата  са ви все едно сте от набор 90до  набор 2017.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, sound написа:

Благодаря Ви, че си направихте труда да отговорите поне на една от глупостите, изредени в онзи коментар. :) Аз пак ще повторя - в момента, когато някой каже/напише "това е само теория" - аз разбирам, че човекът не разбира речниковото значение на думата. А когато на всичкото отгоре не отваря речника, а продължава да твърди "Е па такова животно нема!" - FACEPALM.

преди 12 минути, Yvan Sergeev написа:

като когато  мъжко магаре парви секс с женски  кон се ражда едно

но когато женско магаре прави секс с мъжки кон се ражда друго  може и  нещо подобно да е при

европейците и африканците ....

Извинявайте, Вие от коя пещера идвате? Да сте чували някога израза "Дървото на живота"? Все още се надявам да се шегувате с нас тук във форума - за генериране на трафик може би...

• Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Еволюцията нищо не доказва. Предлага теория, в която има доста дупки и неточности. Ти сам избираш дали да вярваш или не.

Ти, ако знаеш колко теории имат дупки и неточности, до сега науката да си я забранил. Еволюцията е единствената към момента теория, която борави с някакви факти и има възможност за развитие - така, че въобще няма нужда да се вярва в нея, има нужда да се правят още изследвания и проучвания, които се и правят.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sound написа:

Ти, ако знаеш колко теории имат дупки и неточности, до сега науката да си я забранил. Еволюцията е единствената към момента теория, която борави с някакви факти и има възможност за развитие

преди 22 минути, Без умствен капацитет написа:

според една теория в слъчевата система има 10 планети която е с много голяма орбита и е на границата на слънчевата система, с мн. голяма маса е (е от там сме) имало и засечени обекти (нейни луни) да обикалят около нещо с гравитация

и за тази теория има някакви доказателства;)

https://www.obekti.bg/kosmos/sshchestvuva-deveta-planeta-v-nashata-slncheva-sistema-pokazva-novo-prouchvane

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, sound написа:

Ти, ако знаеш колко теории имат дупки и неточности, до сега науката да си я забранил. Еволюцията е единствената към момента теория, която борави с някакви факти и има възможност за развитие - така, че въобще няма нужда да се вярва в нея, има нужда да се правят още изследвания и проучвания, които се и правят.

Никъде нищо не забранявам. Просто давам мнение по темата и нищо повече. И не е само тази теория, която борави с факти. Теорията за Древните Извънземни също работи с доста доказателства. Но каквото и да се говори все още никой не може да каже как се е озовал човека тук и защо за някакви си 100 000 години е напреднал толкоз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

А е и доказано вече, че теорията на Дарвин не е вярна и си има пропуски и дупки.

Еволюцията на видовете е факт. Геномът е достатъчно сходен между хората и човекоподобните маймуни.

преди 54 минути, sten90 написа:

Първо да предупредя че човек, който разчита на разума и научния подход - трябва много да внимава с употребата на думата "вярвам". 

"Вярвам" в религиозния смисъл и "вярвам" в научния смисъл са две различни неща. Научната вяра е подплатена с факти и не е безусловна.
Има теория за самоогранизацията, също както и за абиогенезиса. Обаче има и нещо друго... А вакуумът не е празен..Има и тъмна материя...

преди 44 минути, Tommygun написа:

На какво се дължи революцията в електрониката в последните няколко десетки години?

Технологичната (р)еволюция е експоненциална, защото създаването на едно нещо улеснява създаването на следващото.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Но каквото и да се говори все още никой не може да каже как се е озовал човека тук и защо за някакви си 100 000 години е напреднал толкоз."

Ето, това е истина и не и трябват никакви доказателства. Само да не се появи някой нов Дарвин за да ти обори изказването, но аз няма да му повярвам.

•  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

и за тази теория има някакви доказателства;)

Моля те върни се и виж какъв конкретен въпрос съм ти отправил - за науката това са два различни въпроса, нека ти поясна: ако и да сме дошли от друга планета, науката пак ще се интересува как сме произлезли тогава на другата планета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Johnny B написа:

Еволюцията на видовете е факт. Геномът е достатъчно сходен между хората и човекоподобните маймуни.

"Вярвам" в религиозния смисъл и "вярвам" в научния смисъл са две различни неща. Научната вяра е подплатена с факти и не е безусловна.
Има теория за самоогранизацията, също както и за абиогенезиса. Обаче има и нещо друго... А вакуумът не е празен..Има и тъмна материя...

Технологичната (р)еволюция е експоненциална, защото създаването на едно нещо улеснява създаването на следващото.

Сходен, не означава еднакъв. Както написах и по-горе хората имат гени, които не се откриват в друг организъм на тази планета.

Моля те върни се и виж какъв конкретен въпрос съм ти отправил - за науката това са два различни въпроса, нека ти поясна: ако и да сме дошли от друга планета, науката пак ще се интересува как сме произлезли тогава на другата планета.

Аз това нещо не го оспорвам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Johnny B написа:

Аз това го знам, ама някои хора изобщо не правят разлика. И като са се задрали "само теория" та "само теория". :) Има доказателства и "доказателства". Към вторите причислявам твърденията на един с шашава прическа/физиономия и гръцко име, подвизаващ се в някой от каналите на Viasat. :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

науката винаги задава въпроси, нека да се открие тази планета - а след това следва и другия въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/
      https://docs.google.com/document/d/1yBVdthQQgvKNMJsjIM5WMo7zJ3i5W5nKCPBpkHA8T2w/pub
      Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!!
      Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!!
      http://stamat2015.blog.bg/
      http://sthamanuviro.blog.bg/
      МИР И ЛЮБОВ!!!
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Триизмерна анимация на Плоската Земя и Небесните Светила, при денонощното им движение над повърхността. МИР И ЛЮБОВ !!! Благодарение на: C.B.S. https://www.youtube.com/watch?v=Rk3Yn...
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Най-голямата измама в съвременния свят са космическите програми - досега само НАСА е откраднала от данъкоплатците над 620 МИЛИАРДА долара. Космическите програми са абсолютно ненужни, тъй като ракетната технология не действа във вакуум! Следящият ежедневно, обаче, новините по дез-„информационните” канали ум веднага би възнегодувал: „Ами, снимките на „планетата” от космоса?! Ами, 24-часовия телевизионен канал на НАСА, постоянно отразяващ дейностите в космоса??!!” Всеки, който дори малко се е занимавал с Фотошоп или CGI (компютърно генерирани изображения) програми като „Maya”, например, ще остане скептичен, ако го попитат дали снимки или видео-материали са доказателство, че нещо в действителност се случва. За тези, които нямат представа от съвременните средства за видео-монтаж, сини и зелени екрани и т.н., нека просто гледат филма „Гравитация” със Сандра Бълок и да преценят, дали могат да различат кадрите от филма от някое видео на НАСА. Накратко, всички снимки и видео-материали на НАСА, представящи космоса, са фалшификации, направени с Фотошоп, CGI-програми, зелени екрани, колани за безтегловност, Zero-G самолети и постановки в Лабораторията за Неутрална Плаваемост на НАСА в Хюстън, „Звездното градче” в Русия или „Космическите” центрове в Китай и Япония. Това много лесно се установява от набитото око на професионалистите, които през последните години заливат You Tube с перфектно направени опровержения и разкриват до дъно измамата. - https://docs.google.com/document/d/1x... , също и http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Сравнение на движението и местоположението на Слънчевата и Лунна траектории през Януари и Юни. Правейки ежедневни пълни кръгообороти над Плоската Земя, Слънцето ежегодно обикаля спираловидно, постепенно приближавайки се от Тропика на Козирога до Тропика на Рака и обратно, като по този начин предизвиква смяната на деня с нощта, както и сезонните цикли. Стамат : http://stamat2015.blog.bg/ Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Как астро-НЕ-тата използват измислената космическа тоалетна. Поредният боклук изтичащ от НАСА. ЧЕТЕТЕ разтърсващото консервативните устои и разбиващо Илюминатската парадигма изследване на Ерик Дубей: „Двеста доказателства, че Земята не е въртящо се кълбо!”. - https://docs.google.com/document/d/1H... Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.