Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Харесвам едно момиче от известно време. В началото просто се поздравявахме като се видехме. Сега си пишем. Днес ми сподели, че харесва един приятел, но че и още таи чувства към бившия и (също мой приятел). Какво да правя моля ви помогнете отчаян съм и много ме е срам да и кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 2 часа, LIVERPOOL7 написа:

Харесвам едно момиче от известно време. В началото просто се поздравявахме като се видехме. Сега си пишем. Днес ми сподели, че харесва един приятел, но че и още таи чувства към бившия и (също мой приятел). Какво да правя моля ви помогнете отчаян съм и много ме е срам да и кажа.

Чакай да ти дойде реда бе моето момче. Сам виждаш, че има някой, който го харесва( е не си ти), друг, който е бивш или там както е по вашему.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, LIVERPOOL7 написа:

много ме е срам да и кажа.

Виж сега,трябва незабавно да и го кажеш по най-бързия начин.Защото като опуснеш ,,питомното,, после върви гони ,,дивото,,.Има много начини да преодолееш срама.Единия от тях е удряш една мастика и действаш.Хем ако ,,топнеш дръвцето,, няма да  ,,омажеш положението с фал старт,,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, LIVERPOOL7 написа:

Какво да правя моля ви помогнете отчаян съм и много ме е срам да и кажа.

Аз пък ако знаеш колко много момичета от по над 22 годишна възраст харесвам, ама съм тарикат, нищо не им казвам.
Трябва свикваш да живееш обкръжен с момичета които харесваш, но няма да са твои.
Имаш право само на по една едновременно, или на до 4 ако отидеш в Саудитска Арабия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, LIVERPOOL7 написа:

Брат ми ти направо си извън топ 10 ве. Ма тя даже май те е взела за най- добра приятелка, щом ти казва кой харесва. Виж неква другa, тая няма да е.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат казвам ти хлътнал съм по нея

Казах и, а тя ми каза, че още страда по бившия. Сега какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, LIVERPOOL7 написа:

Ми освен да изчакаш да се настрада и пак да пробваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 43 минути, LIVERPOOL7 написа:

Ами сега ѝ уважаваш нежеланието да НЕ се цунка с тебе.
Тя ще страда чак докато я скиваш с ново гадже да се натискат.
Трябва да дадеш шанс на някоя която ти е навита на тебе.

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега,няма да се отказваш мойто момче.Мерака умира последен.Бъди креативен и нахален.Трябва да намериш начин да я зарадваш  и да и оправиш настроението.Аз имам един такъв лаф: Ако не можеш да накараш една жена да се усмихне, то не можеш да я накараш да направи нищо за теб.

Редактирано от franchesko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, LIVERPOOL7 написа:

Сега какво?

Всичко каквото ти щукне, докато не се умориш или тя не ти се пусне. Калявай се, щото колкото и да не ти се вярва в момента, цял живот ще е така - все ще има някоя, в която да хлътнеш и да не ти се получава с нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, LIVERPOOL7 написа:

Аз харесвам две момичета, а и те имат по няколко бивши, които все още си харесват. Та, какво мислиш да ме посъветваш в такъв случай ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Agamirion написа:

Аз харесвам две момичета, а и те имат по няколко бивши, които все още си харесват. Та, какво мислиш да ме посъветваш в такъв случай ? 

Те тези с многото бивши са колекционерки :emoji_smiley-16:

Редактирано от DvDty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Agamirion написа:

Освен да си намериш приятел.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Белгиеца написа:

Ами сега ѝ уважаваш нежеланието да НЕ се цунка с тебе.
Тя ще страда чак докато я скиваш с ново гадже да се натискат.
Трябва да дадеш шанс на някоя която ти е навита на тебе.

Да. И сменяй отбора, че с тоа Люзърпул се ше си некъде в периферията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, sound написа:

Калявай се, щото колкото и да не ти се вярва в момента, цял живот ще е така - все ще има някоя, в която да хлътнеш и да не ти се получава с нея.

Абе то ако му се размине само с една, направо може да се има за късметлия. По-вероятно е да са няколко които да не го искат, поне в моят личен опит е било така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен си във френд зоната. Трябва все пак да пробваш. Най-голямата ти грешка е, че единственото нещо, което правите само двамата е да чатите. Трябва да си издействаш възможността да излизате без компания и така ще се сближите поне до ндп. Така ще я опознаеш що за човек е и наистина ли искаш да си с нея и ще можеш в бъдеще да й признаеш, без да се стесняваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/25/2018 в 3:39, yani98 написа:

Според мен си във френд зоната. Трябва все пак да пробваш. Най-голямата ти грешка е, че единственото нещо, което правите само двамата е да чатите. Трябва да си издействаш възможността да излизате без компания и така ще се сближите поне до ндп. Така ще я опознаеш що за човек е и наистина ли искаш да си с нея и ще можеш в бъдеще да й признаеш, без да се стесняваш.

Послушах съвета ти. На най-добрата и приятелка гаджето ми е много добър приятел и излезнахме четиримата, а после и останахме на саме и вече много по-добре ситулацията. Много благодаря за съвета. 

на 1/23/2018 в 13:47, Unnamed_ написа:

Да. И сменяй отбора, че с тоа Люзърпул се ше си некъде в периферията.

Да ама ние сме единственият отбор бил Ман Сити този сезон нали. А ти от кой си предполагам не подкрепяш отбор с 5 или повече спечелени шампионски лиги

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, LIVERPOOL7 написа:

. А ти от кой си предполагам не подкрепяш отбор с 5 или повече спечелени шампионски лиги

От шампиона! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/21/2018 в 10:02, LIVERPOOL7 написа:

Ако ти кажа, че да не се занимаваш с жени е най-добре, хич няма и да ми повярваш... Но ще дойде ден и ще усетиш, колко съм бил прав... А до тогава, действай по собствен план. Без да питаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31/01/2018 в 1:14, darkterminal написа:

Ако ти кажа, че да не се занимаваш с жени е най-добре, хич няма и да ми повярваш... 

Не може без жена, няма как да се размножи и предаде гените си на дете или деца.
Пък и на стари години, ако си има една бабичка няма да му тежи самотата.
Хората сме социални животни, не сме като тигрите самотни скитници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.