Премини към съдържанието
Мойра

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

Много ви е яд че любимата ви  г-жа Лъжа е такава фурнаджийска лопата , и по голяма измекярка и от пумпала Сидерович :)

И това е изцяло по темата, защото именно БСП се правят  на герои едва ли не и предводители на анти-ИК кампания, надявайки се на късата памет че  до края на 2017 бяха пламенни радетели ЗА ИК.

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Джугашвили написа:

...и като нищо може да включи и Путин като основен виновник за конвенцията!!!

Ми то според него заради Путин БСП е против нея. Чудно заради кого срещу конвенцията са БПЦ и мюфтийството. Ма то е ясно, пак заради Путин:laughing4:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, karadzha написа:

Ми то според него заради Путин БСП е против нея

Това сега ли го измисли ? :) :) Я ми припомни кога съм казвал такова нещо ?

Всъщност, службите на Путлер доста изложиха г-жа Лъжа и БСП. Прекрасно си знаете случая Решетников, който без угризения изтипоса лъжкинята за срещите им и проучванията на Радев . :)

Именно за това не мисля че БСП  са важни за Путлер.

По голямата причина я казах - просто БСП експлоатира ВСЯКА тема, било то за ИК, за чумата по овцете , протести на майки и каквото се сетите още, само и единствено заради политика и вадене на дивиденти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Това сега ли го измисли ? :) :) Я ми припомни кога съм казвал такова нещо ?

Всъщност, службите на Путлер доста изложиха г-жа Лъжа и БСП. Прекрасно си знаете случая Решетников, който без угризения изтипоса лъжкинята за срещите им и проучванията на Радев . :)

Именно за това не мисля че БСП  са важни за Путлер.

По голямата причина я казах - просто БСП експлоатира ВСЯКА тема, било то за ИК, за чумата по овцете , протести на майки и каквото се сетите още, само и единствено заради политика и вадене на дивиденти.

Значи Путин подкрепя ИК. Това не го знаех:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, miro20 написа:

Много ви е яд че любимата ви  г-жа Лъжа е такава фурнаджийска лопата , и по голяма измекярка и от пумпала Сидерович :)

И това е изцяло по темата, защото именно БСП се правят  на герои едва ли не и предводители на анти-ИК кампания, надявайки се на късата памет че  до края на 2017 бяха пламенни радетели ЗА ИК.

:lol6:

Имаш някаква нездрава нужда да пишеш постоянно за БСП. От кога са ти тези симптоми? :ohmy:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, baitexpo написа:

Имаш някаква нездрава нужда да пишеш постоянно за БСП. От кога са ти тези симптоми? :ohmy:

Един път пише за БСП, друг път – за Путин. Двигателят му е двутактов на Вартбург:laughing4:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, proexpert написа:

Та, присетих се.
Миналата година, на плажа на къмпинг "Св. Георги", покрай руската реч (бля, на х***у*я), на бара до мен дочувам и френски.
Оказа се селяндур от Бургундия, на социални помощи, див фен на Льо Пен и с помощта на жена му, българка, половин час ми обяснява колко лошо нещо са емигрантите.
Пък аз го попитах:
- Ми, ти що си си взел емигрантка за жена?
И той - хъц.
И се задави с нещото, което си мислеше, че е бира.

Зависи кои емигранти е имал предвид човекът!!! Щото тия дето ни ги докараха в началото бяха уж бежанци и като видяха че приказките с бежанците не хванаха дикиш, преквалифицираха ги на емигранти! и ги сложиха под един знаменател с хората, които са отишли да работят, а не да точат социалните системи!! Разбира се, всички знаем че това е умишлено!!! Само че тук възниква един друг въпрос!!! Ако не са бежанци, какво правят тук в Европа и защо им се дават помощи, при положение, че те са незаконно тук???Нещо повече, те се ползуват с повече права не само от емигрантите от европейските държави но дори и от населението на дадената държава!!! Това вече е цинизъм и ако човекът е имал това предвид, аз напълно го подкрепям!! Целта е ясна!!! Събират електорат да печелят избори и да се противопоставят на волята на народа, независимо на коя държава!!! Либерастите не искат да пускат кокала!!! И за сега успяват!!! 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 часа, baitexpo написа:

Предлагаш флагмана на анти-ИК кампания -г-жа Лъжа,БСП   и всички червени сайтове които разпространяват 90% лъжи и спекулации по темата, да ги заобикаляме ? :)

И темата не е за мен драги, моите нужди , било то "здрави ил и нездрави" . Не го ли разбра ?

Аз питам ли те теб какъв ти е постоянния "нездрав интерес " към мен ? :lol6:

преди 9 часа, karadzha написа:

Значи Путин подкрепя ИК. Това не го знаех:D

Кое от цитираните мои думи те наведе на този странен извод ??? :) :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Предлагаш флагмана на анти-ИК кампания -г-жа Лъжа,БСП   и всички червени сайтове които разпространяват 90% лъжи и спекулации по темата, да ги заобикаляме ? :)

Ами разобличи ги де. Изброй лъжите и посочи истините. Ти пишеш за чумата по овцете, за някакви неща които бсп била направила някога си, за Путин... Това ли е писане по темата?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.07.2018 г. в 22:30, _nib_ написа:
Цитат

„Педофилията е сексуална ориентация, не по-различна и не по-непроменима от хетеро- или хомосексуалността. Между 1 и 2% от всички мъже в света са педофили. Никой не избира да се роди така и никой не може да спре да бъде такъв. Разликата между педофилията и другите сексуални ориентации е, че да се отдадеш на нагона си свършва с катастрофа. Най-големият проблем и най-ясен прекурсор на сексуално насилие над деца е фактът,  че тези хора не могат да споделят с приятелите си за сексуалната си ориентация”, казва Мириан Хайн.

Mда, да се готвят зоофилите и некрофилите и те картите да си изиграят! Инцестофилите също. Да вземам пример от т.нар. еврейски разврат във предхитлерова Германия. Същата история и днес, същите диригенти, подобни изпълнители...

Никой не можел да спре да бъде педофил? Това откъде го намери? Никой не може да спре да бъде и убиец и изнасилвач сигурно? Ами като не може, направо да ги бесят по дърветата! Само че това не е вярно. Няма смисъл хората да се наказват за престъпления, които няма как да не извършат. Напротив, човек е свободен да върши и добро и зло. Но тези искат да направят доброто зло и злото добро и използват такива момиченца, на които кой-знае какво съм им приложили като "подготовка."

Хората трябва да са единни против тези извращения, и против наглеци и извратеняци, които ги одобряват и се опитват да ги налагат на мнозинството. Защото е въпрос на време това мнозинство да стане малцинство. Примерно, Магадаскар е добра дестинация, о. Огнена земя също. Да сте си свободни там да си ги практикувате тия неща колкото ви душа иска. А БСП има шанс да остане в историята с едно добро и национално-отговорно дело. За разлика от продажниците от ГЕРБ.

преди 38 минути, baitexpo написа:

Ами разобличи ги де. Изброй лъжите и посочи истините. Ти пишеш за чумата по овцете, за някакви неща които бсп била направила някога си, за Путин... Това ли е писане по темата?

Нищо не може и не иска да разобличи. Той пише по инерция, с надеждата, че като повтори една измислица много пъти, и никой не се занимава с него, хората ще почнат да му вярват. А причината да не се занимаваме с него е, че той е доказал се пропаднал трол. Даже с Тони му предложихме да не пише тримата за определено време във политическите теми (понеже той ни обвиняваше в пристрастяване), на което той очаквано отказа - понеже е трол на хранилка и няма как да спре да пише.

Такива като него от думи не разбират. А честно казано мисля, че е стигнал до там та да не разбира и от тояга. Някак си успява да улови всяко скверно, гнусно и провокативно нещо и да го лансира и подкрепя. Аз немалко време се опитвах да водя аргументиран спор с него по някои теми, и винаги той беше всичко друго, но не и искрен - смитане под килима, игнориране на директни въпроси и изобличения, все практики, които не съм виждал и у най-пропадналите хора, които познавам/съм познавал. Затова и добавих един подпис в негова "чест", да си знае.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, baitexpo написа:

за някакви неща които бсп била направила някога си, за Путин... Това ли е писане по темата?

Ехоо балоните... :) измислици за мен не ми се коментират. Последното пояснение бе защо се нарича г-жа "Лъжа".

Кога тук съм говорел какво БСП е правела за Путлер ???  Или нещо общо на Путлер с ИК у нас ???

Питай колегата си "караджата" защо си измисля за "....то според него заради Путин БСП е против нея" или "Значи Путин подкрепя ИК."

Не мен :)  Това което аз казах и сега ще повторя : "  Именно за това не мисля че БСП  са важни за Путлер. "

Тролченца ненагледни :)

преди 3 часа, baitexpo написа:

Ами разобличи ги де.

Е колко пъти ??? Току по горе споменах как до декември миналата година бяха ЗА конвенцията, сега са против. И то само заради политически дивиденти. Както извличат такива от всяка тема .

ИЗмекяри и обърни-палачинки за световно ! :)

По назад съм опровергавал измишльотини за "въвеждане на задължителна едва ли не детска маструбация" , разобличавал съм една камара примери , дето ги дават  какво ще е "ако приемем ИК" , но .. от държави които не са ратифицирали конвенцията :)

И какво ли още не.

преди 3 часа, Lumberman написа:

Нищо не може и не иска да разобличи. Той пише по инерция, с надеждата, че като повтори една измислица много пъти, и никой не се занимава с него, хората ще почнат да му вярват.

Напротив. Точно вашето е че си мислите че повторени една камара лъжи ще станат истина. :)
Уви.

преди 4 часа, Lumberman написа:

Затова и добавих един подпис в негова "чест", да си знае. 

Е и аз както и преди , така и сега  пак да ти кажа че ... :

"ако видиш да слагам в подписа си нечий потребител, ако все се заричам че "уж никога" не му говоря, ако се обръщам с една камара епитети каквито ти към мен, ако непрекъснато троля някого със личностни заяжданици,  с тотални офтопици , ако пускам подигравателни песнички за него /както спамят  някои други/, ти разрешавам официално да ме наричаш пропаднал отчаян интернет маструбиращ извратен трол  "

преди 4 часа, Lumberman написа:

Аз немалко време се опитвах да водя аргументиран спор с него по някои теми, и винаги той беше всичко друго, но не и искрен

Кога това бре ? :) :)  за "аргументиран спор" съм призовавал именно аз винаги, но ти и такива като теб винаги залитат в познатото русло наобидите, офтопика , заяжданиците , когато затапени и унижени, нямат какво друго да отговорят.

Сега какво пак правите ?  Нищо по различно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето лекцията на въпросната девойка, Mirjam Heine, за TED. След като хората реагирали с възмущение, онези свалили видеото. Но още може да се намери:

Имало разлика, вика, между педофилията и сексуалното насилване на деца! Речта е крайно противна, бъдете предупредени.

Цитат

Funny how this video keeps getting taken down by ((them)). It was first posted on the official Tedx channel. The backlash made them realize they played their filthy hand too soon. Since then, they've been doing everything in their power to erase the video from existence. DOWNLOAD AND MIRROR AND SHARE THIS VIDEO.

Това е от коментарите под видеото. Имало и термин TEDophile вече. То не, че в тези TED Talks редовно не пробутва гнусоти, не вече май нямат задръжки. Добре е така, че се идентифицират в пространството. Като наш Миро.

Миро, а на тебе ще ти спестя отговора. Като вдигнеш малко рейтинга, може да имаш някакви по-основателни претенции някой да те взема на сериозно и да те третира като човек. Ти сам си избра тоя статус.

Ето и още един коментар за действията на TED:

Цитат

A disgusting TEDx Talk trying to normalize pedophilia by declaring that "pedophilia is a natural sexual orientation, just like heterosexuality".
They deleted this video from their official channel after it got too much negative feedback. TED.com is now trying to illegally censor this video by having it scrubbed from YouTube due to "copyright infringement", even though the video is licensed under the Creative Commons.
At 3:48 in the video:
"Generally speaking, anyone could be born a pedophile."
At 6:00 in the video:
"According to current research, pedophilia is an unchangeable SEXUAL ORIENTATION, just like, for example, heterosexuality."

Откъде се пръкнаха такива? Кой ги създаде? Признавам, че с оглед на поставените цели добре са се справили.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И последно, обърнете на внимание на премигването с очи в ей това видео (след 26:55):

Такива странни движения на очите са характерни за жертвите на mind control. Нищо чудно девойката да е в подобно състояние. Трудно човек би говорил такива работи в нормално състояние на ума.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Ехоо балоните... :) измислици за мен не ми се коментират. Последното пояснение бе защо се нарича г-жа "Лъжа".

Не разбирам, коя е тази госпожа, която наричаш г-жа "Лъжа" ? Може ли ясен отговор ? 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lumberman написа:

То не, че в тези TED Talks редовно не пробутва гнусоти, не вече май нямат задръжки. Добре е така, че се идентифицират в пространството. Като наш Миро.

Миро, а на тебе ще ти спестя отговора.

Благодаря че ми спести отговора и че не ми обръщаш внимание, и т.н.  :) :) :)

мъка мъка.... :)

преди 11 минути, nikssi написа:

Не разбирам, коя е тази госпожа, която наричаш г-жа "Лъжа" ? Може ли ясен отговор ? 

Корнелия Петрова Нинова, председател на БСП в момента / и приватизаторка от времето на Костов/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

мъка мъка.... :)

Корнелия Петрова Нинова, председател на БСП в момента / и приватизаторка от времето на Костов/

Благодаря, пращам и линк към темата. :)  

Clip.thumb.jpg.6a19f60ad906feac33c3f75b4b6c823b.jpg

Това да го вижда Гугъл. :ph34r:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:То и ние му викаме Миро "истината"....

• Харесва ми 2
  • Еха 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, baitexpo написа:

преди 8 часа, miro20 написа:

Кога тук съм говорел какво БСП е правела за Путлер ???  Или нещо общо на Путлер с ИК у нас ???

Научи се да разпознаваш препинателните знаци и да разбираш смисъла на изреченията, в зависимост от това къде са поставени ;)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, nikssi написа:

Благодаря, пращам и линк към темата. :)  

Clip.thumb.jpg.6a19f60ad906feac33c3f75b4b6c823b.jpg

Това да го вижда Гугъл. :ph34r:

Благодаря. Поласкан съм :) Ще ме извиниш обаче , че мен въобще не ме интересуват твоите постове, камо ли да губя време да ги "пращам някъде" :)

преди 12 часа, baitexpo написа:

Научи се да разпознаваш препинателните знаци и да разбираш смисъла на изреченията, в зависимост от това къде са поставени ;)

Благодаря и на теб за съвета.

Нещо друго от някой фен за мен да "се изкаже компетентно" ? :) :)

пп

Ох, пропуснах цацата по горе. Благодаря и на теб :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъде ли приета педофилията за сексуална ориентация?

Цитат

Педофилите са започнали да се наричат „Хора, привлечени от малолетни”, алармира уебсайтът The Free Thought Project. (Виж тук)

Според The Free Thought Project това е опит да се нормализира педофилията и тя да започне да се определя за „сексуална ориентация”.

Създаден е сайт, наречен The Prevention Project, в който се казва, че „Всеки заслужава подкрепа”.

Това е опит педофилите да бъдат приети от ЛГБТ общността, твърди The Free Thought Project.

Цитат

„Те се опитват да наложат две различни идеи. Едната – че има различни видове педофили за деца на различна възраст, а другата – че педофилите, които не посягат на деца заслужават похвала.

Те искат хората да могат свободно да споделят сексуалното си влечение към деца без да се притесняват от негативните реакции.

Според The Prevention Project изследванията сочат, че човек може да е привлечен от дете без да извърши посегателство върху него.

Само че уебсайтът не посочва кое е това абсурдно изследване.

Идеята, че тези чудовищни индивиди ще бъдат приети от обществото е смразяваща.

Оттам се започва – опитвайки се да нарекат нормални хората, които все още не са извършили ужасните си дела," казват авторите на The Free Thought Project.

map-696x366.jpg

Ще бъде върхът на безумието, ако педофилията бъде приета за сексуална ориентация!

• Харесва ми 3
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нинова: Няма да подкрепим Истанбулската конвенция

Цитат

С ПЕС оставаме в приятелски дух, въпреки различията ни по Истанбулската конвенция – ние няма да я подкрепим. Нашата партия има своето решение по този въпрос и то остава непроменено“, заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова след среща с представители на Партията на еворпейските социалисти.

"Споделяме еднакви ценности срещу насилието над жени деца и сме готови, както и досега, да внасяме промени в българското законодателство за борба с насилието над жени и деца", посочи Нинова. Тя припомни, че БСП вече е внесла предложения за промени в Наказателния кодекс, включително и за създаване на областни центрове за жени, претърпели насилие.

Нинова посочи, че въпреки различията в позициите им по Истанбулската конвенция, БСП и ПЕС продължават да работят по всички теми, които са тяхна ценностна система – борба с неравенствата, бедността, младежка политика.

ПЕС продължава да води дискусията за Истанбулската конвенция с всички партии в рамките на семейството с цел да подобрим живота на жените и децата, посочи генералният секретар на ПЕС Ахим Пост.

„Възприятието на Истанбулската конвенция е различно в различните страни. В моята страна – Германия, ратифицирахме конвенцията на 1 юни 2017 с нито един глас против и нито един въздържал се в пърламента, нямаше  дебати защото всички бяхме убедени че сме против насилието срещу жени“, каза Пост.

На въпрос дали позицията на БСП по ИК ще попречи на Сергей Станишев да бъде преизбран за председател на ПЕС, Пост заяви: „За СС мога да кажа, че изпълнява добре функциите си, което е добре за България. Добре е да има добър, силен лидер на ПЕС, както и силен лидер на БСП“.

Браво!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.07.2018 г. в 9:01, Lumberman написа:

....Такива като него от думи не разбират. А честно казано мисля, че е стигнал до там та да не разбира и от тояга....

От дума не разбира защото не боли - казано е : " Дума дупка не прави ! " .

От тояга всеки разбира .:nono:

Проблемът в същност е насажданата слободия , включително и чрез ИК .............

Тълковен речник :

ж., само ед. Разг. Пренебр. Разпуснатост, разпасаност, беззаконие. Това не е свобода, а слободия.

Защото и без ИК си имаме закони  , но така направени че да са НЕработещи - Законно Беззаконие ! Е единствено и само в полза на власт имащите , когато и каквото те си поискат ! Но това е друга тема и никак лесна - не се разбира !                

преди 1 час, Мойра написа:

Браво , ама са си същите за власт и пари , либерални лицемери......(както и ГЕРБ (еврофили) и ДПС(туркофили) - крила от същото БКП котило)

.....казано с други думи русофили , ама либерални - същите , като крадящите в Русия либерални милиардери.......!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

153200992086873.jpg
Лекторът г-ца Би е и главен герой в книжката за оцветяване, представяща „женската страна“ у всеки от нас
19 Юли 2018, Четвъртък

Автор: Георги РУСЧЕВ

Клипът е ориентиран към младите родители, публикуван е в известна образователна група

Замисляли ли сте се какво ще стане ако джендър идеологията, пропагандирана с приемането на Истанбулската конвенция, навлезе в България? Видео, на което неидентифициран полов субект, начервисан, китосан и с перука обучава деца на възраст 3-4 годинки в градските библиотеки, училища и книжарници на Ню Йорк, буквално взриви мрежата. Флагман попадна на това видео, публикувано в известна образователна група. Клипът е ориентиран към младите родители, което го прави още по-стряскащ. 

„Името ми е г-ца Би и аз съм травестит. А това е единият час, в който травестит ще ви чете история“, започва лекцията симъжът/жената/то, след което директно задава неестествения въпрос „А вие знаете ли какво е това травестит?“... на 3-4-годишните деца. Защо и кой допуска подобна гавра в САЩ си е тяхна работа, но реакцията на малчуганите е естествена и логична – очевидно растящи в нормално семейство между мъж и жена, те клатят глава отрицателно.

Писателят Александър Урумов с разтърстващо писмо до Конституционния съд, който днес гледа Истанбулската конвенция

„Лекцията“ продължава с книжка за оцветяване, в която главен герой е „Drag Queen”. Хубаво е да се спомене, че този английски термин, въпреки че в неразвитото съзнание на едно 4-годишно дете, се свързва с царици и приказни царство,  в действителност е меката форма на „transvestite” или „травестит“.

Или иначе казано – героят за оцветяване се казва „Травеститчо“ Тук промиването на мозъците с неоформеното съзнание на малчуганите е изключително сериозен – травеститът-лектор разчита на това, че децата не знаят какво значи думата и я свързват с неща от приказките, за да се запечата тя трайно в главите им като нещо нормално.

Ето как травеститът-лектор описва „героя Травеститчо“

„Той е герой, който създавате, за да изразите женствената си страна или която и да е друга ваша страна, която желаете да изследвате“, обяснява „лекторът“, а когато едно момче казва, че иска да е супергерой, получава отговор„Можеш да бъдеш супергерой травестит!“.

Тази "картинка" е достатъчно добра илюстрация за бъдещето на България след приемането на Истанбулската конвенция, която де факто действа като първа стъпка към признаването на джендър идеологиите.

„Педофилията е нормална сексуална ориентация” – из бръщолевенията на един екстремен либераст

Припомняме, че Конституционният съд тепърва трябва да се произнесе дали Истанбулската конвенция противоречи на основния ни закон Конституцията. Делото за казуса, който нашумя в началото на годината бе образувано през март, а окончателното решение ще стане ясно на 27 юли – буквално след дни.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, _nib_ написа:

Замисляли ли сте се какво ще стане ако джендър идеологията, пропагандирана с приемането на Истанбулската конвенция, навлезе в България? Видео, на което неидентифициран полов субект, начервисан, китосан и с перука обучава деца на възраст 3-4 годинки в градските библиотеки, училища и книжарници на Ню Йорк, буквално взриви мрежата.

САЩ ратифицирали ли са ИК ?

Разбирам че видеото е спорно и скандално , но за пореден път виждам плоска наивна  пропаганда в стил " Вижте какво ще стане ако приемем ИК" с примери, които нямат нищо общо с държави приели ИК.

Ето още пояснения за събитието :

https://www.snopes.com/fact-check/drag-queen-library/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

......Разбирам че видеото е спорно и скандално , но за пореден път виждам плоска наивна  пропаганда в стил " Вижте какво ще стане ако приемем ИК" с примери, които нямат нищо общо с държави приели ИК.

Ако си искрен.......при всичко друго ! Иначе при теб още много по-зле стоят нещата .

Не виждаш не по-далеч , ами и даже това което е под носа ти .......Отвратителен Неразличител си ! Тъпак !

Няма нужда от повече обяснения !

.......................................

Виж какво става сега под носа ти и не от вчера (а не ще става в бъдеще време) - маса от Неразличители :

Звъни звънецът и малкото братче/сестричка търчи да отваря вратата , да посрещне госта :

- Батеее ! Едно Нещо те търси....... за Нещо....... ! :lol6:

......Това е пътят и педофилията ".... да се определя за „сексуална ориентация” " . И всяко друго нещо , както някому се иска за негови си цели !:nono:

Всеки пост ли да повтарям , че в хилядолетията на развитие никой не е стигнал по-далеч , пътят на Човешкото мислене , на здравият Разум е :

Трябва - > Може - > Искам - > Правя !

ИК не Трябва ! За това е извращение , извращение като Содом и Гомор ! Това което трябва е законите които имаме да станат работещи !....:nono:

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.