Премини към съдържанието
Мойра

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

преди 22 часа, Мойра написа:

Ще бъде ли приета педофилията за сексуална ориентация?

Ще бъде върхът на безумието, ако педофилията бъде приета за сексуална ориентация!

Карбовски отново увлича неособенно интлектуалния си електорат към псевдо-сензации.

Хайде да направим малко "фактчекинг" .

Не че ще ти промени мнението по някакъв начин, но все пак за хората които търсят обективност а не  малоумна пропаганда, ето :

https://www.snopes.com/fact-check/maps-pride-flag/

Цитат

Paedophiles are trying to gain acceptance to the LGBT community by rebranding themselves.

In a bid to gain acceptance, they have rebranded themselves as MAPs or “Minor Attracted Persons” and have gone so far to even create a rainbow “Pride” flag for Gay Pride, but Twitter user, Communist Fish, posted a picture back in June to warn children to stay away.

The group attempt to claim that paedophiles are misunderstood people and if they do not act upon their attraction to children, they shouldn’t be marginalised.

Sites like The Prevention Project have started to post testimonials from paedophiles who are seeking help with their attraction, claiming everyone “needs support”.

Pedophiles did not coin the term “minor attracted persons” (or MAPS) to rebrand themselves in 2018 in order to gain entry to the LGBT community. Organizations such as B4UAct have been using the term “minor attracted persons” for years to refer to “adults who experience feelings of preferential sexual attraction to children or adolescents under the age of consent.”

The Prevention Project, an organization that helps minor-attracted persons find professional treatment, explicitly denied that the term “MAPs” was an attempt to “rebrand” pedophiles. Rather, they explained that this term was preferred as a broader reference that could accurately encompass hebephiles, pedophiles, and ephebephiles:

The term minor is defined as anyone under the age of 18. Therefore, someone attracted to a 14 year old is actually called an ephebephile not a pedophile. Someone attracted to a 13 year old is called a hebephile. Pedophiles are attracted to 6-12 year old children; not teens. Hence why we accurately use the term “Minor Attracted Person” when we discuss providing treatment to men and women with attractions to various ages of minors. We are not trying to “soften the term” or “rebrand” pedophilia to fit in with certain groups. We treat individuals who are attracted to various ages of minors, thus it is accurate to use the term “minor attracted person.”

We also found no evidence that this flag originated in earnest as a MAPs Pride Flag. We reached out to the “Prevention Project, who told us they had never heard of this pride flag: “We’re experts in treating MAPs who have zero desire to harm anyone but want support to deal with the stigma of being a pedophile, hebophile or ephebephile. MAPs encompass these 3 terms. None of the MAPs we know (we know a lot) have talked about this [flag].”

преди 4 часа, by_chechi написа:

Иначе при теб още много по-зле стоят нещата .

Не виждаш не по-далеч , ами и даже това което е под носа ти .......Отвратителен Неразличител си ! Тъпак !

Ми .. няма какво да кажа...

Просто като гледам камарата спекулации, камарата фейкове, камарата гаменщина и тотална манипулация....  и как сляпо им се вярва, все повече ги разбирам измамените от циганите "телефонни измамници".

Ми то е пълно с хора които не само се поддават на лъжи и измами, ами и чакат с трепет и с кеф да ги излъжат...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, miro20 написа:

.....

Когато всичко е наопаки , следва да се замислиш сериозно - дали пък ти не си на терсене ! :hit:

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чечи, преклонна  главице, чувал ли си поговорките ... Millions of lemmings can't be wrong!

или ... "Все-таки в дерьме что-то есть, миллионы мух не могут ошибаться"

Аз  колкото и каквито лъжи и спекулации в темата съм  оборил , съм оборил с ясни аргументи . Вашите гърчове  са си ваш проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Чечи, преклонна  главице, чувал ли си поговорките ... Millions of lemmings can't be wrong!

или ... "Все-таки в дерьме что-то есть, миллионы мух не могут ошибаться"

Аз  колкото и каквито лъжи и спекулации в темата съм  оборил , съм оборил с ясни аргументи . Вашите гърчове  са си ваш проблем.

Ей сега пиша нещо дето не е за твоята глава , но все пак .

" Доместос - изтребва ги до крак ! " (разбирай Апокалипсис) :nono:

Не е глупост , нито пък могат да сгрешат , защото знаят . А и да не знаят безпогрешно усещат .

Ако искаш и на обратно - тук става : " Никой сам не е забил кол на Земята ! "......даже пирамидите ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майко мила....

Цитат

Ето как травеститът-лектор описва „героя Травеститчо“

„Той е герой, който създавате, за да изразите женствената си страна или която и да е друга ваша страна, която желаете да изследвате“, обяснява „лекторът“, а когато едно момче казва, че иска да е супергерой, получава отговор „Можеш да бъдеш супергерой травестит!“

Инфо

• Ядосан 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, NIKISHARK написа:

Майко мила....

Цитат

Ето как травеститът-лектор описва „героя Травеститчо“

„Той е герой, който създавате, за да изразите женствената си страна или която и да е друга ваша страна, която желаете да изследвате“, обяснява „лекторът“, а когато едно момче казва, че иска да е супергерой, получава отговор „Можеш да бъдеш супергерой травестит!“

Инфо

Никой не мрази т.н. "различни", но внушаването на малки деца, че е най-добре да си "различен", е престъпление! :mad:

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.07.2018 г. в 16:38, Мойра написа:

Педофилите са започнали да се наричат „Хора, привлечени от малолетни”, алармира уебсайтът The Free Thought Project. (Виж тук)

Ръка за ръка с лекторката Мириам Хайне. Очевидно един вдъхновител на движението. И пак гледат да подменят обременената с негативи терминология. С нови термини искат да въведат нови реалности. Чиста проба фалшифициране е това.

Миро, виждаш ли защо се възмущавам от лъжите и манипулациите повече отколкото от "гаменщината"? Склоняват чрез измама хората да вършат и одобряват гнусоти, да приветстват собственото си унищожение като цивилизация. В крайна сметка, всеки може да си избере да се погуби, но малцина правят осъзнат и информиран избор. Вие и затова ги подвеждате. И най-вече дечицата, които са беззащитни. Слагай един камък на шията и се мятай в Дунава, докато е време. Христос нали така е казал? Е, ти море нямаш, но реката е достатъчно дълбока.

преди 9 минути, Мойра написа:

Никой не мрази т.н. "различни", но внушаването на малки деца, че е най-добре да си "различен", е престъпление! :mad:

Мда, от край време мантрите, в които най-желателните явления в обществото са "промените" и приветстването на "различните". Все един дол дренки - и целта е хората да спрат да правят разлика. Няма добро и зло, има просто неща "нови" и "различни". Не зли, или неморални, а просто "различни".

Разликите не са лошо нещо в рамките на установения морал, но почнем ли да прикриваме престъпления и извращения зад етикета "различни", то всичко рано или късно ще се обърне с главата надолу... както вече е започнало да става и би станало само за едно-две поколения. А по-натам трудно можем и да си представим какъв "прекрасен нов свят" предстои.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lumberman написа:

Миро, виждаш ли защо се възмущавам от лъжите и манипулациите повече отколкото от "гаменщината"?

Виждам виждам :) Как някои повтарят току що опровергани фейкове и спекулации.

Ти прочете ли по горе за педофилите ? На английски е, но дори с гугъл преводач ще добиете представа защо Карбовски най нагло спекулира и цитира лъжи.

Виждам че дори и нямаш намерение щом дори се впускаш в коментарий на това

Чечи, разбрах че нещо ти куца общата култура за тези поговорки ...Карай, не съм се и надявал да разбереш :)

Както винаги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Виждам виждам :)

Ти чел ли си конвенцията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, baitexpo написа:

Ти чел ли си конвенцията?

Ти пък...да чете. Нъл приятелките са му обяснили всичко. :wub:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От началото на темата прекрасно си личи кой какво е чел :)

Скромните ми наблюдения, особенно на база спекулациите, фейковете и пропагандата от някои, е ... че именно много от противниците на ИК не са прочели нито ред от нея. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

От началото на темата прекрасно си личи кой какво е чел :)

Не отговори на въпроса. Не посмя да кажеш, че си я чел. ;)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

на база спекулациите, фейковете и пропагандата от някои, е ...

Ахам. Досущ като партийците оно време политика ,пропаганда...тролска му работа без грам мисъл. Та кажи какво казаха приятелките Мента?

Ония с брадите.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тролим си а  ? :)

преди 4 минути, baitexpo написа:

Няма да се повтарям. Ако има нещо да казваш по темата.. заповядай, ако не.. бегай по баира... темата не е за Миро :) :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Няма да се повтарям. Ако има нещо да казваш по темата.. запоядай, ако не.. бегай по баира... темата не е за Миро :) 

Щом не си я чел, значи си некомпетентен. Защо взимаш отношение към тема която не познаваш?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не говориш по темата, щом ръсиш някакви личностни измишльотини към мен , от какъв зор някой трябва да ти обръща внимание ?

Както казах по назад - за всеки фейк по гое, за всяка спекулация и измишльотина, съм се аргументирал достатъчно ясно и компетентно. Ако няма какво да отговориш КОНКРЕТНО по тях неща, нали знаеш... баира... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са личностни измишльотини, а истината. Щом не си я чел, значи си некомпетентен. Защо взимаш отношение към тема която не познаваш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.01.2018 г. в 12:27, miro20 написа:

Прочетох . Я сега посочи кое "вони" , и какви "капани" има , както казваш ?

Миркооо, това съм го пропуснал. 

на 22.01.2018 г. в 10:02, Мойра написа:

. Транс хората са по-уязвими към насилие поради комплексните последици от дискриминация, основаща се едновременно на пол и на сексуална ориентация или полова идентичност, съгласно изследването на ЛГБТ, направено от Агенцията на ЕС за основните права през 2012 г.. Неравенството между половете, включително половите стереотипи и негативните понятия за мъжественост, лежат в основата на насилието срещу жените и насилието, свързано с половата идентичност на лицата. Към днешна дата Конвенцията на Съвета на Европа за превенция и борба с насилието над жени и домашното насилие, накратко наричана Истанбулската конвенция, представлява най-изчерпателния, подробен и правно обвързващ отговор на насилието срещу жени и насилието, основано на пола.

Твоите постове са отдолу. 

Май ще изляза прав за приятелките ти с брадите....

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, baitexpo написа:

Нали да "няма лъжа казана"? Той дори да каже, че я чел, това да не би нещо да променя? Едно криво огледало винаги изкривява изображението. Не е нужно да си чел пълния текст на Конвенцията, за да видиш накъде отиваш нещата. Но е необходимо да имаш някаква базова искреност и загриженост в себе си. Миро е последният човек в тоя форум, демонстрирал искреност и добронамереност. Аз по-скоро бих се запитал има ли една истина казана, не лъжа? При него лъжата е като майчин език, от който не може да избяга. И не знам защо смята, че като твърди, че не лъже - че това нещо променя или някак облагородява участието му.

Миро, препоръчвам ти повече четене и по-малко писане, залягай над "стоп-фейка". То да се чуди човек кое е по-добре - четенето или писането - с твоите източници! И за да не се занимаваме повече с тебе (за тебе имаше тема, която беше изтрита от модераторите, ако не знаят хората), нека обърнем внимание на това, което е цитирала Мойра. Картината определено се обогатява. Нямаме просто една купчина хартия на Конвенция, а една цялостна операция, от която ИК е само част. Тя наистина е купчина хартия. Проблемът не е в хартията и мъртвата идеология, а в хората, които се опитват да я налагат. Ако ги нямаше тях, кой въобще би се зарибил по тия глупости кажете? Това е война, хора! Война за умове и сърца. Война без оръжия и боеприпаси, без видима стрелба и пушек, но пак има потенциала да постигне дори по-страшни резултати.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Lumberman написа:

Миро, препоръчвам ти

A аз ти препоръчвам да не губиш време и нерви в генериране на една педя хейт и поредни банални измишльотини за мен . Това винаги е за твоя сметка.  :)

преди 10 часа, nikssi написа:

Твоите постове са отдолу. 

Да . Точно така. И по нататък също съм отговарял защо някои по политически причини генерират и се включват в пропагандата и  спекулациите.

преди 10 часа, Lumberman написа:

Аз по-скоро бих се запитал има ли една истина казана, не лъжа? При него лъжата е като майчин език, от който не може да избяга. И не знам защо смята, че като твърди, че не лъже - че това нещо променя или някак облагородява участието му.

Ето, малко по назад по горе, съм оборил някои спекулации от карбовския сайт  и  др откровенни лъжи. Ако въобще нещо искаш " да се запиташ" ,  насочи си въпросите там. Ако греша в нещо, заповядай по същество.

До момента си един калсически хейтър празнословец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

A аз ти препоръчвам да не губиш време и нерви в генериране на една педя хейт и поредни банални измишльотини за мен . Това винаги е за твоя сметка.  :)

Нямам търпение да те видя пред съд един ден с такъв тип аргументи в своя защита, да те видя докъде ще я докараш? Нищо, стой си тука за декор, да ни напомняш за породата си с присъствието си. Да не би да забравим, че има и такива хора по земите ни. И тогава, в контраст, да оценим и истинските българи и родолюбци, които наистина са оставили следа и са дали живота си за народ и родина.

А твоите препоръки ги отправи към шефовете - току-виж вдигнете малко нивото на пропагандата, щото, от мен да знаеш, с трици маймуни не се ловят, батка! Толкова си некадърен, че и дребните рибки не можеш да хванеш, а какво остава за едрите.

Ей тази снимка е много актуална за твоята порода, която в момента унищожава овцете (и козите) на българските животновъди в Странджа:
 image.png.ac68cf7f7f6c864cf0fdfaef2485b29f.png
Уж пазят (нашата полиция и БАБХ ни пазят!), а всъщност безжалостно изтребват. Но и те видяха народния отпор и може би осъзнаха безумието си, и се повъзгащисаха. Втори проби, това онова, карантина вместо изтребване (на здравите животни). И чакайте после тия хора да ни пазят от външни и вътрешни заплахи и от идеологически диверсии. Първо сами трябва да се пазим, а не да делегираме това наше задължение на вълци...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю :) съвсем си се филмирал... За кой ли път, вече не ги броя, не мога да си обясня твоя нездрав интерес към мен и постоянната злоба.  Това не е нормално бе драги :)

Нищо друго не мога да кажа, освен пак : Ако въобще нещо искаш " да се запиташ" ,  насочи си въпросите там. Ако греша в нещо, заповядай по същество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз колко пъти съм те молил ЛИЦЕМЕРНО да не ме наричаш "приятел"? Ти взе ли поука? Не взе. Когато вземеш поука и покажеш минимална промяна в положителна посока, тогава може да очакваш и някаква промяна в моето отношение към тебе. Дотогава ще бъдеш "специален"... или докато твоите покровители не ме банират (което стане първо).

Ти си олицетворение на доктрината, която се опитват да ни пробутват чрез тая конвенция - говорят ми за злоба, "език на омраза" и прочие, а същевременно проповядват и постановяват толерантност към неща, които са зли. Ти си мислиш може би, че нещо постигаш тука? Според мен настройваш хората още повече против своите господари. Затова и те нарекох "прикрит рашист". Имперските подлоги никога не ги уважават, Миро. Тъй че приеми го и спри да се тръшкаш. Прояви уважение към себе си, и тогава искай някой да те уважава. Толкова по твой адрес. Няма нужда да се пънеш да отговаряш, понеже няма да те чета. В последните ти 5 000 поста не съм видял нещо ново/различно и нямам основание да очаквам такова. И добре, че форума има функция "блокирай" за такива натрапници като тебе.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Lumberman написа:

А аз колко пъти съм те молил ЛИЦЕМЕРНО да не ме наричаш "приятел"?

:lol6: Е какво д аправя, да те псувам ли ? Защо ?? Ти сам си се наказал. НЕ го ли осъзнаваш  ???

преди 4 минути, Lumberman написа:

проповядват и постановяват толерантност към неща, които са зли.

Къде ме видя да проповядвам такива неща  ? Винаги съм те молел съвсем учтиво, да говориш и да ме цитираш конкретно и по темата . Не ти изнася , защото твоето е само измислици, без грам основание.

преди 5 минути, Lumberman написа:

Няма нужда да се пънеш да отговаряш, понеже няма да те чета.

АМа разбира се :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.