Премини към съдържанието
Мойра

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

Извинявай, но не мога да се съглася с теб относно ефектът от прословутата конвенция. Нещата, които отбелязваш се случват и без нея от години и то тайно. Тази неолиберална повърня ще продължи със или без Истанбулската Конвенция.

Редактирано от иноТ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, иноТ написа:

Извинявай, но не мога да се съглася с теб относно ефектът от прословутата конвенция. Нещата, които отбелязваш се случват и без нея от години и то тайно. Тази неолиберална повърня ще продължи със или без Истанбулската Конвенция.

Едно е тихомълком и тайно, друго е със закон зад гърба и никой да не може да ти каже нищо, защото законът... и т.н.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:

Не трябва да допускаме конвенцията да бъде подписана!

Тя е подписана. Не е ратифицирана .

преди 4 часа, Мойра написа:

Конвенцията преследва определени цели.

Най-страшната от тях е, че държавата ще поеме възпитанието на децата от възможно най-ранна възраст, което възпитание ще трябва да внуши на малчовците, че те едва ли не са се родили безполови и трябва сами да изберат пола си.

Немалка част от тези деца ще сменят пола си, а последиците ще бъдат ужасяващи.

В Америка психолози и педиатри вече бият тревага и този, който ни налага ратифицирането на конвенцията е престъпник, достоен за смъртно наказание.

Има доста материал по този въпрос в темата.

С насилието можем да се справим и сами, стига да имаме действащо правосъдие.

А бедността, мизерията и корупцията изглеждат твърде дребни и нищожни в очите на власт и пари имащите.

Вината е в нас, че търпим и мълчим толкова години.

най страшното е че спекулираш с примери които "ще настъпят от конвенцията" от страни които не са ратифицирали конвенцията .

Нещо като ... в Якутия ще бият негрите... ма ние нямаме негри.. нищо ...като приемете закона. ще ги биете.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Мойра написа:

В Америка психолози и педиатри вече бият тревога и този, който ни налага ратифицирането на конвенцията е престъпник, достоен за смъртно наказание.

О не, смърт ще им е малко на Боко и неговите депутати, трябва насилставено да бъдат оперирани чрез отрязване на висулките им, после насилствено нагнитани като гъски с женски хормони да им пораснат цици и накрая да бъдат дадени на педалите садисти да им правят содомия всеки ден. И това до края на живота им или докато не се самоубият.

• Харесва ми 3
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

единствената причина да не се подпише в англия е че  гревио искат да извземат  функциите  на дъртата кралица  

иначе смяната на пола  си го има

що се отнася до евро бюрократите 

те са си съгласни

по малко правомощия

повече свободно време

гревио да се разправя по гетата

ще се замерят с едни напечатани евра без покритиеи готово

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Мойра написа:

Най-страшната от тях е, че държавата ще поеме възпитанието на децата

не държавата а нпотата  а държавата им дава пари

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната "истанбулска" педофилка. Извинявам се за източника, има и по-добри и не толкова жълти. Без значение е обаче източника, който иска да си употреби мозъка и да си намери информацията в някой от...хм, е, от така наречените "официални източници".

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, sliderum написа:

И как реши че е истанбулска педофилка, след като Уелс и Великобритания  не са измежду тези ратифицирали конвенцията  ??

Това си е обикновенна уелска педофилка :)

Освен другото и е осъдена и в затвора.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

И как реши че е истанбулска педофилка, след като Уелс и Великобритания  не са измежду тези ратифицирали конвенцията  ??

Това си е обикновенна уелска педофилка :)

Освен другото и е осъдена и в затвора.

Защото, според мен едва ли е от значение териториалното базиране на провиненото същество, освен за размера и вида на присъдата, която би получило. Обаче, психическото разстройство е налице и точно "хора" с такива психопатии, натискат през превзетите и от тях ЕС органи, да ратифицираме документ, който ще им е от полза, за да улесни безобразията им на българска територия... Или, ти не смяташ извършеното от онова нещо, за безобразие и престъпление?

ПС. Днес осъдена, при това с някаква абсолютно смешна лека присъда, утре като се разпищолят съвсем LBGT-тата и НПО-тата, кой знае, може да побутнат още малко лобиране на парламентите в разни други държави и на "нашето" "народно" събрание и такива сексуални действия с малолетни, да бъдат описани като нормални и ненаказуеми.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, sliderum написа:

Или, ти не смяташ извършеното от онова нещо, за безобразие и престъпление?

Е как реши, като уточних че е осъдена в затвора :)

преди 41 минути, sliderum написа:

Днес осъдена, при това с някаква абсолютно смешна лека присъда,

Ами да.. както и у нас, дето имаме закони заради които нямаме уж нужда от конвенция. КАквато е една от опорките на анти-пропагандата.

Е аз винаги съм давал същото за пример. КАк наши педофили се измъкват от "перфектните" ни закони, докато за същите престъпления,  в злия запад лежат с години.

Затова и акцентирам, че тази конвенция задължава именно държавите да имат що годе еднакво законодателство, без вратички, и което да дава що годе адекватни присъди, и осъждани независимо в коя държава са.

Едва ли трябва да уточнявам че нашето "перфектно законодателство" куца не само в тази област, а и в много други .

преди 45 минути, sliderum написа:

и такива сексуални действия с малолетни, да бъдат описани като нормални и ненаказуеми.

Конвенцията е точно за обратното.Поради гореописаните причини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Конвенцията е точно за обратното.

Конвенцията за разможване на обратните.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Е как реши, като уточних че е осъдена в затвора :)

Защото тя не е осъдена благодарение на твоето отношение по въпроса, а по-скоро въпреки него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, sliderum написа:

Защото тя не е осъдена благодарение на твоето отношение по въпроса, а по-скоро въпреки него.

Е как ще е въпреки мнението ми , като моето мнение /ще го повторя/ е че на запад престъпниците получават що годе някакво  възмездие, докато тукашни педофили и др са или условно или без наказание. И това което би уеднаквила конвенцията в наказателния кодекс и действия на прокуратура,  е именно и в тази насока. Не в една държава да са на свобода а в друга - в затвора. И не само за тази категория престъпления де.

т.е. виждам че си измисляш относно "моето мнение" , и то на 180' , ама няма проблем. Не си първия , не си последния :)

Нищо не казваш защо повечето  фрапиращи примери от анти-пропагандата колко е лоша конвенцията, са все от страни които не са я ратифицирали :)
Да не повтарям

вица за Якутия

преди 7 часа, Белгиеца написа:

Конвенцията за разможване на обратните.

Тц. Не позна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

Е как ще е въпреки мнението ми , като моето мнение /ще го повторя/ е че на запад престъпниците получават що годе някакво  възмездие, докато тукашни педофили и др са или условно или без наказание. И това което би уеднаквила конвенцията в наказателния кодекс и действия на прокуратура,  е именно и в тази насока. Не в една държава да са на свобода а в друга - в затвора. И не само за тази категория престъпления де.

т.е. виждам че си измисляш относно "моето мнение" , и то на 180' , ама няма проблем. Не си първия , не си последния :)

Нищо не казваш защо повечето  фрапиращи примери от анти-пропагандата колко е лоша конвенцията, са все от страни които не са я ратифицирали :)
Да не повтарям

Тц. Не позна :)

Пак греда.Насилието над жени е в пъти по-голямо там където е прието джендър законодателство и семейството като носител на традиционните ценности е разрушено.Това цели и истанбулската перверзия.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

У нас проблема с правосъдието, не са законите, а тяхното изпълнение, като вина имат МВР, прокуратура, адвокатура и съдът. Нали не мислиш, че каквито и промени в законите да има, това ще доведе до ползотворното им изпълнение, след като институциите са неефективни. Но пък ратифицирането на конвенцията, ще даде възможност на ЛГБТ да съдят(за какво друго освен за пари, те не са по-малко алчни от другите капиталисти, така че за много пари) държавата, по оригинала на английски и френски език на конвенцията, за това, че не им осигурява всичко разписано в конвенцията. В това число бракуване и всички привилегии, които идват с тази институция, в това число отглеждане на деца взети от домове, или отнети от родителите им по силата на конвенцията(както става в Норвегия, Белгия и вероятно на други места) че не осигурява перверзно джендерско образование за децата още от детските градини, та чак до живот. За това, че не осигурява клинична пътека за обръщане на пола на тези измамени, побъркани социално полово и насилствено деца, със съответната хормонална терапия и хирургическа интервенция. Разбира се, държавата ни ще бъде съдена в ЕС съдилища и така ще се отрече напълно правото на суверенитет на България.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въййй... Ти да видиш :)

Сериозно казано... тъкмо попаднах на един нелош пост от асен Генов, по точно ми хареса дискусията долу.

Ако искаш разгледай и примера за Норвегия, и отговорите за законодателството какво би добавило или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

на запад

Що не пуснеш обява в западен гей сайт че си търсиш заможен гей съпруг, да се вземете и заживееш на запад, като толкова много всичко западно ти харесва ?
В Холандия ще се намерят активни гейове да те таковат, ако си съгласен да им пристанеш за булка.
Пък може и да те водят в части гей клубове, където всеки доминантен активен гей си води съпруга му да го разменя и дава на други активни гейве да го таковат, в замяна на което и на него му пускат да опъва чужди гейове.
А между другото, това с гейовете в Холандия ми го бяха разправяли още преди 1989г.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Въййй... Ти да видиш :)

Сериозно казано... тъкмо попаднах на един нелош пост от асен Генов, по точно ми хареса дискусията долу.

Ако искаш разгледай и примера за Норвегия, и отговорите за законодателството какво би добавило или не.

мани го тоя

в норвегия престъпността е 10 пъти по голяма от българия норвежцине да си подписват каквото искат

ако искат и закон  за кастрация на всички граждани и след 100 години сичко като измре да останат само животните в тая държава.

а престъпността е голяма щото нпотата са  се развихрили и условията на затворнците са по добри от 5- звезден хотел в българия.

което е стимул да си престъпник

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.