Премини към съдържанието
Мойра

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Мойра написа:

Ще ти се да не е, ама е. :)

Ама не е :)

https://www.psychologytoday.com/us/blog/political-minds/201705/the-american-college-pediatricians-is-anti-lgbt-group

Чукча писател, чукча не читатель.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

Ама не е :)

https://www.psychologytoday.com/us/blog/political-minds/201705/the-american-college-pediatricians-is-anti-lgbt-group

Чукча писател, чукча не читатель.

Ти си един платен манипулатор и всички го знаят, така че...

Приятна вечер! :)

П.П. Да ти припомня и това

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Показах конкретно как ти манипулираш ,че и не се усещаш . Представяйки малката организацийка анти-ЛГБТ активисти, като  авторитетната педиатрична организация.

Не се ли усещаш как си прекрасен пример за точно този таргет на полу-фейк сайтовете , налагана  субективна пропаганда  и промивка на мозъци ?

Именно такива като теб,  напомпани с фейкове и спекулации , оцъклят очи и изпадат в истерия като прекрасния репортаж на "господарите" https://gospodari.com/разпалена-жена-праща-видни-личности-в-седалищните-части-на-майките-им-заради-истанбулската-конвенция-video137431.html

Мислете малко бе хора :)  и не се подвеждайте по всяка клоака , която ви налива ли налива спекулации и лъжи  в главите.

"новината " ти е добър лакхмус-тест  за реномето на сайтовете препечатващи тази спекулация.

http://www.bnews.bg/article/205070

http://bultimes.bg/amerikanskata-kolegiya-na-pediatrite-djendur-ideologiyata-uvrejda-detsata/

http://www.cross.bg/pola-hormoni-razhda-1502127.html

http://glasove.com/categories/na-fokus/news/amerikanskata-kolegiya-na-pediatrite-dzhendyr-ideologiyata-uvrezhda-decata

и др

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

Показах конкретно как ти манипулираш ,че и не се усещаш . Представяйки малката организацийка анти-ЛГБТ активисти, като  авторитетната педиатрична организация.

Не се ли усещаш как си прекрасен пример за точно този таргет на полу-фейк сайтовете , налагана  субективна пропаганда  и промивка на мозъци ?

Именно такива като теб,  напомпани с фейкове и спекулации , оцъклят очи и изпадат в истерия като прекрасния репортаж на "господарите" https://gospodari.com/разпалена-жена-праща-видни-личности-в-седалищните-части-на-майките-им-заради-истанбулската-конвенция-video137431.html

това  защо си пропуснал да цитираш? :rolleyes:

:lol6:

П.П. Внимавай какво пишеш!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Мойра написа:

преди 6 минути, Мойра написа:

това  защо си пропуснал да цитираш? :rolleyes:

:lol6:

Ехооо... това е СЪЩОТО.

Абе ти наистина ли не си проверяваш източниците и че цитират ЕДНО И СЪЩО ?  :laughing4:

Източника от "гласове " ти е : https://www.acpeds.org/the-college-speaks/position-statements/gender-ideology-harms-children

Което е  именно тази малка организацийка, а НЕ Е американската колегия на педиатрите  ! който сайт е : https://www.aap.org/en-us/Pages/Default.aspx

Прочети най сетне : https://www.psychologytoday.com/us/blog/political-minds/201705/the-american-college-pediatricians-is-anti-lgbt-group

Или  накой да ти го ПРЕВЕДЕ ако не можеш ! :)

Добавих и твоето в по горния си пост за сайтовете от които да "имаш едно наум" когато цитираш

преди 9 минути, Мойра написа:

П.П. Внимавай какво пишеш!

Аз си внимавам, и пак ти казвам - нищо лично, но вземи ти малко се образовай преди да копи-пействаш такива "авторитети" които нямат нищо общо с  уважаваните педиатрри  :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам нещо пак сте се озъбили на кака Мойра. Всичкото трол, я е налазило :D

Даже и Алекс сте го активирали и още 1-2 профила, които бяха в дълбоко забвение.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Мойра написа:

Не храни трола. Той пак се е хванал за запетайка, изтъркани манипулативни игрички. Много го бива в това. Педиатри ли са? Педиатри са. Авторитети с дипломи. Ама не били от тая организация, били от оная, ама било публикувано, където не му харесва - гласове, а не топфейк. Дрън-дрън, любимото му занимание да дрънка дребнаво и да увлича опонентът в обяснителен режим. После той те бил "хванал" и нямал една истина, такова - лъжа казана. Подозирам, че дори не му плащат за това, или заработва мизерно. Тук е за спорът и за някаква дребна и неразбираема суета, от подобни наддумвания и офтопици.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

мисля че ти казаха, ама трябва да имаш нещо да го проумееш

като не можеш да го обориш казваш нещо като трол в случая е манипулатор

от психологична гледна точка значи, признание че не можеш да си защитиш мнението

преди 45 минути, sliderum написа:

Гледам нещо пак сте се озъбили на кака Мойра. Всичкото трол, я е налазило :D

Даже и Алекс сте го активирали и още 1-2 профила, които бяха в дълбоко забвение.

тя е бот лишен от изкуствен интелект, защото е стара версия или както каза ти "кака"

интересно много често казват кака то мургавите, ама знам ли може да си - батеееееееее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Без умствен капацитет написа:

мисля че ти казаха, ама трябва да имаш нещо да го проумееш

от психологична гледна точка значи, признание че не можеш да си защитиш мнението

тя е бот лишен от изкуствен интелект, защото е стара версия или както каза ти "кака"

интересно много често казват кака то мургавите, ама знам ли може да си - батеееееееее

"Знай, че докато те хвалят, ти все още не си на своя път, а на пътя, угоден на другите."
Фридрих Ницше

Благодаря! :)

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Без умствен капацитет написа:

Път офцата рече и отсече....

преди 40 минути, Без умствен капацитет написа:

тя е бот лишен от изкуствен интелект,

и

преди 40 минути, Без умствен капацитет написа:

много често казват кака то мургавите,

бе.......................беееееееееееееееееееееееееее

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

"Знай, че докато те хвалят, ти все още не си на своя път, а на пътя, угоден на другите."
Фридрих Ницше

Трудно е да си признаеш грешките , нали :)  и да си вървиш по удобния път на тези които те хвалят .

Какво стана с американската общност на педиатрите ?

Някой преведе ли ти https://www.psychologytoday.com/us/blog/political-minds/201705/the-american-college-pediatricians-is-anti-lgbt-group

Или ще продължаваш да си твърдиш за "хамерканските педиатри"

преди 1 час, Мойра написа:

Ще ти се да не е, ама е. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, .Alex&Vanko. написа:

Към февруари 2018 г. Конвенцията е подписана от 45 държави. Те са глупаци а ние най-умните!

Умните правят разлика между подписване от някаква не избирана от никого министърка в името на Боко и това да е ратифицирана от парламента, където същият този послушко Боко рапона не разполага с 121 депутати от неговата партия.
За да се е ангажирала държавата България трябва ратификация в парламента.
За сега такава ратификация няма, значи джендърите да заминават в Холандия там да се женят и сменят пола и осиновяват деца и да ги подлагат на педофилски изтезания посредством болезнена содомия. В Холандия си имат партия на педофилите, продават си наркотици и така.
На мен кракът ми не е стъпвал в тази покварена държава и най-вероятно никога няма да стъпи доброволно. Също както нямам никакво намерение да посещавама Саудитска Арабия.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/20/2018 в 11:57, .Alex&Vanko. написа:

Папата ги приема. Бог никъде не е говорил против тях. Не знам защо БЦП възстава.

Не познаваш Библията момче, там Господ заклеймява арсеноките и малаките - на български е преведено като мъжеложници и малакийци! А Содом и Гомор са затрити заради заради мърсотията на нравите царящи там!

на 3/20/2018 в 11:50, Без умствен капацитет написа:

в страната където има гей парад, колко процента са гейове, там има джендър идеология от много години

...

Стават все повече!

преди 23 часа, .Alex&Vanko. написа:

Добре за какво е тая омраза от ваша страна?

А кокошките защо кълват болните пилета?

преди 21 часа, Белгиеца написа:

Ама каква омраза моля ти се, аз искам да ги лекувам всичките и да ги излекувам от психичните им проблеми.

...

То ако ставаше така да се лекуват психични проблеми - нямаше да има лудници!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, .Alex&Vanko. написа:

Те това правят различните отстояват себе си и те искат да си продължат рода!

Как да си го продължат бе.....този ?! Мъжко с мъжко не става , както и женско с женско . Не им е дадено от "бога"/бога . Може да искат , ама не става !

Така и не направи разлика (и от други теми) между трябва , може , искам и правя .

Истината за ИК драги е съвсем друга ! Като не четеш и не разбираш от знанията в сериозните книги , поне гледай и мисли върху клиповете по-горе и си мисли за "Матрицата".....Може пък и да успееш в мисленето....

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Да се целуват навън... ...Това да си различен не е инкриминизирано... ...Две човешки същества се харесват и обичат...

Никой не им пречи да се целуват, обичат и харесват!

...да се женят да имат деца...

Ми... Между мъже няма как да се родят деца или между жени! А бракът, е социална институция даваща привилегии и осигуряваща по-добри възможности за създаване и отглеждане на деца... Двама хомосексуални какво ше създадат, че да им се осигури възможност за брак?

преди 4 часа, .Alex&Vanko. написа:

Те това правят различните отстояват себе си и те искат да си продължат рода!

Как да го продължат този род? Без пишка или в дупе не става! На хомосексуалните жени никой не им е забранил да си имат деца, ма между мъже... Просто не става!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Права каквито имат хетеросексуалните. Да се целуват навън да се женят да имат деца! 

Как се правят деца със содомия, не знам да са успели до сега двама пръчове да забременеят. Требе си пръч и коза за да се направи яре.

преди 22 минути, darkterminal написа:

То ако ставаше така да се лекуват психични проблеми - нямаше да има лудници!

Що да не става ?
Ако богатите арабухи дето изнасят нефт за целия свят, решат да финансират научни разработки, много лесно ще им намерят цаката руснаците. Путкин ще осигури достатъчно брой затворници джендъри и психиатрите почват да ги ползват за опитни зайчета-джендърчета. Кое джендърче е женско ама се прави на мъжкарана, си го превъзпитават да стане нормална жена. Кое джендърче е с пишка ама иска да му я режат, си го превъзпитават да стане нормален мъж. 
Те педофилите ги лекуват, та едни джендъри ли няма да успеят да ги нормализират ?
Педофилите които приемат химическа кастрация ги пускат по-рано от затвора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Мойра написа:

Фридрих Ницше

кой ме хвали :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Белгиеца написа:

...

Що да не става ?
Ако богатите арабухи дето изнасят нефт за целия свят, решат да финансират научни разработки, много лесно ще им намерят цаката руснаците. Путкин ще осигури достатъчно брой затворници джендъри и психиатрите почват да ги ползват за опитни зайчета-джендърчета. Кое джендърче е женско ама се прави на мъжкарана, си го превъзпитават да стане нормална жена. Кое джендърче е с пишка ама иска да му я режат, си го превъзпитават да стане нормален мъж. 
...

С бой със сигурност не става. С лекарства до сега не е намерен начин... Всичко друго е в сферата на евентуалностите...

преди 15 минути, Белгиеца написа:

...
Те педофилите ги лекуват, та едни джендъри ли няма да успеят да ги нормализират ?
Педофилите които приемат химическа кастрация ги пускат по-рано от затвора.

Ми... Там е работата, че педофилите и изнасилвачите излизат кастрирани, а не излекувани! Ако спрат с препаратите дето ги правят на зеленчуци се връщат към старите си занимания и ползват играчки наместо пишки...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, nikssi написа:

бриТчет ай фърляме камъни по районното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Фридрих Ницше

Кто гледам лайковете дето си раздават тролчетата един на друг, радвам се че съм от малкото които са " на своя път". :)

Ето  - опровергах една спекулация-фейк , разпространявана, че и  НАЛАГАНА, както казва, че и неистово желае,  Мойра - "Колкото е нужно, за да стигне до умовете на повече хора."

Обаче лайковете се трупат на "удобния път" - пътя на фейковете и спекулациите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

С лекарства до сега не е намерен начин...

Ще го намерят ако го търсят и ако има кой да плаща за изследователската дейност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Белгиеца написа:

Ще го намерят ако го търсят и ако има кой да плаща за изследователската дейност.

това е на хормонално ниво, така че ако има ще е нещо с новите лекарства по генетичен път, там се наливат много пари, защото антибиотика е почти изчерпан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

Не знам защо си толкова убеден в това... На мен лично, ми се струва, че лекуването на психични отклонения не става с нищо друго, освен с естествен отбор... Който може дава поколение, който не може не дава... Вот и все дела...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Обаче лайковете се трупат на "удобния път" - пътя на фейковете и спекулациите.

Завиждаш и.

В интерес на истината, в някои по-нормални твои постове ми е идело да ти сложа палец, обаче ти ги пишеш все комплексни и вкараш и по нещо от твоите си дразнещи провокации и просто не мога. А понеже все пак си интелигентен (до степен и на зъл гений, според гледната точка), най изскренно съжалявам, че не мога да ти бия палец, все има нещо и прецакано...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, darkterminal написа:

Не знам защо си толкова убеден в това... На мен лично, ми се струва, че лекуването на психични отклонения не става с нищо друго, освен с естествен отбор... Който може дава поколение, който не може не дава... Вот и все дела...

ами те нямат и гена умира, дори да осиновят някой той/тя ще е друг ген, какъв е проблема

преди 3 минути, RagnerBG написа:

Завиждаш и.

В интерес на истината, в някои по-нормални твои постове ми е идело да ти сложа палец, обаче ти ги пишеш все комплексни и вкараш и по нещо от твоите си дразнещи провокации и просто не мога. А понеже все пак си интелигентен (до степен и на зъл гений, според гледната точка), най изскренно съжалявам, че не мога да ти бия палец, все има нещо и прецакано...

то като гледам - ти повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.