Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

преди 7 часа, miro20 написа:

"лайковете" въобще не са критерий.

Да, бе, защо ли изобщо ги има? Миро Краставицата да се черви от срам, пардон, забравих, че той си няма срама.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Разбира се, че политиците използват дебата своите си цели.Ти  обаче си достатъчно интелигентент за да схванеш коварството на тази пошлост наречена "Истанбулска конвенция".Разбира се казуса джендър, ме

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция Сорос не е човек, а зъл демон!     

Това под спойлера отдавна съм го прочела и мисля, че ни заблуждават. В България никой никога не е дискриминирал различните, освен ако не са били автори на престъпления. Не е нужно да спомена

Публикувани изображения

преди 5 часа, karadzha написа:

Да, бе, защо ли изобщо ги има? Миро Краставицата да се черви от срам, пардон, забравих, че той си няма срама.

Още един изцяло покриващ профила

Тотален офтопик, хейт, и то само защото попитах какво ви е мнението за статията :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A кое е критерий? Не са критерий ако се представяш в някое соросоидно гъмжило (тогава даже да имаш нисък рейтинг е плюс), но определено се вижда реакцията на нормалните хора. И тя не е на одобрение, а на погнуса. Не че Миро го интересуват лайковете, защото той ежедневно съзнателно си плюе по сурата, а и как да ги признае, когато това ще означава признание, че е провален трол?

От мен един лайк не е получил, просто няма за какво да си дам одобрението. И не че не съм търсил с нещо да се съглася с него. Но той не търси съгласие и разбирателство, а провокации и манипулации. Тъй че такъв отклик е съвсем резонен. Това да пишеш в политически теми и да имаш такъв рейтинг е срамно, както беше срамен рейтингът на президента Плевнелиев. В други раздели е много по-трудно да натрупаш лайкове отколкото тука.

Не че лайковете са важни или някаква самоцел, но определено обогатяват картината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

....защото попитах какво ви е мнението за статията :)

Това , че питаш е добре ! Само , че отговор искаш ли ? :)

Ако искаш - статията (в поста на Мойра) е вярно отражение на действителността , т.е. Истина ......стига този отговор да не ти идва сложен . Иначе за какво питаш - писаното е очеизвадно !

"..да бъде премахнат традиционният морал, на чието място да се утвърди биоетиката ..."

преди 42 минути, Lumberman написа:

A кое е критерий?

Критерият е : " Кой , кой е ? "  (едните искат ресурса на целия свят - материален и идеален , а другите не си го дават) , респективно кой към какво и как се стреми , каква е целта и какви са средства , като при това целта не оправдава средствата.....и т.н. става по-сложно , но и само това е достатъчно ......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВМРО: Скандалните опити за легализиране на педофилията трябва да се пресекат в зародиш!

Цитат

Скандалните опити за легализиране на педофилията трябва да се посекат в зародиш. Това се казва в позиция на ВМРО – Българско национално движение, подписана от председателя на партията, вицепремиер и министър на отбраната Красимир Каракачанов, съобщиха от пресцентъра на партията.

Реакцията идва като отговор на станалите публично достояние чернови на новите класификации на диагнозите на Световната здравна организация и на американския класификатор на диагнозите, пише "Епицентър". Според тях, освен предложението трансджендърите да не бъдат третирани като психичноболни, педофилията ще започне да се разглежда като безобидно психическо разстройство, а не като тежка диагноза, която изисква лечение и е несъвместима с обществото. Тези заключения са направени на 11-ата Международна класификация на болестите, която ще влезе в сила от 2022 г. Тези данни се потвърждават и от специализирани сайтове, цитирани от пресата у нас.

Според изданията, които се позовават на черновите на МКБ – 11, сексуалното влечение и фантазиите към деца излизат от обхвата на състоянията, които са обществено нетърпими и се диагностицират. Сред списъка на неприемливите състояния може да останат само поведенческите актове. Казано накратко: ако сте педофил, това ще се толерира и няма да се диагностицира, изолира и лекува, стига да не посягате. (Скандален е и фактът, че норвежкият депутат Моника Грьом и датският политик Перниле Шкипер от години активно работят за узаконяването на кръвосмешението!).

Това – наглед леко, а всъщност сериозно отместване на границите на приемливото е част от синхронния опит за изтласкване на допуска на търпимо сексуално поведение. Ние, патриотите от ВМРО, от години предупреждаваме за тази опасна световна тенденция, приемаща извращенията за норма.

Ето защо ние, Патриотите от ВМРО, за пореден път заклеймяваме подобни либерално-мракобесни „нови тенденции“. Категорично сме против всякакъв род сексуални изкривявания да се узаконяват като „природни дадености“ и „нормални човешки състояния“. Педофилията е престъпление не само спрямо невинните жертви, но най-вече срещу човечеството. Най-ценното нещо за всяко нормално общество са децата. Ако сега противни актове като сексуалните посегателства над тях под каквато и да е форма се приемат като нещо напълно нормално, то утре вакханалиите на Калигула ще ни се сторят като забавление в лунапарк, казват от партията.

Не допуснахме приемането на позорната Истанбулска конвенция, узаконяването на гей браковете, легализирането на трети, пети, осми и там каквито още полове определени объркани кръгове от обществото твърдят, че съществуват. Няма да приемем и този позорен опит на пълзящия джендъризъм да посегне на децата ни.

В своята 125-годишна история ВМРО винаги е защитавала правата на българските граждани, винаги е била стожер на морала, на християнските ценности и изконните традиции, дълбоко залегнали в корените на обществото. Подмяната им с развявани високо медицински патологии и издигането им във висши човешки ценности, за нас е недопустима.

Ето защо ние, Патриотите от ВМРО, започваме широка дискусия по темата с участието на специалисти и ще направим постъпки пред професионалните гилдии у нас подобна промяна да не бъде допускана в предстоящата официална версия на диагностичните регистри, казват в заключение от ВМРО.

На това мнение са над 80% от българските граждани и управляващите са длъжни да се съобразят с него!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, by_chechi написа:

Ако искаш - статията (в поста на Мойра) е

Брей ! Един да е прочел статията :) Или само заглавието ?  :) :)

Лянгурманчо, ето виж как твоя пост има към момента 4 "лайка" . "харесване" на един тотален злобен обиждащ офтопик към друг потребител.. "харесване " на любезности и нападки от рода на ... "погнуси.. плюене по сурата... провален трол"

Питал съм те и друг път - Аз да съм се обръщал към теб /или друг/ с подобни епитети ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Питал съм те и друг път - Аз да съм се обръщал към теб /или друг/ с подобни епитети ?

Не, ве, ти не обиждаш. Само дето според теб другите сме "сталинисти-комунисти" и тролове, а ти си света вода ненапита:laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто констатирам възгледите на някои , които даже са с подобни символики . Виж, ако някой го е срам че има таквиа възгледи, това не е мой проблем. Аз не се срамувам да повторя че моите са център-дясно. :)

Вас що ви е срам и смятате за обидно ??  Май някой гузен негонен бяга :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Просто констатирам възгледите на някои , които даже са с подобни символики . Виж, ако някой го е срам че има таквиа възгледи, това не е мой проблем. Аз не се срамувам да повторя че моите са център-дясно. :)

Вас що ви е срам и смятате за обидно ??  Май някой гузен негонен бяга :)

Това какво общо има с темата, или си тролим?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Аз не се срамувам да повторя че моите са център-дясно. :)

Ти си опериран от срам и нямаш такова нещо:laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ми посочиш от какво да ме е срам, цена няма да имаш. :) От десните си убеждения няма как да ме е срам естествено :)

Пак да те питам.. вас що ви е срам, и защо смятате другополюсните идеологии за обида и срамни ? потвърждаваш лафа "Гузен негонен бяга"

Което ме радва .

Дори вие осъзнавате колко мракобесни са тези сталинистко-комунистически идеологии.Но си тролите " за спорта" . Ей тей.. да сте на епек. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак питам, това по темата ли е? Влизам, за да завържа дискусия по тази тема, но не мога, защото ти си наводнил с простотии и тролиш яко цял ден... Няма ли кой да почисти и да те банне?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не ти пречи. Хайде, коментирай статията за която питах, и която нямаш грам намерение да четеш :) Говори само по темата, и без да споменаваш "Миро"  :) :)

Ама не мооожееееш :) Защото първо трябва да си отговориш на този въпрос .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О да, ама аз ли ? :)

преди 6 часа, Мойра написа:

ВМРО: Скандалните опити за легализиране на педофилията трябва да се пресекат в зародиш!

На това мнение са над 80% от българските граждани и управляващите са длъжни да се съобразят с него!

Мойра, честито участие в развъртане и разпросранение на "фейк-нюз",  с първоизточник някъде от любимия ти "гласове".

https://www.dnevnik.bg/politika/2018/06/27/3207672_vmro_se_pozova_na_stranna_statiia_za_da_obiavi/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Тoни написа:

Kaкво да коментирам, като ти си оспамил темата? И даже ми казваш кое точно да коментирам! Кой си ти?

Затова има функция "блокиране". Понеже никой няма да го банне. Но поне са ни оставили тая опция. И темата става доста прегледна. За мене, не и за други читатели или потребители, които биха попаднали на нея, но така искат някои хора, така им харесва. Тяхна си работа.

При толкова сериозни проблеми над главите ни има нещо перверзно все още да се занимаваме с персоната на miro20. Аз съм му писал отдолу каквото съм му писал, и всичко друго идва в повече.

Простете за отклонението от темата. Но как да не се отклоняваш от пътя като целият е обрасъл и трънясал.

преди 2 часа, miro20 написа:

Батка, вониш! Отношението ти е гнило, "фактите" ти са гнили, въобще голямо зловоние се носи от тебе, но само на тебе (уж) това ти убягва?! Цялото това омърсяване, което правиш, е толкова омерзително, че въобще не е нужно да си използвал някакви там епитети. Ти се хващаш за буквата, а пропускаш удобно същината. Дето беше писал някой по твой адрес, май "Слънце" (но може и да бъркам, то беше в оная изтритата тема), че при тебе всяка публикация е в нарушение (на правилата). Ако констатациите, които правим по твой адрес, те обиждат, замисли се как да се промениш. Иначе за злото куче винаги ще има и зла тояга!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Lumberman написа:

Ти се хващаш за буквата, а пропускаш удобно същината

Примерче нещо ? :)

преди 13 минути, Lumberman написа:

Иначе за злото куче винаги ще има и зла тояга!

Ми вижте се как постоянно  скимтите злобно, и се замислете за кого трябва "тояга" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, miro20 написа:

Ми вижте се как постоянно  скимтите злобно, и се замислете за кого трябва "тояга" :)

:laughing4:Не разбираш от кучета. Ръмжи се злобно, а се скимти уплашено или виновно. Така че се уточни скимтене ли има или ръмжене?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не визирам животинския свят, но виждам правилно си ме разбрал. Вашето не е ръмжене, а  скиимтене. И  злобно заради епитетите и беззъбите опити за провокации

Гледам нещо въобще не ви интересува развъртяната от "гласове" и ВМРО хибридка, фейк-новина ?

А някои толкова искаха да дискутират :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Вашето не е ръмжене, а  скиимтене. И  злобно заради епитетите и беззъбите опити за провокации

Пак ти казвам скимтенето не може да е злобно, ма коте по гръб пада ли?:D

П.П. Все пак придържай се към реалното демек истината, ако можеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбир асе :) То именно затова е това беззъбо злобно завистливо скимтене . Защото една лъжа не можете да цитирате :)

Ти нещо по темата ще коментираш ли ? фейк-спекулациите  на "гласове"  и ВМРО за СЗО например ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, miro20 написа:

....Аз да съм се обръщал към теб /или друг/ с подобни епитети ?

Сквернословия могат да се пишат и без епитети всякакви .

Епитетите само изясняват емоциите , употребяват се за недвусмисленост , подкрепят и усилват смисъла . Но не са съдържание!  Представляват само форма на изразяване ......

Т.е. формата ти на изразяване не променя същността на изявите ти . 

Същността ти е ясна на всеки , ти сам се описваш достатъчно ясно по смисъл и съдържание.....да я изяснявам ли и аз още....със или без епитети ?:)

Ако това ти е истинската същност (без да я съзнаваш) , или представлява целенасочени провокации (съзнателно) - заемайки място в общността , крайно време е да се поправиш :

Да се образоваш ако не съзнаваш и тогава да раздаваш акъли на хората . А не да копираш и имитираш мислене....с имитации до разбиране няма как да стигнеш ! Ето ти нещо твърде сложно за теб и всички заблудени от Истанбулската конвенция  , а подозирам и недостъпно за мислене :

"..да бъде премахнат традиционният морал, на чието място да се утвърди биоетиката ..."

Разбира се , тук на първо място трябва да си запознат с понятията " Традиционен морал" и "биоетика"....

Или ако го правиш целенасочено и съзнателно за въпросната подмяна , просто да се потулиш там където слънце не огрява :).......искам да кажа (без епитети) в кошчето за боклук - там ти е мястото на Гнусотен Мръсотник , или както наивно се въобразяваш за велик манипулатор ! Това мога да го напиша по още няколко различни начини , включително и съвсем здравословно от психологична гледна точка , да те напсувам....:lol6:

В същност една от скритите цели на Истанбулската конвенция е да обезсмисли...... псуването примерно.....!!! :lol6:

Шега , майтап , смях голям с псуването , ама тази психологична потребност дали я съзнаваш ? Това като "наклон" към "огромната значимост" на биоетиката съществуваща сама за себе си...... ! Без възможност за освобождаване на негативно натрупана психична енергия , неусетно , малко по малко се стига до полудяване (аз лично съм го преживял по друг повод) ! Както се и случва напоследък по света и у нас !!! :nono:......Без възможността да те напсувам цветисто , ама съвсем по каруцарски , така че и ти да разбереш за какво става дума - аз лично се чувствам ограбен !:lol6:

Т.е. , ако Традиционният Морал е дървото , биоетиката е малко клонче от дървото което ни пробутват в замяна.....Казано иначе конвенцията , пък ако ще тя да е и Истанбулска !

Но се надявам по смисъл и съдържание , тук без други епитети да съм безусловно ясен и точен ......:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, karadzha написа:

:laughing4:Не разбираш от кучета. Ръмжи се злобно, а се скимти уплашено или виновно. Така че се уточни скимтене ли има или ръмжене?

Никакъв усет за истина, що за извратен човек е това? Поне не използвай примери, които не разбираш, Миро, за да не бъдеш засрамен. Но ти срам нямаш, тъй че...

Но така се получава, когато гледаш да отвърнеш бързо и некачествено, без задълбоченост. Получават все подобни недомислици.

преди 10 часа, miro20 написа:
преди 10 часа, Lumberman написа:

Ти се хващаш за буквата, а пропускаш удобно същината

Примерче нещо ? :)

Ето самото ти искане за пример доказва, че си се хванал за буквата. Уж да се оправдаеш, а дваж повече се осъждаш и излагаш. Гнусният дух, на който е човек, не е нужно за него да се дава пример, защото във всичко, което прави/говори личи въпросното отношение. Ама ти наистина ли си мислиш, че имаш някакво право и че "нямаме пример"? Ако е така, жалко за тебе, но ти сам си си избрал да воюваш и да потулваш всяка истина, и тогава не трябва да се изненадваш, че си изгубил способността си да разбираш. Празнословец от класа. Онези гербаджии от екрана поне имат някаква мярка и срам, но ти нямаш. Що за кръв тече в тебе?

преди 8 часа, karadzha написа:

П.П. Все пак придържай се към реалното демек истината, ако можеш.

Напълно съм съгласен с Караджата, по-добър съвет няма да чуеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Lumberman написа:

Ето самото ти искане за пример доказва, че си се хванал за буквата

Добре де, как да си задам по ясно въпроса че когато сипеш обвинения, трябва да ги подкрепиш с нещо  ? :)

Ама ти наистина ли си мислиш, че имаш някакво право и че "нямаме пример"?

Идея си няма какво имаш и какво нямаш, и какво си фантазираш. Затова съвсем културно и коректно те питам - дай някакво примерче.

КАк без пример да отговоря на една педя измишльотини и простотии за мен ? :) Ми няма как :)

Празнословец от класа.

Кое наричаш "празни приказки" ? Това че питам за някаква конкретика ,  ане за празни измишльотини и гаменщини спрямо мен ? Е това е наистина връх на наглостта.

Една педя "празни приказки" , и после аз съм бил "празнословец от класа" :) :)

Ехооо  :)

Толкова ли е трудно да правиш като мен ?

Аз когато се обръщам към теб или към други, цитирам единствено и само по темата и казвам - ето тук не си прав ЗАЩОТО еди какво си. Или Да, но ето ти една друга гледна точка.Да съм се обръщал към теб с "гнусен, с празнословец" с "вониш, гнил зловонен, и т.н. ?

Каква е тази злоба и тотални комплекси, не мога да разбера , наистина :)  за кой ли път го казвам :)

И да те попитам понеже сте пак в тотален офтопик м все пак нещо за фейковете и спекулациите от "гласове" и ВМРО да кажете ?

Айде оная статия на Мойра я отминахме като празна гара.. ама все пак ? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, miro20 написа:

Разбир асе :) То именно затова е това беззъбо злобно завистливо скимтене ръмжене . Защото една лъжа не можете да цитирате :)

Ти нещо по темата ще коментираш ли ? фейк-спекулациите  на "гласове"  и ВМРО за СЗО например ?

Пиши по-бавно, за да стане разбира се, а не "разбир асе". Един път като се объркаш, нямаш мъжеството да си признаеш грешката, че е ръмжене, а не скимтене. Но те разбираме – не си мъж, а джендър – затова и ги защитаваш. След години в някоя друга тема, ще напишеш "дай линк къде съм ги защитавал", щото ИК си е точно излезнала от ателиетата на джендърите.

Ето – не можеш да бъдеш обективен при едно просто определяне за ръмжене, а какво остава при по-сложните казуси:D И после нямал казана лъжа, ха-ха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване