Премини към съдържанието
Мойра

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

преди 40 минути, lsmurf написа:

Това беше култово изказване "Не искам да постигам тези техни резултати"  Защото видиш ли щели да се сринат. Ами това че ще се сринат е преценката на виден икономически експерт в твое лице. Аз ти приказвам че средната продължителност на живота е 81,9 год което предполага добра здравна система и приротосъобразен начин на живот - ти не желаеш да го постигнем защото видиш ли те ще се сринат - логика. Говоря ти че са първата държава по свобода на медиите в света на теб и това не ти допада. Не ти харесва и ниското ниво на корупция - може пък и да има защо, някои хора живеят от корупцията. Не ти харесва да имаме тяхното качество на живот защото може и да се сринат виж като си заседнал здраво на дъното нама как да паднеш - нали. Нарочно не изтъкнах предимства като заплащане на труда и други чисто материални аспекти защото някои ще ме обвинят че съм мателиалист но в крайна сметка те също са важни за всички ни.  Ето нещо за образоваността. Наистина ги броят отзад напред но започват от 10 то място 😀😀

https://studyabroad.bg/класации-2/10-те-най-образовани-страни-в-света/

Този йезуитски подход за достоверност на измислени факти трудно ще постигне успех в страни с патриархални настроения. Аз не искам да постигам техните резултати, насърчаващи хомосексуализма, инцеста, педофилията, и всякаква парафилия, последвала посоката на либерализма! Закони за отнемане на деца от биологичните им родители и давани на еднополови съжители за отглеждане и възпитание в хомосексуализъм никога няма да подкрепя! Противоречията им с нарушаване на "човешки права" съчетани с извратения! Искат закони за секс на възрастен мъж с дете и ред други аномалии, дето СЗО (сбирщина от хомосексуалисти и лесбийки финансирани от Соросс платени предварително резултати, и нямащи дори и 50% реално покритие  с истинската наука) е одобрила! И, неудоволетворяване на искането било нарушение на човешки права! Колкото до продължителността на живота им се дължи на факта че са морска страна. Доказано е, че жителите на страни ползващи за храни морски дарове живеят по-дълго! Дали са и най-образованите както се твърди пак не се знае. Всеки си хвали стоката! До сега няма още деца от Норвегия печелили олимпиади и други световни състезания, а България всяка година представя умни деца. Така че мерси за норвежкото качество на живот, при импотентни мъже-хомосексуалисти и жени лесбо-феминистки приличащи на мъже. Такова общество няма репродукция на човешки фактор и по екстраполация ще загине. Лошото е, че подвежда и такива като нашето общество по пътя на самоунищожението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, herkules2 написа:

Този йезуитски подход за достоверност на измислени факти трудно ще постигне успех в страни с патриархални настроения. Аз не искам да постигам техните резултати, насърчаващи хомосексуализма, инцеста, педофилията, и всякаква парафилия, последвала посоката на либерализма! Закони за отнемане на деца от биологичните им родители и давани на еднополови съжители за отглеждане и възпитание в хомосексуализъм никога няма да подкрепя! Противоречията им с нарушаване на "човешки права" съчетани с извратения! Искат закони за секс на възрастен мъж с дете и ред други аномалии, дето СЗО (сбирщина от хомосексуалисти и лесбийки финансирани от Соросс платени предварително резултати, и нямащи дори и 50% реално покритие  с истинската наука) е одобрила! И, неудоволетворяване на искането било нарушение на човешки права! Колкото до продължителността на живота им се дължи на факта че са морска страна. Доказано е, че жителите на страни ползващи за храни морски дарове живеят по-дълго! Дали са и най-образованите както се твърди пак не се знае. Всеки си хвали стоката! До сега няма още деца от Норвегия печелили олимпиади и други световни състезания, а България всяка година представя умни деца. Така че мерси за норвежкото качество на живот, при импотентни мъже-хомосексуалисти и жени лесбо-феминистки приличащи на мъже. Такова общество няма репродукция на човешки фактор и по екстраполация ще загине. Лошото е, че подвежда и такива като нашето общество по пътя на самоунищожението!

З наеш ли, реших да проверя да не би все пак да си прав и Норвегия наистина да има сериозни проблеми с населението и човешките права. Оказва се че от педесетте години на миналия век населението и непрекъснато нараства тоест това че са толерантни с еднополовите връзки не води до сътресения както се опитвате да ни убедите. До сътресение води простотията в България която от 1975 година досега е намаляла с близо 2 милиона тоест с 25 процента. Тези хора са напуснали страната защото им е писнало от простотии. Наскоро гледах отново една комедия "Idiocracy"  в която земята беше пред загиване поради затъпяване на населението - май същото се случва в момента с България. Та да се върнем на тема Норвегия -естествения прираст положителен плодовитостта 1,98 -значително по голяма от тази в България . Структурата на населението от 0 - 14 години 18,9 % срещу 14,5% у нас Възрастни хора над 65 годишна възраст 14,9% срещу 22% у нас въпреки че живеят средно 7 години повече от нас. Относно качеството на живот 1 ви в света по индекс на човешкото развитие . Та не знам защо сте решили че имат сериозни проблеми както ви втълпяват пропагандните медии.  Когато фактите говорят трябва да се съобразяваме с тях. Не казвам че харесвам еднополови връзки но както подчертах в предишен пост те са изключения и не оказват влияние на развитието на обществото като цяло. Относно отнемането на деца от родителите им и даване на други хора които имат капацитета и отговорността да отгледат деца пък били те и еднополова двойка - защо не ще дадат своя принос в изграждане на популацията. Конкретен пример Елтън Джон лиши децата си от наследство за да се научат на труд и сами да си изкарват парите.

https://www.168chasa.bg/article/5388558

И ще ми кажеш че е по добре децата на Хасан да си останат при него за де ги учи да крадат и просят вместо държавата да ги повери на разумен човек който ще ги възпита като достойни граждани. Не съм съгласен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

З наеш ли, реших да проверя да не би все пак да си прав и Норвегия наистина да има сериозни проблеми с населението и човешките права. Оказва се че от педесетте години на миналия век населението и непрекъснато нараства тоест това че са толерантни с еднополовите връзки не води до сътресения както се опитвате да ни убедите. До сътресение води простотията в България която от 1975 година досега е намаляла с близо 2 милиона тоест с 25 процента. Тези хора са напуснали страната защото им е писнало от простотии. Наскоро гледах отново една комедия "Idiocracy"  в която земята беше пред загиване поради затъпяване на населението - май същото се случва в момента с България. Та да се върнем на тема Норвегия -естествения прираст положителен плодовитостта 1,98 -значително по голяма от тази в България . Структурата на населението от 0 - 14 години 18,9 % срещу 14,5% у нас Възрастни хора над 65 годишна възраст 14,9% срещу 22% у нас въпреки че живеят средно 7 години повече от нас. Относно качеството на живот 1 ви в света по индекс на човешкото развитие . Та не знам защо сте решили че имат сериозни проблеми както ви втълпяват пропагандните медии.  Когато фактите говорят трябва да се съобразяваме с тях. Не казвам че харесвам еднополови връзки но както подчертах в предишен пост те са изключения и не оказват влияние на развитието на обществото като цяло. Относно отнемането на деца от родителите им и даване на други хора които имат капацитета и отговорността да отгледат деца пък били те и еднополова двойка - защо не ще дадат своя принос в изграждане на популацията. Конкретен пример Елтън Джон лиши децата си от наследство за да се научат на труд и сами да си изкарват парите.

И ще ми кажеш че е по добре децата на Хасан да си останат при него за де ги учи да крадат и просят вместо държавата да ги повери на разумен човек който ще ги възпита като достойни граждани. Не съм съгласен.

Комсомолец, спри да се излагаш, че хептен ставаш за смях!!! Не ти стига дето си осран до шия в другите теми, ами и тук дойде да пропагандираш педераслъка!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Джугашвили написа:

ами и тук дойде да пропагандираш педераслъка!!!

Такава му е диагнозата на човека, ама ти не му гледай с кого, или с какво, го прави в леглото, че му нарушаваш правата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Джугашвили написа:

Комсомолец, спри да се излагаш, че хептен ставаш за смях!!! Не ти стига дето си осран до шия в другите теми, ами и тук дойде да пропагандираш педераслъка!!!

К ато нямаш достатъчно мозък да осмислиш какво казвам така ще казваш. Казал съм ясно ча не одобрявам еднополови връзки но това не значи че ще задраскам хората със стойност само защото ги практикуват , и ще толерирам хора без всякаква стойност само защото били хеЙтъросексуални като теб например. Знаете само на хейтите да плювате по хора и държави които никога не можете да стигнете . Не четеш ли нагоре какво става аз говоря за това че трябва да настигнем Норвегия в редица положителни неща които е направила а ми се отговаря без капка мисъл че видиш ли не желая да ги настигам щото те са гейове и педофили. Наистина ли не можете да правите разлика някой да е гей и друг да е толерантен към хората с такива наклонности. Толерантността просто е заложена в светогледа на някои хора но знам че ти не я притежаваш и ще ги наречеш толераси защото толерантност за теб и такива като теб е нещо лошо и осъдимо. Исках просто да покажа че с толерантност хората са постигнали реални неща а ние тук още ще се шматкаме в тинята защото видиш ли сме хетеросексуални. Ако това ви е единственото ценно качество е време дълбоко да се замислите май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сталинисти и хейтъри очакваш "мислене" ?? хехе :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, lsmurf написа:

З наеш ли, реших да проверя да не би все пак да си прав и Норвегия наистина да има сериозни проблеми с населението и човешките права.

Хей, "умнико", къде точно си проверил това, за което пак плещиш глупости? Норвегия е осъдена в Страсбург многократно, за нарушаване на човешките права. Еничарският и начин на действие е по-страшен от този на действията на османските турци! Дори и Хитлер би завидял на Норвежката извратения по отнемането на деца от родителите им. Имаш ли представа от гадорията "Ювенална юстиция? Я, вземи да се поразровиш и да си намериш информация отричаща хомосексуализма и законната кражба на деца от биологичните им родители! И не ми излизай с номера, че била фейк, фалшива новина, или там твоите си дитирамби, дето си ги пееш постоянно!

https://bultimes.com/zakon-po-strashen-ot-komunisticheskite-i-natsistkite-vzeti-zaedno/

Не те знам дали си мъж, защото не си казал с каква полова принадлежност си, но ако си хетеро-мъж, трябва да си с психически отклонения, за да харесваш истанбулската конвенция, и да настояваш за ратифицирането и. А, може и да си от някое хайдушко-женско НПО, стремящо се да извлече колкото се може повече средства, преекспонирайки домашното насилие. Семейството се състои от двама родители и децата им (ако имат такива), по-важен от които винаги е бил и си остава бащата! Защото той е главата на семейството и определя правилата (законите) в него, което означава, че цялата отговорност за случващото се в семейството е негова! Феминизмът е отрова-опиум за женския пол, който не осъзнава огромните вреди от него. Прокламацията е за това, че щом е жена, значи е тормозена и онеправдана, а щом е мъж, значи задължително е насилник на жени и е потенциален изнасилвач! Да, ама НЕ! По-голямата част от жените осъзнаха грешката си и разбраха измамата от насилствената феминистка политика, и излязоха на протест срещу ИК! Събудиха се и мъжете и показаха, че няма да са безучастни, срещу издевателствата на феминистките, и само напомнят, че нещата трябва да се нормализират цивилизовано, за да не се наложи да "кажат" тежката си мъжка дума по друг начин!  

https://www.facebook.com/groups/944716702221372/permalink/2625228710836821/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, herkules2 написа:

Хей, "умнико", къде точно си проверил това, за което пак плещиш глупости? Норвегия е осъдена в Страсбург многократно, за нарушаване на човешките права. Еничарският и начин на действие е по-страшет от този на действията на османските турци! Дори и Хитлер би завидял на Норвежката извратения по отнемането на деца от родителите им. Имаш ли представа от гадорията "Ювенална юстиция? Я, вземи да се поразровиш и да си намериш информация отричаща хомосексуализма и законната кражба на деца от биологичните им родители! И не ми излизай с номера, че била фейк, фалшива новина, или там твоите си дитирамби, дето си ги пееш постоянно!

https://bultimes.com/zakon-po-strashen-ot-komunisticheskite-i-natsistkite-vzeti-zaedno/

Не те знам дали си мъж, защото не си казал с каква полова принадлежност си, но ако си хетеро-мъж, трябва да си с психически отклонения, за да харесваш истанбулската конвенция, и да настояваш за ратифицирането и. А, може и да си от някое хайдушко-женско НПО, стремящо се да извлече колкото се може повече средства, преекспонирайки домашното насилие. Семейството се състои от двама родители и децата им (ако имат такива), по-важен от които винаги е бил и си остава бащата! Защото той е главата на семейството и определя правилата (законите) в него, което означава, че цялата отговорност за случващото се в семейството е негова! Феминизмът е отрова-опиум за женския пол, който не осъзнава огромните вреди от него. Прокламацията е за това, че щом е жена, значи е тормозена и онеправдана, а щом е мъж, значи задължително е насилник на жени и е потенциален изнасилвач! Да, ама НЕ! По-голямата част от жените осъзнаха грешката си и разбраха измамата от насилствената феминистка политика, и излязоха на протест срещу ИК! Събудиха се и мъжете и показаха, че няма да са безучастни, срещу издевателствата на феминистките, и само напомнят, че нещата трябва да се нормализират цивилизовано, за да не се наложи да "кажат" тежката си мъжка дума по друг начин!  

https://www.facebook.com/groups/944716702221372/permalink/2625228710836821/

Е добре изкара ми линк от сайт който отдавна не си губя времето дори да поглеждам - браво продължавай  в същия дух. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смърфетке видях та в Туитър.  Чудя се как не са те сложили още  в призъна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Е добре изкара ми линк от сайт който отдавна не си губя времето дори да поглеждам - браво продължавай  в същия дух. :D

И то с претоплени" новини" от 2016 г, а ако погледнеш по внимателно какво цитират там - цитират видео от 2012 г в който са примери от Русия :) :) :)

Всъщност, недей се цапа... фейкомета мирише отдалеч .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

И то с претоплени" новини" от 2016 г, а ако погледнеш по внимателно какво цитират там - цитират видео от 2012 г в който са примери от Русия

Ако и ти по-внимателно погледнеш на нещата, ще забележиш, че цитират предположенията за извратенията, която феминистките искат да наложат чрез ИК! Русия е Хр. държава с православно вероизповедание и е стожер на патриархалната култура, където думи като МОРАЛ имат съществено значение. Разни "модерни" идеологии, като хомосексуализъм, феминизъм и останалите "изми" не са и по вкуса. За това, погледите на останалите страни, попаднали в примката на либерализма и извратенията (което не е забранено ни е разрешено) за спасение са насочени към нея!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро да гледа внимателно?! Че той очи има ли въобще? Напълно безочлив човек или подобие на такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Lumberman написа:

Миро да гледа внимателно?! Че той очи има ли въобще? Напълно безочлив човек или подобие на такъв.

Абе вече не съм сигурен дали е човек? Писал се е мъж, а повече прилича на жена!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хуманоид от мъжки пол изглежда. За жена няма как да мине :) Но ще те оставя да си го усетиш. На мен не ми е интересен, нито имам време да се занимавам с него. Нито пък желание (противно на неговите внушения). Той не е мръднал на сантиметър в правилната посока откакто пиша в тоя форум, и - което е по-лошото - няма и намерение да го стори.

Иначе такива типажи са модерни в днешно време. Герои на съвремието!

И искат по оруелски да ни внушат, че светът е техен, бъдещето е в ръцете им, а ние сме някаква отживелица...

Само че аз бих цитирал тук (не за първи път) героя на Оруел от "1984":

Цитат

Както обикновено, говоренето отне всичките сили на Уинстън. Нещо повече, ужасяваше се, че ако продължи да му противоречи, О’Брайън отново ще завърти циферблата. И въпреки това не можеше да премълчи. Немощно, без доводи, без нищо, което да го подкрепи, освен неизразимия ужас от думите на О’Брайън, той отново премина в настъпление.

— Не зная — не ме интересува. Някак ще се провалите. Нещо ще ви победи. Животът ще ви победи.

— Ние контролираме живота на всичките му равнища, Уинстън. Въобразяваш си, че съществува нещо като човешка природа, което ще бъде оскърбено от делата ни и ще се обърне против нас. Но ние създаваме човешката природа. Хората са безкрайно податливи. Или може би си се върнал към старата си идея, че пролетариатът или робите ще се вдигнат и ще ни свалят. Изхвърли я от ума си. Те са безпомощни като добичета. Човечеството е партията. Останалите са чужди — ненужни.

— Не ме интересува. Накрая те ще ви победят. Рано или късно ще прозрат какво представлявате и тогава ще ви разгромят.

— Виждаш ли някакъв признак това да става? Или някаква причина, поради която да стане?

— Не. Вярвам го. Аз зная, че няма да успеете. Съществува нещо във вселената — не зная какво, някакъв дух, някакъв принцип, който няма никога да надвиете.

— Вярваш ли в господ, Уинстън?

— Не.

— Какъв е тогава този принцип, който ще ни победи?

— Не зная. Човешкият дух.

— Смяташ ли себе си за човек?

— Да.

— Ако си човек, Уинстън, ти си последният човек. Твоят вид е изчезнал, ние сме наследниците. Разбираш ли, че си останал сам? Ти си извън историята, ти не съществуваш — тонът на О’Брайън стана по-строг. — И ти смяташ, че морално ни превъзхождаш заради нашите лъжи и жестокост.

— Да, смятам, че ви превъзхождам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Lumberman написа:

преди 2 часа, herkules2 написа:

Абе вече не съм сигурен дали е човек? Писал се е мъж, а повече прилича на жена!:lol6:

преди 1 час, Lumberman написа:

Хуманоид от мъжки пол изглежда. За жена няма как да мине :) Но ще те оставя да си го усетиш. На мен не ми е интересен, нито имам време да се занимавам с него. Нито пък желание (противно на неговите внушения). Той не е мръднал на сантиметър в правилната посока откакто пиша в тоя форум, и - което е по-лошото - няма и намерение да го стори.

Не бе, никакво желание, нито "се занимаваш" :laughing4:Всеки път едни и същи офтопици и заяжданици.

А точно ти /дето си фен на всички сайтове-фейкомети/  пък да цитираш Оруел е леко... как го каза херкулес2 - по диагноза шизофренично .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха!

Остава сега да кажеш, че американският съд съвсем правилно осъди Кубрат Пулев за целувката....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, lsmurf написа:

К ато нямаш достатъчно мозък да осмислиш какво казвам така ще казваш. Казал съм ясно ча не одобрявам еднополови връзки но това не значи че ще задраскам хората със стойност само защото ги практикуват , и ще толерирам хора без всякаква стойност само защото били хеЙтъросексуални като теб например. Знаете само на хейтите да плювате по хора и държави които никога не можете да стигнете . Не четеш ли нагоре какво става аз говоря за това че трябва да настигнем Норвегия в редица положителни неща които е направила а ми се отговаря без капка мисъл че видиш ли не желая да ги настигам щото те са гейове и педофили. Наистина ли не можете да правите разлика някой да е гей и друг да е толерантен към хората с такива наклонности. Толерантността просто е заложена в светогледа на някои хора но знам че ти не я притежаваш и ще ги наречеш толераси защото толерантност за теб и такива като теб е нещо лошо и осъдимо. Исках просто да покажа че с толерантност хората са постигнали реални неща а ние тук още ще се шматкаме в тинята защото видиш ли сме хетеросексуални. Ако това ви е единственото ценно качество е време дълбоко да се замислите май.

От добро сърце реших да те пожаля, но явно пословичната ми добрина няма как да бъде оценена от люде като теб, които са си продали и майчиното мляко и без никакъв ангажимент към децата и внучетата ни!!! Ей сега ще ти отговоря с малко мисъл, да видиш какви рядки си ги изсрал и как всичките ти глупости отиват в кошчето за боклук!!! И натъртвам на МАЛКО мисъл!!! Ако взема да се замислям много, ще се наложи поне сто доживотни присъди дати дам и пак ще са ти малко!!! На теб и на такива като теб, дето без никакъв свян манипулирате обществото и сипете лъжи в несвяст!!!

на 15.05.2019 г. в 0:19, lsmurf написа:

До сътресение води простотията в България която от 1975 година досега е намаляла с близо 2 милиона тоест с 25 процента. Тези хора са напуснали страната защото им е писнало от простотии. Наскоро гледах отново една комедия "Idiocracy"  в която земята беше пред загиване поради затъпяване на населението - май същото се случва в момента с България.

Та от 1975-та казваш, а!!! И аз казвам, че си куха лейка, ама ти не вярваш!!!

1387626432_3.jpg

За останалите ти пасквили и глупости дето си писал, имам снимков материал, който за мое съжаление и за твое най-голямо щастие, форумът не ми позволява да ъплоудна!!! Щеше да видиш какви реклами гледат децата по автобусите и автобусните спирки, когато отиват и се връщат от училище!!! Не толерантност, толерастия искате Вие!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.05.2019 г. в 1:19, lsmurf написа:

Там е работата, че на сигана Асан децата не ги барат и той ги "учи на занаят". Взимат децата на бедните българи на които дават по 560 лева детски, а на приемните родители плащат по 1400 лева за грижата на същите тези деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, karadzha написа:

Там е работата, че на сигана Асан децата не ги барат и той ги "учи на занаят". Взимат децата на бедните българи на които дават по 560 лева детски, а на приемните родители плащат по 1400 лева за грижата на същите тези деца.

За Асан си прав за съжаление за момента е така не ги пипат щото много пищят а българите понеже си траем ядем дървото. Къде обаче дават по 560 лева детски нещо си сънувал сладки сънища. Общо взето сме на едно мнение че не може да се дават такива големи суми за изоставените деца и мизерни за тези на бедните българи това си е наистина дискриминация .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ясно значи, откъде идват политкоректните глупости в учебниците!

Точно преди малко свърши първата част от поредицата "Нацистката наука" на Viasat History . Гледайте филма, много е важно, така ще разберете какви са тия германци - сбъркани и пълни с комплекси, залитащи по крайностите и неприемащи две загуби в две световни войни...........

Моля ви се, не друг, а Один бил дал електричеството на хората, то било измислено много преди Волта, Едисон, Тесла........Буда пък бил син на нордическа двойка, нордическото писмо било по - древно от египетското, древните египтяни, гърци, римляни и тибетци били с нордически корени.

Тези хора не са нормални, те са умопобъркани! Люшкат се от една крайност в другата. Такива ли да уважаваме, такива ли да следваме? Болни мозъци, неприемащи, че такова нещо висша раса няма, и че германците не са толкова древни!

Знаете ли колко ми стана неприятно, като видях в един музей у нас артефакт с нарусувана на него свастика? Не трябва да се излагат такива неща. Не желая германците пак да откачат. Яд ме е, че не е проведена истинск денацификация. Тия германци и до днес си вярват в глупостите!

Аз искам да скъсаме отношения с тая извратена психичноболна страна и хич не ми пука за германското "качество". В техните магазини ни предлагат хранителни боклуци, които ни разболяват!

ГЕРМАНИЯ ВЪН!😠😡🤬

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.05.2019 г. в 20:04, dedidi написа:

Ха-ха-ха!

Остава сега да кажеш, че американският съд съвсем правилно осъди Кубрат Пулев за целувката....

Дано някой ден се намери някой, който да осъди самия американски съд!

В САЩ, двама трансексуални студенти, които мразели Тръмп и християните, открили стрелба в училище
https://www.independentsentinel.com/...Vhi3RWTorZ8TuU

А сега де? Какво ще каже конвенцията по този въпрос? Сега чак ми стана ясно, защо Тръмп е срещу конвенцията!?! Демократите в САЩ сигурно го намират това деяние, за много демократично, а феминистки организации го подкрепят, защото извършителите са джендъри, нито мъже, нито жени, борещи се за джендърски права! :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и опровержение на камарата лъжи и тиражирани фейкове за Норвегия :

http://antimif.com/archives/140?fbclid=IwAR3mnu_7DWtkNBiNektQ3ZWqVLtpQB0dtwMbqqkMj1Cta8msNQ559nfXMgk

Малко е дългичко, но са показани основните лъжи и най вече източниците на тези лъжи, както и каква е всъщност практиката там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://bultimes.com/над-30-града-въстават-срещу-стратегия/

%D0%91%D0%93-1.jpg

Само че как тези протести ще ги принудят да правят друго политиците? Бълха ги ухапала. Не мисля, че имаме нужда от протести, а от разумни ответни действия. Българите дали са протестирали в Цариград против вземането на еничари? И дали някой е щял да ги вземе насериозно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lumberman написа:

https://bultimes.com/над-30-града-въстават-срещу-стратегия/

%D0%91%D0%93-1.jpg

Само че как тези протести ще ги принудят да правят друго политиците? Бълха ги ухапала. Не мисля, че имаме нужда от протести, а от разумни ответни действия. Българите дали са протестирали в Цариград против вземането на еничари? И дали някой е щял да ги вземе насериозно?

Класически фейкомет. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Lumberman написа:

Тя, посоката за налагане на педерастия, феминизъм и еничарски подход е определена от Брюксел! Правителствата-управляващите при нас само я прилагат, за да се чувстват комфортно, и да печелят симпатията на либералите, (феминистки и хомосексуалисти), които със сладки приказки измамиха хората и завзеха централната власт в Брюксел! Протестите са сигнал за надигащо се недоволство, и ще се отразят зле за бюрократичната машина, въвела деспотизъм в управлението си, под формата на "демокрация"! У нас педерастията и феминизмът ще срещат все по-ожесточена съпротива, защото повече от 15% от населението ни са мюсюлмани (турци и турчеещи се цигани)! Ако масово се опитат да приложат тази извратения с отнемането на децата при турците, ще запалят гражданса война, а и доста българи ще подкрепят турците, защитавайки децата и семейстгвата си от тази гадория!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.