Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

преди 42 минути, Lumberman написа:

Именно и по тази причина Меркел е негодна. Тя не е успяла свои деца да отгледа, ще ми отговаря и гледа децата на цяла Германия? Феминистките по правило няма никакви управленски качества, защото те презират това, което е изконно женско, като майчинството и дома. Те искат да бъдат като мъжете. Да стане жена президент е позор! Това означава, че един читав мъж не се е намерил. Защото всеки достоен мъж би бил по на място от една жена, и жените това би трябвало да го знаят. Затова и жена министър на отбраната е гавра. Не защото не би могла да свърши работа, но това е мъжка работа! Защо не се натискат феминистките да стават миньори или сапьори?

Мръсотията на феминизма е очевадна, но феминистки организации са се срастнали със световното правителство и налагат мнението си за гаврещи се с мъжете закони, както е налагането с прословутата ИК! Не им става ясно мислейки с птичия си феминистки мозък, че колкото повече предизвикват с извратенията си и чувството за женска безнаказаност мъжете, толкова повече ще се увеличава мъжката агресия към женския пол и ще има още повече убийства на жени, в отговор на проявена женска наглост! Мъжът е по-силен от жената, и винаги ще отстоява със сила, мъжкия си интерес. Матриархат никога не е имало от възникването на човечествотои никога няма да има. Новата псевдо-джендър наука "открива" матриархат през епохите, който никога не е съществувал. Това, че жените са изхранвали семейства и родове с кореноплоди и зеленчуци е само предположение. Дори и да е било така, мъжете със сила ще ги заставят да вършат тази работа, за да са полезни, без да им разрешават да поставят условия на мъжкия пол. Факт е, че много страни в ЕС насила подписаха тази извратена конвенция, но не я ратифицираха, защото умните хора по света отлично знаят, че за президент, министър-председател и за папа жени не се избират!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, herkules2 написа:

Я, гледай Мирчо, как наказват хомосексуалисти като теб в Бруней!

Какво да гледам :)  Ти му мисли. Дето с детиснки  оправдания за феминизъм, пропагандираш омраза към всички жени  като нисши същества, като неспособни на нищо освен да раждат, като втори сорт,  и какви ли не още щуротии :)   Отделно дето се обграждаш СМАО с мъжка компания, забавляваш се САМО в мъжка компания , не допускаш жени нито в личния  нито в професионален живот, което е много далеч от  "просто" антифеминизъм .

Аз феминистка не съм виждал около мен, докато за теб всяка жена е такава.

Хресвам жени, приятна ми е компанията им, и т.н. все неща на които ти си пълна противоположност. Кой  е с хомосексуални наклонности , мисля пределно е ясно . :) 

Силна била и искала да живее!?! Явно волята и е била такава, че да се наложи братята и да я убият. Като е искала да живее, защо отново е предизвикала семейството си с нов позор в социалната мрежа? Къде се намира тя бе Мирчо? Не и стига, че братята и са я оставили жива и е трябвало да им благодари за проявената милост, а тя отново проявява женскса наглост с нови публикации!

Пак не се чуваш какви простотии говориш. Постната снимка било наглост от страна на жената,  било позор , предизвиквала и трябвало да я пребиват и убиват ?

мда... не знам "къде се намира тя" , но ти определено си в някакъв друг, ислямистки свят с шериат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@herkules2

Нарушавате правилата а именно

Цитат

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

пример: 

Цитат

много мъже ще предпочетат ислямския начин на живот,

Цитат

че заради мръсотията на феминизма светът се ислямизира бавно, но сигурно.

И пропаганда на омраза към жените!

При следващ,, подобен пост ще ви докладвам, а темата ще бъде заключена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, miro20 написа:

Пак не се чуваш какви простотии говориш. Постната снимка било наглост от страна на жената... 

Без да защитавам никой, постната снимка без изричното съгласие на снимания, е не само наглост, но и подсъдно в целия цивилизован свят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Без да защитавам никой, постната снимка без изричното съгласие на снимания, е не само наглост, но и подсъдно в целия цивилизован свят. 
Тоя па.
Става въпрос за селфи на жената с приятеля си бре .
Пребита е защото я постнала преди годежа. Не за друго.
И допребита и доубита в болницата щото се снимала с раните си.
Кви разрешения те гонят не знам.
За селфита
Много си плитък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е принципен. Тя е трябвало да го пита може ли да постне снимката. И ако отговорът е не, въпроса е приключен.

Че последвалите събития са извън всякакви човешки норми изобщо не подлежи на коментар. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, barbuncela написа:

@herkules2

Нарушавате правилата а именно

пример: 

И пропаганда на омраза към жените!

При следващ,, подобен пост ще ви докладвам, а темата ще бъде заключена!

Не разбирам??? Това означава, че когато изразявам лично мнение, нарушавам правилата на форума! Искам да знам, кое е пропаганда и кое не е, и от кога пропагандата е забранена? Дали всички статии в медиите са вид пропаганда? Възможно ли е и тази тема да е пропаганда? Какъв е смисълът да коментирам тема, след като е забранено да наричам нещата с истинските им имена, и да подкрепям коментарите си с факти, които не са разрешени?  Да казвам това което мисля и виждам, когато и това не е разрешено? Нали уж няма насилие и диктатура, а се оказва че правата, които ги имаш, в същност ги нямаш......имам себе си предвид!

преди 4 часа, miro20 написа:

Тоя па.
Става въпрос за селфи на жената с приятеля си бре .
Пребита е защото я постнала преди годежа. Не за друго.
И допребита и доубита в болницата щото се снимала с раните си.
Кви разрешения те гонят не знам.
За селфита emoji28.png
Много си плитък.

И, как си го обясняваш, коя е причината за всичко това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, herkules2 написа:

Не разбирам??? Това означава, че когато изразявам лично мнение, нарушавам правилата на форума! Искам да знам, кое е пропаганда и кое не е, и от кога пропагандата е забранена? Дали всички статии в медиите са вид пропаганда? Възможно ли е и тази тема да е пропаганда? Какъв е смисълът да коментирам тема, след като е забранено да наричам нещата с истинските им имена, и да подкрепям коментарите си с факти, които не са разрешени?  Да казвам това което мисля и виждам, когато и това не е разрешено? Нали уж няма насилие и диктатура, а се оказва че правата, които ги имаш, в същност ги нямаш......имам себе си предвид!

Феминистките са си чисти Гьобелсовци в поли! От как се пръкна това движение - дошло, естествено, от Империята на Злото - света тотално се обърка! Гейовете и лесбийките се увеличиха драстично. Раждаемостта, сред бялото население, спадна до опасни граници. За всичкото това, аз лично виня войнстващия феминизъм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, herkules2 написа:

И, как си го обясняваш, коя е причината за всичко това?

Цитат

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

Според теб глупостите дето пишеш не са ли дискриминация на основата на пол .Колко по ясно да ти го напишат. Да ти го нарисуват може би.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

Феминистките са си чисти Гьобелсовци в поли! От как се пръкна това движение - дошло, естествено, от Империята на Злото - света тотално се обърка! Гейовете и лесбийките се увеличиха драстично. Раждаемостта, сред бялото население, спадна до опасни граници. За всичкото това, аз лично виня войнстващия феминизъм!

Така е, спор няма по този въпрос. Както виждаш, и тук заплашват и говорят от позиция на силата. Нямал съм право да говоря, това което мисля за тях. Сега Барбунцела и теб ще обвини за нарушаване на правилата. Нямаш право да не харесваш феминистките, или ако не ги харесваш, нямаш право да го казваш. Било дискриминация по пол! Нищо, че уж си имал право на говорене, според законите за свободата на словото!

преди 34 минути, lsmurf написа:

Според теб глупостите дето пишеш не са ли дискриминация на основата на пол .Колко по ясно да ти го напишат. Да ти го нарисуват може би.

То и аз мога да кажа, че и ти пишеш глупости. Щом мислиш, че са глупости, просто не ги чети. Какъв е проблемът тук? В случая дискриминираният съм аз и то от Барбунцела, която ме заплаши директно! Я, кажи от кога различното мнение на някой е дискриминация за друг? Как според теб жените са дискриминирани от мен, когато казвам какво мисля за тях и показвам, защо го мисля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, herkules2 написа:

То и аз мога да кажа, че и ти пишеш глупости. Щом мислиш, че са глупости, просто не ги чети. Какъв е проблемът тук? В случая дискриминираният съм аз и то от Барбунцела, която ме заплаши директно! Я, кажи от кога различното мнение на някой е дискриминация за друг? Как според теб жените са дискриминирани от мен, когато казвам какво мисля за тях и показвам, защо го мисля?

Ами аз обикновенно не ги чета разбира се . Знам какво ще кажеш предварително и нямам време за губене да ти чета километричните заяждания с жените като "нисш пол" Щом мислиш че тази ти идея която не просто си споделил веднъж а хиляди пъти я дъвчеш по повод и без повод не е опит за популязиране на дискриминационни идеи продължавай - докато спрат да те "заплашват" както се изразяваш а според мен просто предупреждават и преминат към действие.

преди 48 минути, lsmurf написа:

Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е той е ясен отдавна. Зациклил е във фобиите и комплексите си спрямо жените, и под формата на антофеминизъм /въпреки че съм сигурен не е виждал нито една феминистка/  прикрива една класическа неистова омраза към всички жени, плюе по всяка жена като нисш пол, бори се за забрана да гласуват, изолира се и лично и професионално единствено и само в мъжка компания , одобрява домашното насилие и побой върху жените /щото те сами са си виновни/  мечтае си за ислямски порядки спрямо жените, и то от най крайни такива  и т.н.

Толкова ги мрази и го е страх от тях, че дори си мечтаеше как един ден технологиите ще позволят мъжете да се размножават сами :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, miro20 написа:

Е той е ясен отдавна. Зациклил е във фобиите и комплексите си спрямо жените, и под формата на антофеминизъм /въпреки че съм сигурен не е виждал нито една феминистка/  прикрива една класическа неистова омраза към всички жени, плюе по всяка жена като нисш пол, бори се за забрана да гласуват, изолира се и лично и професионално единствено и само в мъжка компания , одобрява домашното насилие и побой върху жените /щото те сами са си виновни/  мечтае си за ислямски порядки спрямо жените, и то от най крайни такива  и т.н.

Толкова ги мрази и го е страх от тях, че дори си мечтаеше как един ден технологиите ще позволят мъжете да се размножават сами :) 

Ти имаш същите фобии към Русия и руснаците :laughing5:

Как така неговата фобия я забелязваш, пък собствената ти - не? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

Е той е ясен отдавна. Зациклил е във фобиите и комплексите си спрямо жените, и под формата на антофеминизъм /въпреки че съм сигурен не е виждал нито една феминистка/

То на теб всичко ти е ясно, макарче едва ли ти е ясно какво би станало след време заради такива като теб. Времето ще покажекой е крив и кой е прав. Има неща, които са природно програмирани и не могат да се променят с граждански закони толериращи безобразията на слабия пол харесвани от теб, освен ако не си мъж. Ако ти не си виждал нито една феминистка, значи че си доста захлюпен и не виждаш по-далеч от носа си! Аз ги виждам навсякъде, където нямат място и присъствието им е зловредно (според мен) за човечеството.

изолира се и лично и професионално единствено и само в мъжка компания

И какво от това? Да не би да е престъпление? Да не би да нямам право да избирам средата си, където няма смрад на развалена риба?

преди 11 часа, halek написа:

прикрива една класическа неистова омраза към всички жени, плюе по всяка жена като нисш пол, бори се за забрана да гласуват,

Е, и? Да речем, че си прав. Какво от това? Преди да им дадат мъжете право на жените да гласуват, те не са ли се борили за това право? Как щяха да развият феминизма по света до извратената му форма, ако не се бяха борили! И, по какъв начин лично аз се боря с тях тук във форума?

одобрява домашното насилие и побой върху жените /щото те сами са си виновни/  мечтае си за ислямски порядки спрямо жените, и то от най крайни такива  и т.н.

И какво значение има кой какво одобрява и какво не одобрява? То си има схващане в обществото, че жените си заслужават насилието. Аз нямам ли право да харесвам това, което ми харесва?

Болтай си ти, болтай! Обясних ти, че мразя феминизма и съм против него, а не против нормалните жени, защото у дома си имам три такива.Надявай се мъжете да се уплашат от жените и да спрат да ги наказват заради наглостта им. Не е мечта, а реалност. Технологиите вече ги има, и е въпрос на време мъжете да се самовъзпроизвеждат без женско участие, а не на нечие позволение! Не се знае дали ще е добре, но само така ще може да се ликвидира женското присъствие във властта без употреба на физическа сила. Хората са казали: - "Дай им на жените власт и им гледай сеира". Случаят с мен и заплахата на женския модератор за саморазправа от позиция на предоставената и власт заради различно мислене е показателен. Няма да е кой знае каква загуба, ако ме баннат. Жалко ще е за темата, ако я заключат. Аз и без друго се отказвам  да споря с хора, заслепени от феми-пропагандата и не мислещи със собствения си мозък. Тук намерих съмишленици и бих ги нарекъл проиятели, те знаят кои са, на които им желая да гледат на реалността и да се борят срещу световната заплаха.....те знаят коя. За мое щастие има и други форуми, където няма женски модератори, които да се изхвърлят от позиция на дадената им власт и да заплашват с наказания мъжете, които не приемат феминизма и женската кауза за женско надмощие и световна власт. Джугашвили, няма как да ми опазиш гърба, защото гневното женско предупреждение и желание за мъст е вече факт. Имам браузери и за overlay networks. Там феминистките нямат власт, а мъжете обсъждаме положението,  спокойно без притеснения за зловредна женска намеса.

На приятелите казвам довиждане, а на враговете нека се давят в собствената си глупост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, herkules2 написа:

Не е мечта, а реалност. Технологиите вече ги има, и е въпрос на време мъжете да се самовъзпроизвеждат без женско участие, а не на нечие позволение! Не се знае дали ще е добре, но само така ще може да се ликвидира женското присъствие във властта без употреба на физическа сила. Хората са казали: - "Дай им на жените власт и им гледай сеира". Случаят с мен и заплахата на женския модератор за саморазправа от позиция на предоставената и власт заради различно мислене е показателен. Няма да е кой знае каква загуба, ако ме баннат. Жалко ще е за темата, ако я заключат. Аз и без друго се отказвам  да споря с хора, заслепени от феми-пропагандата и не мислещи със собствения си мозък. Тук намерих съмишленици и бих ги нарекъл проиятели, те знаят кои са, на които им желая да гледат на реалността и да се борят срещу световната заплаха.....те знаят коя. За мое щастие има и други форуми, където няма женски модератори, които да се изхвърлят от позиция на дадената им власт и да заплашват с наказания мъжете, които не приемат феминизма и женската кауза за женско надмощие и световна власт. Джугашвили, няма как да ми опазиш гърба, защото гневното женско предупреждение и желание за мъст е вече факт. Имам браузери и за overlay networks. Там феминистките нямат власт, а мъжете обсъждаме положението,  спокойно без притеснения за зловредна женска намеса.

На приятелите казвам довиждане, а на враговете нека се давят в собствената си глупост!

Направо сърцераздирателно. Той падна жертва на женския терор. Плачи народе ! Смешник !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената - световна заплаха и враг номер едно на обществото. 🤣 Бодже, бодже, колко изперкали хора има на тоа свят бодже. Какви разправии я чакат Европата с таа малоумщина исляма, им е бедна фантазията - направо предвиждам как, дори атеистите ще почнат да се молят за християнство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

освен ако не си мъж

Моля, не го обиждай на мъж, то е инж. Това вероятно иде от инженер, ама не е много сигурно. :super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, halek написа:

Ти имаш същите фобии към Русия и руснаците :laughing5:

Как така неговата фобия я забелязваш, пък собствената ти - не? :speak:

Не знам кое наричаш фобии, аз не крещя истерично и не призовавам за разправи с неудобни хора или да пропагандирам дискриминация, избиване , пребиване и т.н.. И  винаги съм казвал че никоя критика , аргументирана критика не ми пречи, но не разбирам яростта и комплексите които предизвикват някои мои оборвания на често фейк новини или когато "опонента" не може да се защити по нормален начин.

Ако имаш какво да  опонираш за РФ което съм казвал или цитирал - заповядай, няма проблем . Само че с такива ялови беззъби коментари ... .не вървиш...  :) 

преди 5 часа, lsmurf написа:

Направо сърцераздирателно. Той падна жертва на женския терор. Плачи народе ! Смешник !

преди 1 час, insec написа:

Жената - световна заплаха и враг номер едно на обществото. 🤣 Бодже, бодже, колко изперкали хора има на тоа свят бодже. Какви разправии я чакат Европата с таа малоумщина исляма, им е бедна фантазията - направо предвиждам как, дори атеистите ще почнат да се молят за християнство.

Ми то отдавна си му личи на херкулесчо какво представлява.... з амен е достоен само за съжаление и съчувствие. Дано някой ден пребори психо-проблемите си и неистовия панически страх от жените.

Антифеминизма е просто маска на проблемите му.

преди 8 часа, herkules2 написа:

И какво от това? Да не би да е престъпление? Да не би да нямам право да избирам средата си, където няма смрад на развалена риба?

Аз жена със смрад на развалена риба не съм срещал. За теб всяка  е такава :) 

И не, няма нищо лошо да си гей и да предпочиташ изцяло и навсякъде само мъжки компании.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.09.2019 г. в 17:41, miro20 написа:

Не знам кое наричаш фобии, аз не крещя истерично и не призовавам за разправи с неудобни хора или да пропагандирам дискриминация

Точно това имах предвид. Не осъзнаваш собствения си проблем и даже го оправдаваш с някакви аргументи, които имат тежест само в твоя илюзорен свят. Обсебен си от това, да ровиш в руски сайтове и да опитваш да фабрикуваш някакви пропагандни манипулации :laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, halek написа:

Точно това имах предвид. Не осъзнаваш собствения си проблем и даже го оправдаваш с някакви аргументи, които имат тежест само в твоя илюзорен свят. Обсебен си от това, да ровиш в руски сайтове и да опитваш да фабрикуваш някакви пропагандни манипулации :laughing5:

Това тролченцата имате един огромен проблем - Липсата на конкретика.

Само "Миро такъв, Миро онакъв" . Ми дай примери за "Фабрикувани пропагандни манипулации " де ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш конкретика -  трол = Миро20 ! Активиран след години мишкуване. Факт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, nikssi написа:

Искаш конкретика -  трол = Миро20 ! Активиран след години мишкуване. Факт!

Да де. "Миро такъв Миро онакъв" . :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам какво пише Мирко, ама ми домиля и реших да го питам кога ще ражда. Ако е успял да прихване, де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.09.2019 г. в 9:30, herkules2 написа:

Технологиите вече ги има, и е въпрос на време мъжете да се самовъзпроизвеждат без женско участие, а не на нечие позволение! Не се знае дали ще е добре, но само така ще може да се ликвидира женското присъствие

Тогава няма да има нужда и от такива порядки каквито са в ислямския свят :

Просто мъжете ще се възпроизеждат чрез технологии, сватби с малки деца няма да има, всички са щастливи в свят без жени.

:) 

/това не е моя свят де, но ти си живей в такъв/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, miro20 написа:

Тогава няма да има нужда и от такива порядки каквито са в ислямския свят :

Просто мъжете ще се възпроизеждат чрез технологии, сватби с малки деца няма да има, всички са щастливи в свят без жени.

:) 

/това не е моя свят де, но ти си живей в такъв/

Бях се зарекъл да не влизам повече повече тук, но ти си като хиена, душеща за мърша и попадаща на по-голям звяр от нея. Очевадното ти предизвикателсто през пощата ми е отново на лице. Освен Барбунцела сигурно имаш и друга модераторка, която да ме следи под лупа и да блокира коментарите ми. Ето, да си начешеш крастата, и дано мирясаш! Ултразвуковата диагностика също е от модерните технологии.

https://ladyzone.bg/article/zdrave/intimno/mazhete-i-zhenite-koi-kolko.html

Обърни внимание от женски сайт е. Дали е фейк според теб?

Цитат

Съвсем скоро жените ще формират по-малката част от населението на Земята? Броят на мъжете расте драстично, открили международна група изследователи, цитирани от БГНЕС.

Дали това ще се случи в действителност, можем само да гадаем. Дотогава сме длъжни да изложим фактите.

Заключението на учените се дължи на широко разпространената практика в някои страни като Китай, Южна Корея и Индия да се прави аборт при нежелан пол на бебето. Много жени от тези страни предпочитат да махнат бебето, ако то е момиче, надявайки се да заченат син.

Статистиката засега е категорична: на всеки 100 момичета се раждат 105 момчета.

Според учените през следващите десет години разликата може да стане още по-голяма и представителите на силния пол да доминират над жените с 10-20%.

Не съм си го съчинил, но според Барбунцела нямам право да харесвам и поствам такава информация, щото било пропаганда за полова дискриминация! Тогава защо официални медии я разгласяват? Да не би, и женските списания да са сексистки? Казах ти, има много други форуми, дето коментарите на тема извратен феминизъм не се остракират и дебатите са без страх от модераторска намеса с толеранс към феминизма , само че ти няма да можеш да спориш изобщо с никого там! Живей си в твоя си свят, докато още можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...